Severin RKG 8944 červená retro
Související produkty
Detailní popis produktu

PRAVÉ OTVÍRÁNÍ - PANTY NA PRAVÉ STRANĚ (levé otvírání nelze objednat)
Kolekce dvoukřídlých dveří SEVERIN v retro stylu dodá každé místnosti živý, dynamický vzhled a vrozenou eleganci.
VEGGIBOX zaručuje správnou úroveň vlhkosti pro lepší a delší uchování ovoce a zeleniny.
Stylová lednice
chladnička v intenzivní červené barvě přesvědčí svými kvalitními materiály, jako jsou pochromované kovové rukojeti dveří, ušlechtilé chromované lišty, skleněné police a odkládací přihrádky ve dveřích, tak bude každé kuchyni propůjčen nostalgický retro vzhled.
Velký úložný prostor pro chlazení
162 litrů užitečného obsahu v chladicí oblasti včetně velkého boxu pro optimální skladování ovoce a zeleniny, čtyři nastavitelné skleněné police odolné proti rozbití a 3 přihrádky na dveře vytvářejí pořádek a přispívají k přehlednosti.
4hvězdičková mrazicí přihrádka
výše položená mrazicí přihrádka má užitečný obsah 44 litrů, ve dvou přihrádkách nabízí dostatek místa pro mražené zboží, led a zásoby s maximálně 39 dB funguje tato retro chladnička příjemně tiše.
Další užitečné funkce
s moderním vnitřním LED osvětlením pro příjemně jasné světlo. Regulátor teploty je prakticky integrován s lampou chladničky, díky nastavitelným nožkám lze chladničku navíc bezpečně přizpůsobit každému místu.
Spolehlivý mrazicí prostor
Mrazicí prostor se 4 hvězdičkami nabízí mrazicí kapacitu 2,5 kg za 24 hodin a 12 hodin skladování v případě výpadku proudu.
Třída energetické účinnosti D
Vlastnosti
- Atraktivní vzhled ve stylovém retro designu
- Celková kapacita 206 l
- Vysoce kvalitní provedení s pochromovanými kovovými madly dveří, skleněnými rámy, odkládacími vanami a kryty dveří
- Moderní LED osvětlení interiéru pro příjemně jasné světlo a dokonalý výhled na to, co je uvnitř
- Regulátor teploty integrovaný na lampě
- 4 x výškově nastavitelné police z bezpečnostního skla
- 3 x dveřní přihrádky
- Nastavitelné nožky
Technické specifikace
- Energetická třída D
- Roční spotřeba 144 kWh
- Celková čistá kapacita 206 litrů
- Čistý objem chladničky 162 litrů
- Čistá kapacita mrazničky 44 litrů
- Hladina hluku 39 dB
- Vnitřní osvětlení LED
- 1 zásuvka VEGIGIBOX
- Skleněné police 4 nastavitelné v různých úrovních
- 3 přihrádky na dveřích
- Mrazák 1 police
- Mrazící kapacita 2,5 kg/24 h
- Doba skladování v případě výpadku proudu 12 hod.
- Klimatická třída N-ST
Rozměry
- Rozměry VxŠxH: 146 × 54,5 × 62,5cm
- Hmotnost: 42 kg
- Rozměry balení VxŠxH: 152,5 × 66 × 58 cm
- EAN kód: 4069486000801
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombinované ledničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 42 kg |
| EAN: | 4069486000801 |
| Barevná řada: | Barevná |
| Barva: | Červená |
| ? Celkový užitný objem: | 206 l |
| Design: | Retro |
| ? Energetická třída: | D |
| Chladnička: | 1 zásuvka na ovoce/zeleninu, vnitřní LED osvětlení, Automatické odmrazování, 4 nastavitelné skleněné police |
| ? Klimatická třída: | N-ST |
| Množství ke zmrazení za 24 hodin: | 2,5 kg |
| Objem chladničky: | 162 l |
| Objem mrazáku: | 44 l |
| Roční spotřeba energie: | 144 kWh/rok |
| ? Směr otevírání: | Panty vpravo |
| Typ modelu: | Volně stojící model |
| Umístění mrazáku: | Nahoře |
| ? Výška lednice: | 146 - 165 cm, 145 cm |
| Šířka: | 55 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
