Smeg Classic SF9390X1

Akce
Značka: Smeg
ZDARMAZDARMA 64 990 Kč –23 %
SF9390X1
64 990 Kč –23 % 49 990 Kč 41 314,05 Kč bez DPH
Do 2 týdnů

Smeg SF9390X1 horkovzdušná pečící trouba 90 cm , design Classic, nerezová ocel s ochranou proti otiskům prstů, LCD displej, zobrazení textu, 9 funkcí, 20 automatických programů, Objem 115 l, výška 59 cm, šířka 90 cm, energie A+, parní čištění

 

V současné době zjišťujeme termín expedice individuálně, vzhledem k problémům ve výrobách.  V případě objednávky, Vás budeme v nejbližší době informovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TYP

Parní čištění: jednoduchá funkce čištění pomocí páry k uvolnění usazenin ve vnitřním prostoru trouby. Elektřina
 • Parní čištění: jednoduchá funkce čištění pomocí páry k uvolnění usazenin ve vnitřním prostoru trouby.
 • Elektřina
 
Skupina výrobků:Termostat
Kategorie:90 cm
Metoda vaření:Termo-ventilované
Elektrické napájení:Elektřina
EAN kód:8017709234614
Čisticí systém:Parní čištění
 

AESTHETICS

 
Barva:Nerezová ocel
Povrchová úprava:Odolnost proti otiskům prstů
Estetika:Classica
Materiál:Nerezová ocel
Typ oceli:Kartáčovaný
Typ skla:Eclipse
Dvířka:Se 2 vodorovnými pásy
Rukojeť:Klasický
Barva rukojeti:Nerezová ocel
 

PROGRAMY/FUNKCE

 
Počet funkcí vaření:9
Automatické programy:20
Tradiční funkce vaření
  • Pouze horní a dolní topný článek: tradiční způsob vaření nejvhodnější pro jednotlivá jídla umístěná uprostřed trouby. Horní část trouby bude vždy nejteplejší. Ideální na pečení, ovocné koláče, chléb atd.Statický - Pouze horní a dolní topný článek: tradiční způsob vaření nejvhodnější pro jednotlivá jídla umístěná uprostřed trouby. Horní část trouby bude vždy nejteplejší. Ideální na pečení, ovocné koláče, chléb atd. 
 
  • Ventilátor s horními a dolními topnými články: Cílem prvků v kombinaci s ventilátorem je zajistit rovnoměrnější teplo, což je podobný způsob jako u konvekčního vaření, takže je zapotřebí předehřev. Nejvhodnější pro jídla vyžadující pomalé vaření.S ventilátorem - Ventilátor s horními a dolními topnými články: Cílem prvků v kombinaci s ventilátorem je zajistit rovnoměrnější teplo, což je podobný způsob jako u konvekčního vaření, takže je zapotřebí předehřev. Nejvhodnější pro jídla vyžadující pomalé vaření. 
 
  • Circulaire: Kombinace ventilátoru a kruhového topného článku kolem něj poskytuje způsob vaření s horkým vzduchem. To poskytuje mnoho výhod, včetně nepotřebného předehřívání, pokud je doba vaření delší než 20 minut, žádný přenos chuti při vaření různých jídel najednou, méně energie a kratší doby vaření. Dobré pro všechny druhy jídla.Circulaire - Kombinace ventilátoru a kruhového topného článku kolem něj poskytuje způsob vaření s horkým vzduchem. To poskytuje mnoho výhod, včetně nepotřebného předehřívání, pokud je doba vaření delší než 20 minut, žádný přenos chuti při vaření různých jídel najednou, méně energie a kratší doby vaření. Dobré pro všechny druhy jídla. 
 
  • Circulaire element s horními a dolními topnými články: Použití ventilátoru s oběma prvky umožňuje rychlé a efektivní vaření jídel, ideální pro velká jídla, která vyžadují důkladné vaření. Nabízí podobný výsledek jako Rotisserie, s prouděním tepla kolem jídla, namísto pohybu samotného jídla, což umožňuje vařit jakékoli množství nebo tvar jídla.Turbodmychadlo - Circulaire element s horními a dolními topnými články: Použití ventilátoru s oběma prvky umožňuje rychlé a efektivní vaření jídel, ideální pro velká jídla, která vyžadují důkladné vaření. Nabízí podobný výsledek jako Rotisserie, s prouděním tepla kolem jídla, namísto pohybu samotného jídla, což umožňuje vařit jakékoli množství nebo tvar jídla. 
 
  • EKO: Kombinace grilu, ventilátoru a spodního topného článku je vhodná zejména pro vaření malých množství jídla.Eco - Kombinace grilu, ventilátoru a spodního topného článku je vhodná zejména pro vaření malých množství jídla. 
 
  • Grilovací topný článek: Použití grilu přináší vynikající výsledky při vaření masa středních a malých porcí, zejména v kombinaci s Rotisserie (je-li to možné). Také ideální pro přípravu klobás a slaniny.Velký gril - Grilovací topný článek: Použití grilu přináší vynikající výsledky při vaření masa středních a malých porcí, zejména v kombinaci s Rotisserie (je-li to možné). Také ideální pro přípravu klobás a slaniny. 
 
  • Ventilátor s grilovacím topným článkem: Ventilátor snižuje intenzivní teplo z grilu, poskytuje vynikající způsob grilování různých potravin, kotlet, steaků, klobás atd., čímž zajišťuje rovnoměrné gratinování a distribuci tepla, aniž by jídlo vyschlo. Dvě nejvyšší úrovně doporučené k použití a spodní část trouby mohou být použity k udržení jídel v teple, a zároveň jsou vynikajícím zařízením při vaření grilované snídaně. Poloviční gril (pouze střední porce) je ideální pro malé množství jídla.Ventilátorový gril (velký) - Ventilátor s grilovacím topným článkem: Ventilátor snižuje intenzivní teplo z grilu, poskytuje vynikající způsob grilování různých potravin, kotlet, steaků, klobás atd., čímž zajišťuje rovnoměrné gratinování a distribuci tepla, aniž by jídlo vyschlo. Dvě nejvyšší úrovně doporučené k použití a spodní část trouby mohou být použity k udržení jídel v teple, a zároveň jsou vynikajícím zařízením při vaření grilované snídaně. Poloviční gril (pouze střední porce) je ideální pro malé množství jídla. 
 
  • Pouze spodní topný článek: Tato funkce je ideální pro jídla, která vyžadují zvýšenou základní teplotu bez gratinování, např. pečivo, pizzu. Vhodné také pro pomalé vaření dušeného masa a jídel vařených v kastrolech.Základ -  Pouze spodní topný článek: Tato funkce je ideální pro jídla, která vyžadují zvýšenou základní teplotu bez gratinování, např. pečivo, pizzu. Vhodné také pro pomalé vaření dušeného masa a jídel vařených v kastrolech.
 
 • Circogas: V plynových troubách ventilátor distribuuje teplo rychle a rovnoměrně po celém prostoru trouby, čímž se zabrání přenosu chuti při současném vaření několika různých pokrmů. V elektrických troubách tato kombinace rychleji dokončuje vaření jídel, která jsou hotová na povrchu, ale vyžadují delší vaření uvnitř bez dalšího gratinování.Spodní část s ventilátorem - Circogas: V plynových troubách ventilátor distribuuje teplo rychle a rovnoměrně po celém prostoru trouby, čímž se zabrání přenosu chuti při současném vaření několika různých pokrmů. V elektrických troubách tato kombinace rychleji dokončuje vaření jídel, která jsou hotová na povrchu, ale vyžadují delší vaření uvnitř bez dalšího gratinování.
Další funkce
  • Rozmrazování podle času: pomocí této funkce se automaticky určuje doba rozmrazování potravin.Rozmrazování podle času
 
  • Rozmrazování podle hmotnosti: Pomocí této funkce se určuje doba odmrazováníRozmrazování podle hmotnosti
 
  • Vzduch s teplotou 40 °C poskytuje perfektní prostředí
pro kynutí kvasnicového těsta.
Jednoduše vyberte funkci a umístěte těsto
do vnitřního prostoru pro přidělenéKynutí - Vzduch s teplotou 40 °C poskytuje perfektní prostředí pro kynutí kvasnicového těsta. Jednoduše vyberte funkci a umístěte těsto do vnitřního prostoru pro přidělené
 
 • Sabbath: Tato funkce umožňuje vařit jídlo během soboty, svátku odpočinku v židovském náboženství, při respektování přikázání. Trouba fungujeSabbath - Tato funkce umožňuje vařit jídlo během soboty, svátku odpočinku v židovském náboženství, při respektování přikázání. 
Funkce čištění
 • Parní čištění: jednoduchá funkce čištění pomocí páry k uvolnění usazenin ve vnitřním prostoru trouby.Parní čištění - Tato funkce umožňuje vařit jídlo během soboty, svátku odpočinku v židovském náboženství, při respektování přikázání. 

OVLÁDÁNÍ

 
Displej:Ano
Nastavení ovládání:Knoflíky
Počet ovládacích prvků:2
Ovládací knoflíky:Klasický
Barva ovládacích prvků:Ocelový efekt
 

MOŽNOSTI

KEEP_WARM_72dpi Automatické vypnutí osvětlení: pro větší úsporu energie se osvětlení automaticky vypne po jedné minutě od začátku vaření. Rychlé předehřátí: Funkci rychlého předehřátí lze použít k dosažení zvolené teploty během několika minut. Dětský zámek: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamčení programu/cyklu, takže jej nelze omylem změnit.
 • Automatické vypnutí osvětlení: pro větší úsporu energie se osvětlení automaticky vypne po jedné minutě od začátku vaření.
 • Rychlé předehřátí: Funkci rychlého předehřátí lze použít k dosažení zvolené teploty během několika minut.
 • Dětský zámek: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamčení programu/cyklu, takže jej nelze omylem změnit.
 
Možnosti nastavení času:Odložený start a automatické ukončení vaření
Minutka:Ano
Možnost předvádění v showroomu:Ano
Rychlé předehřívání:Ano
Zámek ovládacích prvků/dětská pojistka:Ano
Další možnosti:Udržování teplých pokrmů, Eko světlo
 

TECHNICKÉ PARAMETRY

Elektronické ovládání: Umožňuje udržovat teplotu uvnitř trouby s přesností 2 – 3 °C. Umožňuje připravovat jídla, která jsou velmi citlivá na změny teploty, jako jsou koláče, suflé, pudinky. Celoskleněné vnitřní dvířka: Celoskleněné vnitřní dvířka, jeden rovný povrch, který se snadno udržuje čistý. Dvířka s trojitým sklem: Počet skel dvířek. Smaltovaný interiér: Smaltovaný interiér všech pecí Smeg má speciální antacidový povrch, který pomáhá udržovat interiér čistý snížením množství přilnuté mastnoty z vaření. Vnitřní prostor trouby má 5 různé úrovně vaření. Sklo vnitřních dvířek: lze vyjmout několika rychlými pohyby pro čištění. Boční světla: Dvě protilehlá boční světla zvyšují viditelnost uvnitř trouby. Systém chlazení vzduchem: pro zajištění bezpečných teplot povrchu.
 • Elektronické ovládání: Umožňuje udržovat teplotu uvnitř trouby s přesností 2 – 3 °C. Umožňuje připravovat jídla, která jsou velmi citlivá na změny teploty, jako jsou koláče, suflé, pudinky.
 • Celoskleněné vnitřní dvířka: Celoskleněné vnitřní dvířka, jeden rovný povrch, který se snadno udržuje čistý.
 • Dvířka s trojitým sklem: Počet skel dvířek.
 • Smaltovaný interiér: Smaltovaný interiér všech pecí Smeg má speciální antacidový povrch, který pomáhá udržovat interiér čistý snížením množství přilnuté mastnoty z vaření. Vnitřní prostor trouby má 5 různé úrovně vaření.
 • Sklo vnitřních dvířek: lze vyjmout několika rychlými pohyby pro čištění.
 • Boční světla: Dvě protilehlá boční světla zvyšují viditelnost uvnitř trouby.
 • Systém chlazení vzduchem: pro zajištění bezpečných teplot povrchu.
 
Technologie displeje:LCD
Řízení teploty:Elektronické
Minimální teplota:30 °C
Maximální teplota:280 °C
Materiál vnitřní části:Smalt Ever clean
Počet polic:5
Typ polic:Kovové police
Počet ventilátorů:2
Počet světel:2
Typ osvětlení:Halogenová
Výkon osvětlení:40 W
Světlo při otevření dvířek:Ano
Typ otevřených dvířek:Standardní otevírání
Dvířka:S řízenou teplotou
Vyjímatelná dvířka:Ano
Speciálně upravená vnitřní část skleněných dvířek:Ano
Vyjímatelná vnitřní dvířka:Ano
Celkový počet dveřních skel:3
Bezpečnostní termostat:Ano
Chladicí systém:Tečna
Topení pozastaveno při otevření dvířek:Ano
Nižší výkon topného článku:1700 W
Horní topný článek – výkon:1200 W
Prvek grilu – výkon:1700 W
Velký gril – výkon:2900 W
Kruhový topný článek – výkon:1550 W
Kruhový topný článek 2 – výkon:1550 W
 

VÝKON/ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

 Objem udává množství použitelného prostoru v troubě v litrech.
Třída energetické účinnosti:A+
Čistý objem vnitřního prostoru:115 l
Spotřeba energie v konvenčním režimu:4.86 MJ
Spotřeba energie na cyklus v konvenčním režimu:1.35 KWh
Spotřeba energie při nucené konvekci vzduchu:3.02 MJ
Spotřeba energie na cyklus v konvekci s ventilátorem:0.84 KWh
 

ELEKTRICKÉ PŘIPOJENÍ

 
Napětí:220-240 V
Jmenovitý příkon:3100 W
Kmitočet (Hz):50/60 Hz
Power supply cable length:115 cm
 

LOGISTICKÉ INFORMACE

 
Rozměry výrobku (mm):595x896x571
Čistá hmotnost (kg):48.600 kg
Gross weight (kg):57.900 kg
 

PŘILOŽENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Stojan se zadním a bočním dorazem:1
Vkládací mřížka:1
Hluboký smaltovaný plech (40 mm):1
Teleskopické vodicí lišty, částečná extrakce:1

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické pečící trouby
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 70 kg
Barevná řada: Nerezová
Barva: Nerezová
Designová řada Smeg: Linea Classic
? Energetická třída: A+
Objem trouby: 115 litrů
Funkce trouby: Horký vzduch, Gril

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: