Smeg SFP750AOPZ Cortina

Akce
Značka: Smeg
62 990 Kč –21 %
SFP750AOPZ
62 990 Kč –21 % 49 290 Kč 40 735,54 Kč bez DPH
Na objednávku

Retro pyrolytická multifunkční trouba horkovzdušná Smeg SFP750AOPZ/ PIZZA/ 9 funkcí/Vestavná trouba, 60 cm, pyrolýza, analogově-digitální programové hodiny, 9 funkcí, Turbo-horký vzduch, pizza kámen, objem 70 l, Energetická třída A, barva antracit - Mosazná estetika

V současné době zjišťujeme termín expedice individuálně - předpokládané dodání 4 - 8 týdnů. V případě objednávky, Vás budeme v nejbližší době informovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

​Linea Cortina

Pyrolytická multifunkční horkovzdušná trouba/PIZZA

Analogové hodiny s elektronickým časovačem

Fresh Touch: Většina trub Smeg má „chladná dvířka“. Díky kombinaci tangenciálního chlazení a vnitřních termoreflexních skel je teplota na vnějším povrchu dvířek udržována pod 50 °C. Kromě zajištění bezpečnosti chrání tento systém vedlejší nábytek před přehřátím troubou.

Elektronické ovládání: Umožňuje udržovat teplotu uvnitř trouby s přesností 2 – 3 °C. Umožňuje připravovat jídla, která jsou velmi citlivá na změny teploty, jako jsou koláče, suflé, pudinky.

Celoskleněné vnitřní dvířka: Celoskleněné vnitřní dvířka, jeden rovný povrch, který se snadno udržuje čistý.

Čtyři skla: Počet skel dvířek. Smaltovaný interiér: Smaltovaný interiér všech pecí Smeg má speciální antacidový povrch, který pomáhá udržovat interiér čistý snížením množství přilnuté mastnoty z vaření.

Jemné dovření: všechny modely jsou vybaveny pokročilou funkcí jemného dovření dvířek, což umožňuje plynulé a tiché zavírání zařízení.

Dětský zámek: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamčení programu/cyklu, takže jej nelze omylem změnit. Vnitřní prostor trouby má 5 různé úrovně vaření. Sklo vnitřních dvířek: lze vyjmout několika rychlými pohyby pro čištění.

Boční světla: Dvě protilehlá boční světla zvyšují viditelnost uvnitř trouby. Systém chlazení vzduchem: pro zajištění bezpečných teplot povrchu.

TYP

Funkce pizzy: Některé trouby mají exkluzivní funkci „Pizza“, která zajišťuje přímý kontakt žáruvzdorného kamene pro pečení pizzy se spodním topným článkem. To umožňuje upečení pizzy za pouhých 3 – 5 minut v závislosti na přílohách. Tato funkce je také ideální pro přípravu koláčů, pečených ryb a zeleniny. Pyrolitické čištění: Pyrolitické čisticí cykly lze volit podle potřeby pro automatické čištění vnitřního prostoru trouby. Elektřina
 
 • Funkce pizzy: Některé trouby mají exkluzivní funkci „Pizza“, která zajišťuje přímý kontakt žáruvzdorného kamene pro pečení pizzy se spodním topným článkem. To umožňuje upečení pizzy za pouhých 3 – 5 minut v závislosti na přílohách. Tato funkce je také ideální pro přípravu koláčů, pečených ryb a zeleniny.
 • Pyrolitické čištění: Pyrolitické čisticí cykly lze volit podle potřeby pro automatické čištění vnitřního prostoru trouby.
 • Elektrika
 
Skupina výrobků:Termostat
Kategorie:60 cm
Metoda vaření:Termo-ventilované
Pečicí trouba na pizzu:Ano
Elektrické napájení:Elektřina
EAN kód:8017709218966
Čisticí systém:Pyrolitické
 

AESTHETICS

 
Barva:Antracitová
Estetika:Cortina
Povrchová úprava součásti:Antická mosaz
Materiál:Materiál s nátěrem
Typ skla:Clear
Dvířka:S panelem
Rukojeť:Cortina
Barva rukojeti:Antická mosaz
 

PROGRAMY/FUNKCE

 
Počet funkcí vaření:9
Tradiční funkce vaření
  • Pouze horní a dolní topný článek: tradiční způsob vaření nejvhodnější pro jednotlivá jídla umístěná uprostřed trouby. Horní část trouby bude vždy nejteplejší. Ideální na pečení, ovocné koláče, chléb atd.Statický - Pouze horní a dolní topný článek: tradiční způsob vaření nejvhodnější pro jednotlivá jídla umístěná uprostřed trouby. Horní část trouby bude vždy nejteplejší. Ideální na pečení, ovocné koláče, chléb atd.
 
  • Ventilátor s horními a dolními topnými články: Cílem prvků v kombinaci s ventilátorem je zajistit rovnoměrnější teplo, což je podobný způsob jako u konvekčního vaření, takže je zapotřebí předehřev. Nejvhodnější pro jídla vyžadující pomalé vaření.S ventilátorem -  Cílem prvků v kombinaci s ventilátorem je zajistit rovnoměrnější teplo, což je podobný způsob jako u konvekčního vaření, takže je zapotřebí předehřev. Nejvhodnější pro jídla vyžadující pomalé vaření
 
  • Circulaire: Kombinace ventilátoru a kruhového topného článku kolem něj poskytuje způsob vaření s horkým vzduchem. To poskytuje mnoho výhod, včetně nepotřebného předehřívání, pokud je doba vaření delší než 20 minut, žádný přenos chuti při vaření různých jídel najednou, méně energie a kratší doby vaření. Dobré pro všechny druhy jídla.Circulaire - Kombinace ventilátoru a kruhového topného článku kolem něj poskytuje způsob vaření s horkým vzduchem. To poskytuje mnoho výhod, včetně nepotřebného předehřívání, pokud je doba vaření delší než 20 minut, žádný přenos chuti při vaření různých jídel najednou, méně energie a kratší doby vaření. Dobré pro všechny druhy jídla.
 
  • Circulaire element s horními a dolními topnými články: Použití ventilátoru s oběma prvky umožňuje rychlé a efektivní vaření jídel, ideální pro velká jídla, která vyžadují důkladné vaření. Nabízí podobný výsledek jako Rotisserie, s prouděním tepla kolem jídla, namísto pohybu samotného jídla, což umožňuje vařit jakékoli množství nebo tvar jídla.Turbodmychadlo - Circulaire element s horními a dolními topnými články: Použití ventilátoru s oběma prvky umožňuje rychlé a efektivní vaření jídel, ideální pro velká jídla, která vyžadují důkladné vaření. Nabízí podobný výsledek jako Rotisserie, s prouděním tepla kolem jídla, namísto pohybu samotného jídla, což umožňuje vařit jakékoli množství nebo tvar jídla.
 
  • EKO: Kombinace grilu, ventilátoru a spodního topného článku je vhodná zejména pro vaření malých množství jídla.Eco - Kombinace grilu, ventilátoru a spodního topného článku je vhodná zejména pro vaření malých množství jídla.
 
  • Grilovací topný článek: Použití grilu přináší vynikající výsledky při vaření masa středních a malých porcí, zejména v kombinaci s Rotisserie (je-li to možné). Také ideální pro přípravu klobás a slaniny.Velký gril - Použití grilu přináší vynikající výsledky při vaření masa středních a malých porcí, zejména v kombinaci s Rotisserie (je-li to možné). Také ideální pro přípravu klobás a slaniny.
 
  • Ventilátor s grilovacím topným článkem: Ventilátor snižuje intenzivní teplo z grilu, poskytuje vynikající způsob grilování různých potravin, kotlet, steaků, klobás atd., čímž zajišťuje rovnoměrné gratinování a distribuci tepla, aniž by jídlo vyschlo. Dvě nejvyšší úrovně doporučené k použití a spodní část trouby mohou být použity k udržení jídel v teple, a zároveň jsou vynikajícím zařízením při vaření grilované snídaně. Poloviční gril (pouze střední porce) je ideální pro malé množství jídla.Ventilátorový gril (velký) - Ventilátor snižuje intenzivní teplo z grilu, poskytuje vynikající způsob grilování různých potravin, kotlet, steaků, klobás atd., čímž zajišťuje rovnoměrné gratinování a distribuci tepla, aniž by jídlo vyschlo. Dvě nejvyšší úrovně doporučené k použití a spodní část trouby mohou být použity k udržení jídel v teple, a zároveň jsou vynikajícím zařízením při vaření grilované snídaně. Poloviční gril (pouze střední porce) je ideální pro malé množství jídla
 
  • Pouze spodní topný článek: Tato funkce je ideální pro jídla, která vyžadují zvýšenou základní teplotu bez gratinování, např. pečivo, pizzu. Vhodné také pro pomalé vaření dušeného masa a jídel vařených v kastrolech.Základ - Tato funkce je ideální pro jídla, která vyžadují zvýšenou základní teplotu bez gratinování, např. pečivo, pizzu. Vhodné také pro pomalé vaření dušeného masa a jídel vařených v kastrolech
 
 • Funkce pizzy: Současný provoz tří článků zajišťuje optimální vaření při použití
s
kamenem na pizzu Smeg.Pizza - Současný provoz tří článků zajišťuje optimální vaření při použití s kamenem na pizzu Smeg
Funkce čištění
 • Pyrolitické čištění: Pyrolitické čisticí cykly lze volit podle potřeby pro automatické čištění vnitřního prostoru trouby.Pirolýza - Pyrolitické čisticí cykly lze volit podle potřeby pro automatické čištění vnitřního prostoru trouby

OVLÁDÁNÍ

 
Nastavení ovládání:Knoflíky
Počet ovládacích prvků:2
Ovládací knoflíky:Cortina
Barva ovládacích prvků:Krémová
Barva tlačítek:Mosaz
 

MOŽNOSTI

Rychlé předehřátí: Funkci rychlého předehřátí lze použít k dosažení zvolené teploty během několika minut.
Možnosti nastavení času:Odložený start a automatické ukončení vaření
Minutka:Ano
Rychlé předehřívání:Ano
 

TECHNICKÉ PARAMETRY

Fresh Touch: Většina trub Smeg má „chladná dvířka“. Díky kombinaci tangenciálního chlazení a vnitřních termoreflexních skel je teplota na vnějším povrchu dvířek udržována pod 50 °C. Kromě zajištění bezpečnosti chrání tento systém vedlejší nábytek před přehřátím troubou. Elektronické ovládání: Umožňuje udržovat teplotu uvnitř trouby s přesností 2 – 3 °C. Umožňuje připravovat jídla, která jsou velmi citlivá na změny teploty, jako jsou koláče, suflé, pudinky. Celoskleněné vnitřní dvířka: Celoskleněné vnitřní dvířka, jeden rovný povrch, který se snadno udržuje čistý. Čtyři skla: Počet skel dvířek. Smaltovaný interiér: Smaltovaný interiér všech pecí Smeg má speciální antacidový povrch, který pomáhá udržovat interiér čistý snížením množství přilnuté mastnoty z vaření. Jemné dovření: všechny modely jsou vybaveny pokročilou funkcí jemného dovření dvířek, což umožňuje plynulé a tiché zavírání zařízení. Dětský zámek: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamčení programu/cyklu, takže jej nelze omylem změnit. Vnitřní prostor trouby má 5 různé úrovně vaření. Sklo vnitřních dvířek: lze vyjmout několika rychlými pohyby pro čištění. Boční světla: Dvě protilehlá boční světla zvyšují viditelnost uvnitř trouby. Systém chlazení vzduchem: pro zajištění bezpečných teplot povrchu.
 
 • Fresh Touch: Většina trub Smeg má „chladná dvířka“. Díky kombinaci tangenciálního chlazení a vnitřních termoreflexních skel je teplota na vnějším povrchu dvířek udržována pod 50 °C. Kromě zajištění bezpečnosti chrání tento systém vedlejší nábytek před přehřátím troubou. ,
 • Elektronické ovládání: Umožňuje udržovat teplotu uvnitř trouby s přesností 2 – 3 °C. Umožňuje připravovat jídla, která jsou velmi citlivá na změny teploty, jako jsou koláče, suflé, pudinky.
 • Celoskleněné vnitřní dvířka: Celoskleněné vnitřní dvířka, jeden rovný povrch, který se snadno udržuje čistý.
 • Čtyři skla: Počet skel dvířek.
 • Smaltovaný interiér: Smaltovaný interiér všech pecí Smeg má speciální antacidový povrch, který pomáhá udržovat interiér čistý snížením množství přilnuté mastnoty z vaření.
 • Jemné dovření: všechny modely jsou vybaveny pokročilou funkcí jemného dovření dvířek, což umožňuje plynulé a tiché zavírání zařízení.
 • Dětský zámek: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamčení programu/cyklu, takže jej nelze omylem změnit. Vnitřní prostor trouby má 5 různé úrovně vaření.
 • Sklo vnitřních dvířek: lze vyjmout několika rychlými pohyby pro čištění. Boční světla: Dvě protilehlá boční světla zvyšují viditelnost uvnitř trouby. Systém chlazení vzduchem: pro zajištění bezpečných teplot po
Řízení teploty:Elektronické
Minimální teplota:50 °C
Maximální teplota:280 °C
Materiál vnitřní části:Smalt Ever clean
Počet polic:5
Typ polic:Kovové police
Počet ventilátorů:1
Počet světel:2
Typ osvětlení:Halogenová
Výkon osvětlení:40 W
Světlo při otevření dvířek:Ano
Dvířka:Chlad
Vyjímatelná dvířka:Ano
Speciálně upravená vnitřní část skleněných dvířek:Ano
Vyjímatelná vnitřní dvířka:Ano
Celkový počet dveřních skel:4
Závěsy jemného dovření:Ano
Bezpečnostní termostat:Ano
Chladicí systém:Tečna
Zámek dvířek během pyrolýzy:Ano
Topení pozastaveno při otevření dvířek:Ano
Nižší výkon topného článku:1200 W
Horní topný článek – výkon:1000 W
Prvek grilu – výkon:1700 W
Velký gril – výkon:2700 W
Kruhový topný článek – výkon:2000 W
 

VÝKON/ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

A: Sušicí výkon výrobku měřený od A+++ do D/G v závislosti na skupině výrobků Objem udává množství použitelného prostoru v troubě v litrech.
Třída energetické účinnosti:A
Čistý objem vnitřního prostoru:65 l
Spotřeba energie v konvenčním režimu:3.92 MJ
Spotřeba energie na cyklus v konvenčním režimu:1.09 KWh
Spotřeba energie při nucené konvekci vzduchu:2.81 MJ
Spotřeba energie na cyklus v konvekci s ventilátorem:0.78 KWh
 

ELEKTRICKÉ PŘIPOJENÍ

 
Napětí:220-240 V
Jmenovitý příkon:3000 W
Kmitočet (Hz):50/60 Hz
Power supply cable length:115 cm
 

LOGISTICKÉ INFORMACE

 
Rozměry výrobku (mm):592x597x548
Čistá hmotnost (kg):37.300 kg
Gross weight (kg):41.200 kg
 

PŘILOŽENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Stojan se zadním a bočním dorazem:2
Vkládací mřížka:1
Hluboký smaltovaný plech (40 mm):1
Teleskopické vodicí lišty, celková extrakce:1
Pizza příslušenství:Žáruvzdorný kámen (kulatý bez rukojeti) + kryt + lopata

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické pečící trouby
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 45 kg
Barevná řada: Barevná
Barva: Antracit
Design: Retro
Designová řada Smeg: Cortina
? Energetická třída: A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: