Smeg SO4902M1P retro krémová trouba s mikro Victoria

Akce
Značka: Smeg
61 990 Kč –27 %
SO4902M1P 1
61 990 Kč –27 % 44 990 Kč 37 181,82 Kč bez DPH
Skladem

Kompaktní kombinovaná mikrovlnná trouba  Smeg SO4902M1P, výška 45 cm, šíře 60 cm, barva krémová. Parní čištění.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

TYP

Kombinovaná mikrovlnná trouba: Tato trouba umožňuje kombinovat dva různé způsoby vaření (tradiční s mikrovlnnými troubami). Kombinované trouby rozšiřují možnosti vaření a zároveň poskytují maximální flexibilitu domácích spotřebičů. Parní čištění: jednoduchá funkce čištění pomocí páry k uvolnění usazenin ve vnitřním prostoru trouby. Kompaktní spotřebiče s výškou 45 cm – perfektní řešení pro splnění funkčních požadavků kuchyňských sestav malé výšky. K dispozici v několika typech a v různých stylech. Elektřina
 
 • Kombinovaná mikrovlnná trouba: Tato trouba umožňuje kombinovat dva různé způsoby vaření (tradiční s mikrovlnnými troubami). Kombinované trouby rozšiřují možnosti vaření a zároveň poskytují maximální flexibilitu domácích spotřebičů.
 • Parní čištění: jednoduchá funkce čištění pomocí páry k uvolnění usazenin ve vnitřním prostoru trouby. Kompaktní spotřebiče s výškou 45 cm – perfektní řešení pro splnění funkčních požadavků kuchyňských sestav malé výšky. K dispozici v několika typech a v různých stylech.
 • Elektřina
Skupina výrobků:Termostat
Kategorie:45 cm
Metoda vaření:Kombinovaná mikrovlnná trouba
Technologie páry:Mikro kombi
Elektrické napájení:Elektřina
EAN kód:8017709306212
Čisticí systém:Parní čištění
 

AESTHETICS

 
Barva:Krémová
Estetika:Victoria
Materiál:Materiál s nátěrem
Typ skla:Clear
Dvířka:S panelem
Rukojeť:Victoria
Barva rukojeti:Ocelový efekt
 

PROGRAMY/FUNKCE

 
Počet funkcí vaření:11
Automatické programy:No
Přizpůsobitelné recepty:No
Tradiční funkce vaření
  • Pouze horní a dolní topný článek: tradiční způsob vaření nejvhodnější pro jednotlivá jídla umístěná uprostřed trouby. Horní část trouby bude vždy nejteplejší. Ideální na pečení, ovocné koláče, chléb atd.Statický - Pouze horní a dolní topný článek: tradiční způsob vaření nejvhodnější pro jednotlivá jídla umístěná uprostřed trouby. Horní část trouby bude vždy nejteplejší. Ideální na pečení, ovocné koláče, chléb atd.
 
  • Ventilátor s horními a dolními topnými články: Cílem prvků v kombinaci s ventilátorem je zajistit rovnoměrnější teplo, což je podobný způsob jako u konvekčního vaření, takže je zapotřebí předehřev. Nejvhodnější pro jídla vyžadující pomalé vaření.S ventilátorem -   Ventilátor s horními a dolními topnými články: Cílem prvků v kombinaci s ventilátorem je zajistit rovnoměrnější teplo, což je podobný způsob jako u konvekčního vaření, takže je zapotřebí předehřev. Nejvhodnější pro jídla vyžadující pomalé vaření. 
 
  • Circulaire: Kombinace ventilátoru a kruhového topného článku kolem něj poskytuje způsob vaření s horkým vzduchem. To poskytuje mnoho výhod, včetně nepotřebného předehřívání, pokud je doba vaření delší než 20 minut, žádný přenos chuti při vaření různých jídel najednou, méně energie a kratší doby vaření. Dobré pro všechny druhy jídla.Circulaire - Kombinace ventilátoru a kruhového topného článku kolem něj poskytuje způsob vaření s horkým vzduchem. To poskytuje mnoho výhod, včetně nepotřebného předehřívání, pokud je doba vaření delší než 20 minut, žádný přenos chuti při vaření různých jídel najednou, méně energie a kratší doby vaření. Dobré pro všechny druhy jídla. 
  • Circulaire element s horními a dolními topnými články: Použití ventilátoru s oběma prvky umožňuje rychlé a efektivní vaření jídel, ideální pro velká jídla, která vyžadují důkladné vaření. Nabízí podobný výsledek jako Rotisserie, s prouděním tepla kolem jídla, namísto pohybu samotného jídla, což umožňuje vařit jakékoli množství nebo tvar jídla. 
 
  • EKO: Kombinace grilu, ventilátoru a spodního topného článku je vhodná zejména pro vaření malých množství jídla.Eco - Kombinace grilu, ventilátoru a spodního topného článku je vhodná zejména pro vaření malých množství jídla.
 
  • Grilovací topný článek: Použití grilu přináší vynikající výsledky při vaření masa středních a malých porcí, zejména v kombinaci s Rotisserie (je-li to možné). Také ideální pro přípravu klobás a slaniny.Velký gril - Použití grilu přináší vynikající výsledky při vaření masa středních a malých porcí, zejména v kombinaci s Rotisserie (je-li to možné). Také ideální pro přípravu klobás a slaniny.
 
  • Pouze spodní topný článek: Tato funkce je ideální pro jídla, která vyžadují zvýšenou základní teplotu bez gratinování, např. pečivo, pizzu. Vhodné také pro pomalé vaření dušeného masa a jídel vařených v kastrolech.Základ - Pouze spodní topný článek: Tato funkce je ideální pro jídla, která vyžadují zvýšenou základní teplotu bez gratinování, např. pečivo, pizzu. Vhodné také pro pomalé vaření dušeného masa a jídel vařených v kastrolech.
 
 • Funkce pizzy: Současný provoz tří článků zajišťuje optimální vaření při použití
s
kamenem na pizzu Smeg.Pizza- Funkce pizzy: Současný provoz tří článků zajišťuje optimální vaření při použití s kamenem na pizzu Smeg.
Mikrovlnné funkce
  • Mikrovlnná trouba: Mikrovlny pronikající přímo do jídla a zajišťují velmi rychlé vaření se značnými úsporami energie. Vhodné pro vaření bez tuku, jsou také schopny rozmrazovat a ohřívat potraviny bez změny jejich původního vzhledu a aroma. Mikrovlnnou funkci lze také kombinovat s konvenčními funkcemi se všemi výslednými výhodami. Ideální pro všechny druhy potravin.Mikrovlnná trouba - Mikrovlny pronikající přímo do jídla a zajišťují velmi rychlé vaření se značnými úsporami energie. Vhodné pro vaření bez tuku, jsou také schopny rozmrazovat a ohřívat potraviny bez změny jejich původního vzhledu a aroma. Mikrovlnnou funkci lze také kombinovat s konvenčními funkcemi se všemi výslednými výhodami. Ideální pro všechny druhy potravin.
 
  • Ventilátor v kombinaci s tradičním vařením, při kterém se teplo vytváří shora a zdola, zajišťuje rovnoměrné teplo. Přidání funkce mikrovln umožňuje stejné výsledky vaření za kratší dobu.S ventilátorem - Ventilátor v kombinaci s tradičním vařením, při kterém se teplo vytváří shora a zdola, zajišťuje rovnoměrné teplo. Přidání funkce mikrovln umožňuje stejné výsledky vaření za kratší dobu.
 
  • Vaření se současným použitím topného článku v kombinaci
s ventilátorem a mikrovlnnou troubou.Circulaire - Vaření se současným použitím topného článku v kombinaci s ventilátorem a mikrovlnnou troubou.
 
 • Mikrovlnná trouba + grilovací topný článek: Použití grilu vede k dokonalému opečení povrchu jídla. Působení mikrovln umožňuje rychlé vaření vnitřní části jídla.Mikrovlnná trouba + gril - Použití grilu vede k dokonalému opečení povrchu jídla. Působení mikrovln umožňuje rychlé vaření vnitřní části jídla.
Další funkce
  • Rozmrazování podle času: pomocí této funkce se automaticky určuje doba rozmrazování potravin.Rozmrazování podle času - pomocí této funkce se automaticky určuje doba rozmrazování potravin.
 
  • Vzduch s teplotou 40 °C poskytuje perfektní prostředí
pro kynutí kvasnicového těsta.
Jednoduše vyberte funkci a umístěte těsto
do vnitřního prostoru pro přidělenéKynutí - Vzduch s teplotou 40 °C poskytuje perfektní prostředí pro kynutí kvasnicového těsta. Jednoduše vyberte funkci a umístěte těsto do vnitřního prostoru pro přidělené Kynutí 
 
  • Speciální funkce pečení pro obdélníkový žáruvzdorný kámen PPR2. Rozměry Ideální pro přípravu pizzy se stejnými výsledky jako u typické pece na dřevo. Lze jej použít i na pečení chleba, focaccie a dalších receptů, jako jsou koláče, placky nebo sušenkyVaření na kameni - Speciální funkce pečení pro obdélníkový žáruvzdorný kámen PPR2. Rozměry Ideální pro přípravu pizzy se stejnými výsledky jako u typické pece na dřevo. Lze jej použít i na pečení chleba, focaccie a dalších receptů, jako jsou koláče, placky nebo sušenky
 
  • Speciální funkce přípravy pokrmu pro oboustranné grilování na desce. Vhodné pro přípravu šťavnatých a křupavých pokrmů v troubě s typickou chutí grilovaného jídla. Vroubkovaná strana je vhodná zejména na maso a sýry, hladká strana na ryby, mořské plody a zeleninu.Gril - Speciální funkce přípravy pokrmu pro oboustranné grilování na desce. Vhodné pro přípravu šťavnatých a křupavých pokrmů v troubě s typickou chutí grilovaného jídla. Vroubkovaná strana je vhodná zejména na maso a sýry, hladká strana na ryby, mořské plody a zeleninu.
 
  • Vyhrazená funkce vaření pro stojan teplovzdušné fritézy AIRFRY. Ideální pro nahrazení tradičního smažení v troubě, ale s menším množstvím kalorií a tuku. Umožňuje rychlou a jednoduchou přípravu pokrmů, jako jsou hranolky, smažená zelenina a ryby, a zajišťuje dokonalé propečení a křupavost.Teplovzdušné fritování -Vyhrazená funkce vaření pro stojan teplovzdušné fritézy AIRFRY. Ideální pro nahrazení tradičního smažení v troubě, ale s menším množstvím kalorií a tuku. Umožňuje rychlou a jednoduchou přípravu pokrmů, jako jsou hranolky, smažená zelenina a ryby, a zajišťuje dokonalé propečení a křupavost.
 
 • Sabbath: Tato funkce umožňuje vařit jídlo během soboty, svátku odpočinku v židovském náboženství, při respektování přikázání. Trouba fungujeSabbath - Tato funkce umožňuje vařit jídlo během soboty, svátku odpočinku v židovském náboženství, při respektování přikázání. 
Funkce čištění
 • Parní čištění: jednoduchá funkce čištění pomocí páry k uvolnění usazenin ve vnitřním prostoru trouby.Parní čištění - jednoduchá funkce čištění pomocí páry k uvolnění usazenin ve vnitřním prostoru trouby

OVLÁDÁNÍ

 
Displej:Ano
Nastavení ovládání:Knoflíky
Počet ovládacích prvků:2
Ovládací knoflíky:Victoria
Barva ovládacích prvků:Ocelový efekt
 

MOŽNOSTI

KEEP_WARM_72dpi Automatické vypnutí osvětlení: pro větší úsporu energie se osvětlení automaticky vypne po jedné minutě od začátku vaření. Rychlé předehřátí: Funkci rychlého předehřátí lze použít k dosažení zvolené teploty během několika minut. Dětský zámek: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamčení programu/cyklu, takže jej nelze omylem změnit.
 
 • Automatické vypnutí osvětlení: pro větší úsporu energie se osvětlení automaticky vypne po jedné minutě od začátku vaření.
 • Rychlé předehřátí: Funkci rychlého předehřátí lze použít k dosažení zvolené teploty během několika minut.
 • Dětský zámek: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamčení programu/cyklu, takže jej nelze omylem změnit.
Možnosti nastavení času:Odložený start a automatické ukončení vaření
Minutka:Ano
Časovač:1
Možnost předvádění v showroomu:Ano
Rychlé předehřívání:Ano
Zámek ovládacích prvků/dětská pojistka:Ano
Další možnosti:Udržování teplých pokrmů, Eko světlo, Odstíny, Jas

TECHNICKÉ PARAMETRY

Elektronické ovládání: Umožňuje udržovat teplotu uvnitř trouby s přesností 2 – 3 °C. Umožňuje připravovat jídla, která jsou velmi citlivá na změny teploty, jako jsou koláče, suflé, pudinky. Dvířka s trojitým sklem: Počet skel dvířek. Sklopný gril: sklopný gril lze snadno odpojit pro pohyb topného tělesa a čištění vrchní části spotřebiče v jednom jednoduchém kroku. Smaltovaný interiér: Smaltovaný interiér všech pecí Smeg má speciální antacidový povrch, který pomáhá udržovat interiér čistý snížením množství přilnuté mastnoty z vaření. Jemné dovření: všechny modely jsou vybaveny pokročilou funkcí jemného dovření dvířek, což umožňuje plynulé a tiché zavírání zařízení. Vnitřní prostor trouby má 2 různé úrovně vaření. ... Boční světla: Dvě protilehlá boční světla zvyšují viditelnost uvnitř trouby. Systém chlazení vzduchem: pro zajištění bezpečných teplot povrchu.
 
 • Elektronické ovládání: Umožňuje udržovat teplotu uvnitř trouby s přesností 2 – 3 °C. Umožňuje připravovat jídla, která jsou velmi citlivá na změny teploty, jako jsou koláče, suflé, pudinky.
 • Dvířka s trojitým sklem: Počet skel dvířek. Sklopný gril: sklopný gril lze snadno odpojit pro pohyb topného tělesa a čištění vrchní části spotřebiče v jednom jednoduchém kroku.
 • Smaltovaný interiér: Smaltovaný interiér všech pecí Smeg má speciální antacidový povrch, který pomáhá udržovat interiér čistý snížením množství přilnuté mastnoty z vaření.
 • Jemné dovření: všechny modely jsou vybaveny pokročilou funkcí jemného dovření dvířek, což umožňuje plynulé a tiché zavírání zařízení. Vnitřní prostor trouby má 2 různé úrovně vaření. ...
 • Boční světla: Dvě protilehlá boční světla zvyšují viditelnost uvnitř trouby. Systém chlazení vzduchem: pro zajištění bezpečných teplot povrchu.
Zobrazovat jako:EvoScreen
Technologie displeje:LCD
Řízení teploty:Elektronické
Minimální teplota:30 °C
Maximální teplota:250 °C
Materiál vnitřní části:Smalt Ever clean
Počet polic:2
Typ polic:Kovové police
Naklápěcí gril:Ano
Počet světel:2
Typ osvětlení:Halogenová
Výkon osvětlení:40 W
Světlo při otevření dvířek:Ano
Efektivní výkon mikrovlnné trouby:800 W
Typ otevřených dvířek:Standardní otevírání
Dvířka:S řízenou teplotou
Celkový počet dveřních skel:3
Závěsy jemného dovření:Ano
Soft Open:Ano
Komín:Fixní
Bezpečnostní termostat:Ano
Chladicí systém:Tečna
Ochrana mikrovlnné clony:Ano
Mikrovlnná trouba se zastaví při otevření dvířek:Ano
Topení pozastaveno při otevření dvířek:Ano
Nižší výkon topného článku:1000 W
Prvek grilu – výkon:2000 W
Kruhový topný článek – výkon:1400 W
 

VÝKON/ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

Objem udává množství použitelného prostoru v troubě v litrech.
Čistý objem vnitřního prostoru:40 l
 

ELEKTRICKÉ PŘIPOJENÍ

 
Napětí:220-240 V
Jmenovitý příkon:3100 W
Kmitočet (Hz):50 Hz
Power supply cable length:115 cm
 

LOGISTICKÉ INFORMACE

 
Rozměry výrobku (mm):458x597x548
Čistá hmotnost (kg):35.600 kg
Gross weight (kg):39.000 kg
 

PŘILOŽENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Stojan se zadním dorazem (pro mikrovlnné trouby):1
Vkládací mřížka:1
Skleněný pekáč:1

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompaktní pečící trouby
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 37 kg
Barevná řada: Barevná
Barva: Krémová
Design: Retro
Designová řada Smeg: Victoria
? Energetická třída: A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: