Frosch EKO Čistič na kuchyně s přírodní sodou 500 ml

Skladem na prodejně
Značka: Frosch
109 Kč 90,08 Kč bez DPH
Do 2 týdnů

Praktický pomocník na bázi sody, který rychle a důkladně vyčistí i těžce odstranitelné nečistoty a zaschlou mastnotu v kuchyni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinně rozpouští mastnotu, odstraňuje odolné skvrny, zapečené jídlo a zanechává příjemnou svěží vůni. Je vhodný pro čištění sporáku, grilu nebo mikrovlnné trouby. Přírodní složení splňuje normy pro bezpečnost potravin, a je ideální pro použití v jejich blízkosti.

  • receptura na bázi sody vhodná při použití v blízkosti potravin
  • čistí sporák, gril, mikrovlnné trouby, kuchyňské linky aj.
  • odstraňuje mastnotu, odolnou špínu a zaschlé nečistoty
  • zanechává příjemnou svěží vůni
  • vegan
  • bez mikroplastů

 

Obsah všech čisticích a pečujících prostředků Frosch je v přírodě snadno biologicky odbouratelný a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu tak, aby nevznikal plastový odpad.

Čistý domov nemusí být cítit chemií, může vonět po malinách, citronech nebo levanduli. Receptury produktů Frosch se zakládají na staletími prověřených ingrediencích, které pro úklid používaly již naše babičky, jako je soda nebo ocet. Nabízíme tak ekologickou, k přírodě i vám šetrnou alternativu konvenčních čisticích prostředků.

Běžné čisticí prostředky obvykle obsahují povrchově aktivní látky na bázi ropy. Frosch se naopak spoléhá na rostlinné receptury a povrchově aktivní látky pocházející pouze z obnovitelných rostlinných zdrojů, jako je lněný nebo slunečnicový olej. Jednou z našich kontinuálně probíhajících iniciativ je pak přechod na čistě evropské zdroje těchto látek. Téměř všechny naše produkty obsahují mezi 10 – 100 % povrchově aktivních látek z evropských obnovitelných zdrojů.

A co jsou povrchově aktivní látky nebo-li surfaktanty? Nečistoty a mastnota odpuzují vodu. Aby tedy došlo k jejich odstranění, přichází na pomoc surfaktanty, které snižují povrchové napětí mezi vodou a nečistotou a umožňují jejich mísení. Mohou být získávány udržitelným způsobem z obnovitelných rostlinných zdrojů nebo vyráběny z ropy či živočišných složek, včetně jatečního odpadu (u aviváží). I způsob získávání těchto látek je klíčový, například využívání palmového oleje získávaného z tropických oblastí ohrožuje biodiverzitu deštného pralesa.

Povrchově aktivní látky v našich produktech jsou proto získávány výhradně z obnovitelných rostlinných zdrojů převážně evropského původu jako je lněný, olivový nebo slunečnicový olej.

Náš slunečnicový olej pochází z Německa, Polska a Francie. Lněný olej z Francie či Belgie a olivový olej z jižní Evropy – Španělska, Itálie a Řecka. Žádný z použitých olejů nekonkuruje potravinářské výrobě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: