Smeg SO4902M1X retro nerez trouba s mikro Victoria

Akce
Značka: Smeg
ZDARMAZDARMA 58 990 Kč –28 %
sf4920vcx1 1
58 990 Kč –28 % 41 990 Kč 34 702,48 Kč bez DPH
Do 2 týdnů

Kompaktní kombinovaná mikrovlnná trouba  Smeg SO4902M1X, výška 45 cm, šíře 60 cm, barva nerez. Parní čištění.

V současné době zjišťujeme termín expedice individuálně, vzhledem k problémům ve výrobách.  V případě objednávky, Vás budeme v nejbližší době informovat.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

TYP

Kombinovaná mikrovlnná trouba: Tato trouba umožňuje kombinovat dva různé způsoby vaření (tradiční s mikrovlnnými troubami). Kombinované trouby rozšiřují možnosti vaření a zároveň poskytují maximální flexibilitu domácích spotřebičů. Parní čištění: jednoduchá funkce čištění pomocí páry k uvolnění usazenin ve vnitřním prostoru trouby. Kompaktní spotřebiče s výškou 45 cm – perfektní řešení pro splnění funkčních požadavků kuchyňských sestav malé výšky. K dispozici v několika typech a v různých stylech. Elektřina
 
 • Kombinovaná mikrovlnná trouba: Tato trouba umožňuje kombinovat dva různé způsoby vaření (tradiční s mikrovlnnými troubami). Kombinované trouby rozšiřují možnosti vaření a zároveň poskytují maximální flexibilitu domácích spotřebičů.
 • Parní čištění: jednoduchá funkce čištění pomocí páry k uvolnění usazenin ve vnitřním prostoru trouby. Kompaktní spotřebiče s výškou 45 cm – perfektní řešení pro splnění funkčních požadavků kuchyňských sestav malé výšky. K dispozici v několika typech a v různých stylech.
 • Elektřina
Skupina výrobků:Termostat
Kategorie:45 cm
Metoda vaření:Kombinovaná mikrovlnná trouba
Technologie páry:Mikro kombi
Elektrické napájení:Elektřina
EAN kód:8017709325718
Čisticí systém:Parní čištění
 

AESTHETICS

 
Barva:Nerez
Estetika:Victoria
Materiál:Materiál s nátěrem
Typ skla:Clear
Dvířka:S panelem
Rukojeť:Victoria
Barva rukojeti:Ocelový efekt
 

PROGRAMY/FUNKCE

 
Počet funkcí vaření:11
Automatické programy:No
Přizpůsobitelné recepty:No
Tradiční funkce vaření
  • Pouze horní a dolní topný článek: tradiční způsob vaření nejvhodnější pro jednotlivá jídla umístěná uprostřed trouby. Horní část trouby bude vždy nejteplejší. Ideální na pečení, ovocné koláče, chléb atd.Statický - Pouze horní a dolní topný článek: tradiční způsob vaření nejvhodnější pro jednotlivá jídla umístěná uprostřed trouby. Horní část trouby bude vždy nejteplejší. Ideální na pečení, ovocné koláče, chléb atd.
 
  • Ventilátor s horními a dolními topnými články: Cílem prvků v kombinaci s ventilátorem je zajistit rovnoměrnější teplo, což je podobný způsob jako u konvekčního vaření, takže je zapotřebí předehřev. Nejvhodnější pro jídla vyžadující pomalé vaření.S ventilátorem -   Ventilátor s horními a dolními topnými články: Cílem prvků v kombinaci s ventilátorem je zajistit rovnoměrnější teplo, což je podobný způsob jako u konvekčního vaření, takže je zapotřebí předehřev. Nejvhodnější pro jídla vyžadující pomalé vaření. 
 
  • Circulaire: Kombinace ventilátoru a kruhového topného článku kolem něj poskytuje způsob vaření s horkým vzduchem. To poskytuje mnoho výhod, včetně nepotřebného předehřívání, pokud je doba vaření delší než 20 minut, žádný přenos chuti při vaření různých jídel najednou, méně energie a kratší doby vaření. Dobré pro všechny druhy jídla.Circulaire - Kombinace ventilátoru a kruhového topného článku kolem něj poskytuje způsob vaření s horkým vzduchem. To poskytuje mnoho výhod, včetně nepotřebného předehřívání, pokud je doba vaření delší než 20 minut, žádný přenos chuti při vaření různých jídel najednou, méně energie a kratší doby vaření. Dobré pro všechny druhy jídla. 
  • Circulaire element s horními a dolními topnými články: Použití ventilátoru s oběma prvky umožňuje rychlé a efektivní vaření jídel, ideální pro velká jídla, která vyžadují důkladné vaření. Nabízí podobný výsledek jako Rotisserie, s prouděním tepla kolem jídla, namísto pohybu samotného jídla, což umožňuje vařit jakékoli množství nebo tvar jídla. 
 
  • EKO: Kombinace grilu, ventilátoru a spodního topného článku je vhodná zejména pro vaření malých množství jídla.Eco - Kombinace grilu, ventilátoru a spodního topného článku je vhodná zejména pro vaření malých množství jídla.
 
  • Grilovací topný článek: Použití grilu přináší vynikající výsledky při vaření masa středních a malých porcí, zejména v kombinaci s Rotisserie (je-li to možné). Také ideální pro přípravu klobás a slaniny.Velký gril - Použití grilu přináší vynikající výsledky při vaření masa středních a malých porcí, zejména v kombinaci s Rotisserie (je-li to možné). Také ideální pro přípravu klobás a slaniny.
 
  • Pouze spodní topný článek: Tato funkce je ideální pro jídla, která vyžadují zvýšenou základní teplotu bez gratinování, např. pečivo, pizzu. Vhodné také pro pomalé vaření dušeného masa a jídel vařených v kastrolech.Základ - Pouze spodní topný článek: Tato funkce je ideální pro jídla, která vyžadují zvýšenou základní teplotu bez gratinování, např. pečivo, pizzu. Vhodné také pro pomalé vaření dušeného masa a jídel vařených v kastrolech.
 
 • Funkce pizzy: Současný provoz tří článků zajišťuje optimální vaření při použití
s
kamenem na pizzu Smeg.Pizza- Funkce pizzy: Současný provoz tří článků zajišťuje optimální vaření při použití s kamenem na pizzu Smeg.
Mikrovlnné funkce
  • Mikrovlnná trouba: Mikrovlny pronikající přímo do jídla a zajišťují velmi rychlé vaření se značnými úsporami energie. Vhodné pro vaření bez tuku, jsou také schopny rozmrazovat a ohřívat potraviny bez změny jejich původního vzhledu a aroma. Mikrovlnnou funkci lze také kombinovat s konvenčními funkcemi se všemi výslednými výhodami. Ideální pro všechny druhy potravin.Mikrovlnná trouba - Mikrovlny pronikající přímo do jídla a zajišťují velmi rychlé vaření se značnými úsporami energie. Vhodné pro vaření bez tuku, jsou také schopny rozmrazovat a ohřívat potraviny bez změny jejich původního vzhledu a aroma. Mikrovlnnou funkci lze také kombinovat s konvenčními funkcemi se všemi výslednými výhodami. Ideální pro všechny druhy potravin.
 
  • Ventilátor v kombinaci s tradičním vařením, při kterém se teplo vytváří shora a zdola, zajišťuje rovnoměrné teplo. Přidání funkce mikrovln umožňuje stejné výsledky vaření za kratší dobu.S ventilátorem - Ventilátor v kombinaci s tradičním vařením, při kterém se teplo vytváří shora a zdola, zajišťuje rovnoměrné teplo. Přidání funkce mikrovln umožňuje stejné výsledky vaření za kratší dobu.
 
  • Vaření se současným použitím topného článku v kombinaci
s ventilátorem a mikrovlnnou troubou.Circulaire - Vaření se současným použitím topného článku v kombinaci s ventilátorem a mikrovlnnou troubou.
 
 • Mikrovlnná trouba + grilovací topný článek: Použití grilu vede k dokonalému opečení povrchu jídla. Působení mikrovln umožňuje rychlé vaření vnitřní části jídla.Mikrovlnná trouba + gril - Použití grilu vede k dokonalému opečení povrchu jídla. Působení mikrovln umožňuje rychlé vaření vnitřní části jídla.
Další funkce
  • Rozmrazování podle času: pomocí této funkce se automaticky určuje doba rozmrazování potravin.Rozmrazování podle času - pomocí této funkce se automaticky určuje doba rozmrazování potravin.
 
  • Vzduch s teplotou 40 °C poskytuje perfektní prostředí
pro kynutí kvasnicového těsta.
Jednoduše vyberte funkci a umístěte těsto
do vnitřního prostoru pro přidělenéKynutí - Vzduch s teplotou 40 °C poskytuje perfektní prostředí pro kynutí kvasnicového těsta. Jednoduše vyberte funkci a umístěte těsto do vnitřního prostoru pro přidělené Kynutí 
 
  • Speciální funkce pečení pro obdélníkový žáruvzdorný kámen PPR2. Rozměry Ideální pro přípravu pizzy se stejnými výsledky jako u typické pece na dřevo. Lze jej použít i na pečení chleba, focaccie a dalších receptů, jako jsou koláče, placky nebo sušenkyVaření na kameni - Speciální funkce pečení pro obdélníkový žáruvzdorný kámen PPR2. Rozměry Ideální pro přípravu pizzy se stejnými výsledky jako u typické pece na dřevo. Lze jej použít i na pečení chleba, focaccie a dalších receptů, jako jsou koláče, placky nebo sušenky
 
  • Speciální funkce přípravy pokrmu pro oboustranné grilování na desce. Vhodné pro přípravu šťavnatých a křupavých pokrmů v troubě s typickou chutí grilovaného jídla. Vroubkovaná strana je vhodná zejména na maso a sýry, hladká strana na ryby, mořské plody a zeleninu.Gril - Speciální funkce přípravy pokrmu pro oboustranné grilování na desce. Vhodné pro přípravu šťavnatých a křupavých pokrmů v troubě s typickou chutí grilovaného jídla. Vroubkovaná strana je vhodná zejména na maso a sýry, hladká strana na ryby, mořské plody a zeleninu.
 
  • Vyhrazená funkce vaření pro stojan teplovzdušné fritézy AIRFRY. Ideální pro nahrazení tradičního smažení v troubě, ale s menším množstvím kalorií a tuku. Umožňuje rychlou a jednoduchou přípravu pokrmů, jako jsou hranolky, smažená zelenina a ryby, a zajišťuje dokonalé propečení a křupavost.Teplovzdušné fritování -Vyhrazená funkce vaření pro stojan teplovzdušné fritézy AIRFRY. Ideální pro nahrazení tradičního smažení v troubě, ale s menším množstvím kalorií a tuku. Umožňuje rychlou a jednoduchou přípravu pokrmů, jako jsou hranolky, smažená zelenina a ryby, a zajišťuje dokonalé propečení a křupavost.
 
 • Sabbath: Tato funkce umožňuje vařit jídlo během soboty, svátku odpočinku v židovském náboženství, při respektování přikázání. Trouba fungujeSabbath - Tato funkce umožňuje vařit jídlo během soboty, svátku odpočinku v židovském náboženství, při respektování přikázání. 
Funkce čištění
 • Parní čištění: jednoduchá funkce čištění pomocí páry k uvolnění usazenin ve vnitřním prostoru trouby.Parní čištění - jednoduchá funkce čištění pomocí páry k uvolnění usazenin ve vnitřním prostoru trouby

OVLÁDÁNÍ

 
Displej:Ano
Nastavení ovládání:Knoflíky
Počet ovládacích prvků:2
Ovládací knoflíky:Victoria
Barva ovládacích prvků:Ocelový efekt
 

MOŽNOSTI

KEEP_WARM_72dpi Automatické vypnutí osvětlení: pro větší úsporu energie se osvětlení automaticky vypne po jedné minutě od začátku vaření. Rychlé předehřátí: Funkci rychlého předehřátí lze použít k dosažení zvolené teploty během několika minut. Dětský zámek: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamčení programu/cyklu, takže jej nelze omylem změnit.
 
 • Automatické vypnutí osvětlení: pro větší úsporu energie se osvětlení automaticky vypne po jedné minutě od začátku vaření.
 • Rychlé předehřátí: Funkci rychlého předehřátí lze použít k dosažení zvolené teploty během několika minut.
 • Dětský zámek: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamčení programu/cyklu, takže jej nelze omylem změnit.
Možnosti nastavení času:Odložený start a automatické ukončení vaření
Minutka:Ano
Časovač:1
Možnost předvádění v showroomu:Ano
Rychlé předehřívání:Ano
Zámek ovládacích prvků/dětská pojistka:Ano
Další možnosti:Udržování teplých pokrmů, Eko světlo, Odstíny, Jas

TECHNICKÉ PARAMETRY

Elektronické ovládání: Umožňuje udržovat teplotu uvnitř trouby s přesností 2 – 3 °C. Umožňuje připravovat jídla, která jsou velmi citlivá na změny teploty, jako jsou koláče, suflé, pudinky. Dvířka s trojitým sklem: Počet skel dvířek. Sklopný gril: sklopný gril lze snadno odpojit pro pohyb topného tělesa a čištění vrchní části spotřebiče v jednom jednoduchém kroku. Smaltovaný interiér: Smaltovaný interiér všech pecí Smeg má speciální antacidový povrch, který pomáhá udržovat interiér čistý snížením množství přilnuté mastnoty z vaření. Jemné dovření: všechny modely jsou vybaveny pokročilou funkcí jemného dovření dvířek, což umožňuje plynulé a tiché zavírání zařízení. Vnitřní prostor trouby má 2 různé úrovně vaření. ... Boční světla: Dvě protilehlá boční světla zvyšují viditelnost uvnitř trouby. Systém chlazení vzduchem: pro zajištění bezpečných teplot povrchu.
 
 • Elektronické ovládání: Umožňuje udržovat teplotu uvnitř trouby s přesností 2 – 3 °C. Umožňuje připravovat jídla, která jsou velmi citlivá na změny teploty, jako jsou koláče, suflé, pudinky.
 • Dvířka s trojitým sklem: Počet skel dvířek. Sklopný gril: sklopný gril lze snadno odpojit pro pohyb topného tělesa a čištění vrchní části spotřebiče v jednom jednoduchém kroku.
 • Smaltovaný interiér: Smaltovaný interiér všech pecí Smeg má speciální antacidový povrch, který pomáhá udržovat interiér čistý snížením množství přilnuté mastnoty z vaření.
 • Jemné dovření: všechny modely jsou vybaveny pokročilou funkcí jemného dovření dvířek, což umožňuje plynulé a tiché zavírání zařízení. Vnitřní prostor trouby má 2 různé úrovně vaření. ...
 • Boční světla: Dvě protilehlá boční světla zvyšují viditelnost uvnitř trouby. Systém chlazení vzduchem: pro zajištění bezpečných teplot povrchu.
Zobrazovat jako:EvoScreen
Technologie displeje:LCD
Řízení teploty:Elektronické
Minimální teplota:30 °C
Maximální teplota:250 °C
Materiál vnitřní části:Smalt Ever clean
Počet polic:2
Typ polic:Kovové police
Naklápěcí gril:Ano
Počet světel:2
Typ osvětlení:Halogenová
Výkon osvětlení:40 W
Světlo při otevření dvířek:Ano
Efektivní výkon mikrovlnné trouby:800 W
Typ otevřených dvířek:Standardní otevírání
Dvířka:S řízenou teplotou
Celkový počet dveřních skel:3
Závěsy jemného dovření:Ano
Soft Open:Ano
Komín:Fixní
Bezpečnostní termostat:Ano
Chladicí systém:Tečna
Ochrana mikrovlnné clony:Ano
Mikrovlnná trouba se zastaví při otevření dvířek:Ano
Topení pozastaveno při otevření dvířek:Ano
Nižší výkon topného článku:1000 W
Prvek grilu – výkon:2000 W
Kruhový topný článek – výkon:1400 W
 

VÝKON/ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

Objem udává množství použitelného prostoru v troubě v litrech.
Čistý objem vnitřního prostoru:40 l
 

ELEKTRICKÉ PŘIPOJENÍ

 
Napětí:220-240 V
Jmenovitý příkon:3100 W
Kmitočet (Hz):50 Hz
Power supply cable length:115 cm
 

LOGISTICKÉ INFORMACE

 
Rozměry výrobku (mm):458x597x548
Čistá hmotnost (kg):35.600 kg
Gross weight (kg):39.000 kg
 

PŘILOŽENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Stojan se zadním dorazem (pro mikrovlnné trouby):1
Vkládací mřížka:1
Skleněný pekáč:1
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompaktní pečící trouby
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 37 kg
Barevná řada: Barevná
Barva: Nerez
Design: Retro
Designová řada Smeg: Victoria
? Energetická třída: A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: