Liebherr BRFvg 5511 Performance + Extra sleva s kódem SLEVA5 + Dárek Frosch EKO Čistič na kuchyně s přírodní sodou 500 ml

Akce Prodloužená záruka slevovy-kod-5;sleva5
Značka: Liebherr
ZDARMAZDARMA
BRFvg 5511
58 068 Kč 47 990,08 Kč bez DPH
Do týdne

Chladnička podle pekárské normy s chlazením s cirkulací vzduchu BRFvg 5511 Performance

Celkový hrubý objem 533 l

Prosklené dveře

Chladící prostredek R 600a, Spotřeba energie za 24 h 2,413 kWh / 24 h

Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka 168,4 / 74,7 / 76,9 cm

Energetická třída D

 

Záruka profi zařízení Liebherr profi 3 roky

 • Záruku získáte automaticky a není nutná registrace
 • Záruka se vztahuje i na zákazníky s IČ a DIČ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chladnička Performance dle pekařské normy 600x400 mm, cukrářská lednice 533 litrů; ventilační chladicí systém; en.tř. D; uzamykatelné dveře HardLine prosklené; rozsah chlazení: mezi + 1 / + 15 °C; dvoustupňově nastavitelné větrání a vlhkost; digitální ovládání LC-displej monochrom včetně alarmů; digitální zobrazení teploty; mechanický zámek; vnější ocelový plášť s bílým práškovým nástřikem; jednodílný tepelně tvarovaný polystyren (ekologický) vnitřní plášť; 60 mm silná izolace boční stěny; 10 párů nastavitelných nerezových lišt ve tvaru "L" pro zásuv plechů 600x400 mm; rozteč kolejnic: 25 mm; nosnost na polici: max. 60 kg; směr otevírání dveří je reverzibilní; hygienická, vyměnitelná izolace dveří; automatické odmrazování; 1 pár předních vyrovnávacích nožiček; Chladivo bez FCKW-FKW (R 600a) a izolace stěn (60 mm); venkovní teplota: mezi + 10 / + 40 ° C - klimatická třída 5; lze spárovat s mrazničkou BFFsg 5501; roční spotřeba energie: 881 kWh; Třída energetické účinnosti D

Desetiletá dostupnost náhradních dílů
Udržitelnost znamená, že spotřebič je nejen šetrný k životnímu prostředí a hospodárný, ale že také vyniká dlouhou životností. Aby vám profesionální spotřebič přinášel co nejdéle radost, zaručuje společnost Liebherr dostupnost náhradních dílů alespoň deset let od ukončení výroby dané řady. A navíc děláme vše pro to, abyste náhradní díly především vůbec nepotřebovali.

Výškově nastavitelné nožky
S volitelnými výškově nastavitelnými nožkami si můžete výšku spotřebiče upravit přesně podle svých potřeb. Například jej můžete zvednout, aby se podlaha pod ním dala snáze uklidit.

Přehledné informace o spotřebiči 
Všechny informace o spotřebiči by měly být k dispozici vždy, když je potřebujete. Proto lze u každého spotřebiče Liebherr nalézt sériové číslo, servisní číslo i označení modelu přímo na displeji. Díky tomu si ušetříte frustraci spojenou s hledáním těchto údajů na spotřebiči nebo nutnost vyčištění interiéru, aby údaje bylo možné vůbec přečíst.

Vhodné pro pečicí plechy podle euronorm
Ideální kombinace: Pečicí plechy odpovídající euronormám lze perfektně umístit na robustní policové kolejnice ve tvaru L a opět je snadno vyjmout. Ostatně každý spotřebič Liebherr pro pekaře byl navržen tak, aby mohl využívat standardizované pečicí plechy.

Odolná kolečka
S kolečky, která lze namontovat i dodatečně, jsou profesionální spotřebiče Liebherr extrémně pohyblivé. Kdykoliv je tak budete moci přemístit jinam nebo je odsunout stranou kvůli úklidu.

Zaměnitelný dveřní závěs
Profesionální spotřebiče Liebherr jsou z výroby osazeny pravým dveřním závěsem. S minimem úsilí a bez jakýchkoliv dalších dílů však můžete dveřní závěs přemístit doleva. Tímto máte zajištěnu naprostou svobodu ohledně výběru místa instalace.

Vyměnitelné dveřní těsnění
Úspora času i financí: Zatlačovací těsnění dveří spotřebičů Liebherr lze snadno vyměnit. V případě poškození dokážete těsnění vyměnit sami bez jakéhokoliv nářadí.

Komponenty navržené na 15 let
Udržitelnost znamená, že spotřebič je nejen hospodárný, ale že také vyniká dlouhou životností. Spotřebiče Liebherr se vyznačují robustností, spolehlivostí a extrémně dlouhým zachováním špičkového výkonu i za náročného každodenního používání, k čemuž přispívají vysoce kvalitní materiály, poctivé zpracování i přinejmenším desetiletá dostupnost náhradních dílů po ukončení výroby dané řady.

Ukázkový režim
Pro účely zaškolení nebo při použití na výstavách lze funkce spotřebiče simulovat v ukázkovém režimu, aniž by docházelo ke skutečnému ovládání spotřebiče. Ušetříte tak čas i peníze, protože chlazení nebude třeba zapínat.

Zámek displeje
Aby nemohlo být nastavení změněno omylem, lze uživatelskou nabídku zamknout. Zvukové výstrahy však lze potvrdit, i když je zámek aktivován. Tímto způsobem je zaručeno, že všechny potřebné akce lze provést a ty nežádoucí naopak nikoliv. Spotřebiče Liebherr myslí na vše i v oblasti zabezpečení.

Energetický štítek podle směrnice EU 2015/1094
Přehled o energetické účinnosti: Z energetického štítku se dozvíte, jak hospodárné profesionální spotřebiče Liebherr jsou. Nízká spotřeba energie se navíc projeví nízkými celkovými provozními náklady.

SafetyStop
Rošt se zarážkou proti výsuvu zajišťuje stabilitu a bezpečné pracovní prostředí: Nelze ji vytáhnout omylem, a to ani v případě, že uděláte prudký pohyb. Při naskladňování nebo vyskladňování zboží zůstane rošt pevně aretován v dané poloze a nehrozí vám žádná pohroma.

Skrytá zákaznická nabídka
Ochrana, zabezpečení a jednoduchost: Ve skryté zákaznické nabídce se nachází informace o spotřebiči, případně zde lze provádět podrobná nastavení spotřebiče nebo obnovit výrobní nastavení. Jelikož se tyto informace a nastavení nacházejí v samostatné úrovni nabídky chráněné kódem, je tak zabráněno nežádoucím změnám a neoprávněné manipulaci.

HumidityControl
Ideální klima lze vytvořit jen při správné kombinaci teploty a vlhkosti. Funkce HumidityControl umožňuje úpravu vlhkosti podle Vašich potřeb. Tím dosáhnete optimálního klimatu a ještě delší čerstvosti uložených potravin.

Interiér vhodný ke skladování potravin
Všechny materiály ve spotřebičích Liebherr pro pekárny a stravovací odvětví mohou přijít do styku s potravinami a jsou vhodné k ukládání nebalených potravin.

Vlastní zámky
Příslušenství pro extra bezpečnost: Pro každý profesionální spotřebič je k dispozici pět různých zámků s klíči. Díky tomu bude mít k vaší chladničce nebo mrazničce přístup pouze pověřený personál a uložené cenné zboží bude chráněno před nenechavci.

Bezúdržbové provedení
Šetří čas, energii i peníze: Profesionální samostatně stojící spotřebiče Liebherr nevyužívají žádné filtry ani jiné komponenty, které by vyžadovaly pravidelnou výměnu. Také se k nim nevážou žádné další požadavky na čištění.

Mechanický zámek
Všechny profesionální spotřebiče Liebherr pro pekárny a stravovací odvětví jsou vybaveny mechanickým zámkem se dvěma klíči. Budete tak mít jistotu, že se k uloženému zboží nedostanou nepovolané ruce.

Informace o výpadku napájení
Pokud dojde kvůli závadě k výpadku napájení, po obnovení přívodu elektrického proudu se zobrazí hlášení informující o této skutečnosti. Uživatel se tak dozví nejen to, že spotřebič byl dočasně bez proudu, ale také jaké maximální teploty bylo po tuto dobu dosaženo. Na základě těchto informací bude moci vyhodnotit, jestli mohlo dojít k poklesu kvality uloženého zboží.

Soulad s normou DIN EN 60335 o bezpečnosti spotřebičů
Kromě označení CE vyžadovaného předpisy byly externí nezávislou testovací laboratoří vyhodnoceny a testovány také všechny oblasti související s bezpečností, od samotného zařízení až po uživatelskou příručku. Díky tomu se můžete spolehnout na nejvyšší možnou bezpečnost produktu.

Interiér pro snadné čištění
Plastový vnitřní kontejner je zhotoven z polystyrenu, což je plně recyklovatelný a robustní plastový materiál nevydávající žádný zápach. Je vyroben bez spojů z jednoho kusu, nemá žádné prohlubně, v nichž by se usazovaly nečistoty, a jeho velké rohy lze snadno a rychle vyčistit. Zkrátka, jde o ideální řešení z hlediska udržitelnosti a hygieny.

Samočinné zavření dveří v úhlu < 90° / automatické zavření dveří v úhlu do 90°
Rutinní práce můžete provádět bez obav, že byste na něco zapomněli: Když dveře spotřebiče otevřete alespoň do úhlu 90°, zůstanou poté již otevřeny, abyste mohli snáze vložit či vyjmout zboží nebo provést čištění spotřebiče. Při otevření do úhlu 90° se dveře samy zavřou, aby nezůstaly otevřeny omylem. Díky tomu je zachována stálá teplota i kvalita uložených potravin.

Sada pro uspořádání Side by Side
V této sadě příslušenství se nachází vše potřebné k umístění více spotřebičů vedle sebe. Spotřebiče se k sobě pevně připojí pomocí profilové lišty, takže jejich přední strany budou lícovat a spotřebiče se nerozjedou každý jiným směrem. Vzájemné upevnění navíc zaručí dodržení doporučené vzdálenosti bránící v hromadění kondenzace mezi spotřebiči.

SuperCool
Chcete, aby byla v chladničce zachována optimální teplota, i když jste do ní umístili nakoupené věci, které mají pokojovou teplotu? Pak přichází na řadu funkce SuperCool: Po její aktivaci spotřebič Liebherr zvýší svůj výkon, dokud se nově vložené potraviny neochladí na stejnou teplotu, jakou má ostatní zboží. Funkce SuperCool se navíc nejpozději po 12 hodinách vypne automaticky.

Rošt s dorazem vysunutí
Stabilní, odolné a ventilované: Robustní rošty z lakované oceli odolné proti korozi unesou i těžké zboží. A současně zaručují i stálý oběh vzduchu a teplotní stabilitu. Dorazy brání vypadnutí roštu při vybírání zboží ze spotřebiče.

Teplotní rozsah +1 °C / +15 °C
Spotřebiče Liebherr pro pekárny a stravovací odvětví se vyznačují mimořádně stabilním teplotním rozsahem od +1 °C do +15 °C, díky čemuž potraviny vydrží déle čerstvé a chutné.

Teplotní stálost vyhovuje normě DIN EN 16825:2015/Refrigeration.
Kvůli zachování kvality potravin musí být teplotní výkyvy co nejmenší. Chladničky Liebherr vynikají mimořádně stálým teplotním rozsahem −1 °C až +5 °C. Díky tomu zůstává vevnitř stálé klima a uchované potraviny a ingredience nedegradují.

Intuitivní navigace nabídkami
Pohodlný přístup k informacím: Stav spotřebiče můžete zjistit pomocí integrovaného ovládacího panelu zapuštěného do dveří, aniž byste museli spotřebič otevírat. Procházení nabídkami je intuitivní a ovládá se pomocí tří dotykových tlačítek.

Rozhraní Wi-Fi/LAN s možností dodatečné montáže
Zapojit spotřebič Liebherr do sítě je velmi snadné: Díky rozhraním Wi-Fi a LAN, která lze zabudovat i dodatečně, lze spotřebič velmi snadno připojit k externím systémům, jako je například SmartMonitoring od společnosti Liebherr. S digitálním monitorovacím řešením můžete pohodlně sledovat a dokumentovat teplotu skladování a všechny informace navíc bezpečně přenášet přes příslušné rozhraní.

Kondenzátor z dutých drátů
Špinavé kondenzátory se velmi nákladně čistí a chladničky jsou s nimi náchylnější k závadě. Naše odolné kondenzátory z dutých drátů však zabraňují usazování mastnoty a nečistot, nevyžadují údržbu a po mnoho let zaručují excelentní chod i efektivitu chladničky. Také se můžete těšit na nízké provozní náklady.

Vhodné pro pečicí plechy podle euronorm
Ideální kombinace: Pečicí plechy odpovídající euronormám lze perfektně umístit na robustní policové kolejnice ve tvaru L a opět je snadno vyjmout. Ostatně každý spotřebič Liebherr pro pekaře byl navržen tak, aby mohl využívat standardizované pečicí plechy.

Digitální teplotní displej
Digitální teplotní displej udává přesný stupeň vnitřní teploty ledničky. Tu lze snadno přečíst z vnější strany, a tak má uživatel okamžitou informaci, aniž by musel spotřebič otevírat.

Chlazení cirkulujícím vzduchem
Vysoce výkonné větráky rychle ochlazují čerstvě uložený produkt a udržují rovnoměrnou chladicí teplotu v rámci vnitřku.

Účinný systém chlazení
Liebherr garantuje mimořádnou kvalitu svých chladicích systémů díky odbornosti získané na základě zkušeností z několika dekád v oboru chladicích technologií a díky neustálému vývoji a výzkumu. Díky používání výhradně velmi kvalitních kompresorů, kondenzátorů, výparníků a dalších chladicích komponentů jsou spotřeba energie a provozní náklady spotřebičů Liebherr značně sníženy.

Teplotní alarm
Integrovaný teplotní alarm uvádí, zda bylo dosaženo spodní nebo horní prahové hodnoty. Používá akustické i vizuální signály pro zajištění maximální bezpečnosti uloženého zboží.

Ekologické chladicí médium
Zařízení Liebherr jsou optimalizována s ohledem na co nejlepší energetickou účinnost a nízké provozní náklady. Používáme výhradně přírodní a k životnímu prostředí šetrná chladiva R 600a a R 290. Ve spojení s vysoce účinnými kompresory jsou extrémně výkonná a díky svému nízkému potenciálu skleníkového efektu jsou také bezpečná pro budoucnost.

Reverzní závěsy dveří (levý/pravý)
Spotřebiče Liebherr jsou v továrně opatřeny závěsy na pravé straně. Možnost změnit stranu závěsů umožňuje uzpůsobení spotřebiče dle individuálních potřeb a jeho optimální umístění.

Výkon a spotřeba
 • Užitný objem, celkem 360 l
 • Celkový čistý objem 360 l
 • Čistý objem chladicí části 360 l
 • Energetická třída D
 • Spotřeba energie za 24 h 2,413 kWh / 24 h
 • Metodika měření spotřeby energie EN 16825
 • Spotřeba energie za rok 881 kWh/a
 • Klimatická třída 4
 • Sicherheitsklasse 5
 • Hlučnost 49 dB
 • Chladící prostredek R 600a
 • Okolní teplota +10 °C až 40 °C
 • Příkon 2,0 A
 • Nosnost odkládací plochy chladící části 60 kg
 • Napětí 220-240 V ~
 • Frekvence 50 Hz
 • Chladící část 533 l
Rozměry a váha
 • Izolace 63/26 mm
Ovládání a funkce
 • Ovládání elektronické rízení
 • Ovládání Dotyk
 • Alarm při výpadku spotřebiče Nastavitelné na jednotce a viditelné přes SmartMonitoring
 • Ukazatel teploty vnejší digitální
 • Porucha: výstražný signál optický a akustický
 • Dveřní alarm chladicí části Nastavitelné na jednotce a viditelné přes SmartMonitoring
 • Dveřní alarm mrazicí části
 • Bezpotenciálový kontakt
 • AlarmLightAmplifier
 • SuperCool Nastavitelné na jednotce a viditelné přes SmartMonitoring
 • SuperFrost
 • Nastavení jazyka
 • Zámek displeje Nastavitelné na spotřebiči
 • Elektronický zámek dveří
 • Vernetzbarkeit Možnost dodatečné montáže
 • s možností trvalého zapnutí
 • s možností stmívání
Chladící část
 • Teplotní rozsah +1 °C až +15 °C
 • Chladící systém dynamické
 • Vnitřní osvětlení LED stropní osvětlení
 • Proces odmrazování automatický
 • Počet úložných polic 1
 • z toh výškově nastaviletných 0
 • Podlahový rošt

Design a materiály

 • Barva bílá
 • Materiál bočnic ocel
 • Barva dveří bílá
 • Materiál dveří/víka Dveře s izolačním sklem
 • Madlo Hliníkové tyčové madlo
 • Materiál vnitrní nádoby umelá hmota bílá
 • Materiál polic Chrom-nikl-ocelové opěrné lišty ve tvaru L
 • Materiál stavecí nohy ocel pozinkovaná
Konstrukce a instalace
 • Dvere samozavírací
 • SoftSystem
 • Vkládací otvor 600x400mm (Vkládací otvor příčný)
 • Smer otevírání dverí Pravý vyměnitelný
 • Vymenitelné tesnení dverí
 • Nastavitelné nožičky 2
 • Transportní madla
 • Válecky
 • Druh kolecek
 • Chlazení cirkulujícím vzduchem
 • Délka prívodního kabelu 3.000 mm
 • Design a vybavení
 • Zámek mechanický
Specifikace
 • Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka 168,4 / 74,7 / 76,9 cm
 • Výška / šířka / hloubka (s obalem) 1.720,0 / 765,0 / 840,0 mm
 • Váha (bez obalu) 96 kg
 • Váha (s obalem) 103 kg
 • Celkový hrubý objem 533 l
 • Hrubý objem chladicí části 533 l

Doplňkové parametry

Kategorie: Profi lednice
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 96 kg
Barevná řada: Bílá
Barva: Bílá
Design: Klasický
? Energetická třída: D
Počet kompresorů: 1
Počet teplotních zón: 1
? Směr otevírání: Volitelné
Typ modelu: Volně stojící model
? Výška lednice: 166 - 185 cm
Skleněné dveře: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: