Smeg SF800AO Coloniale

Akce
Značka: Smeg
ZDARMAZDARMA 31 990 Kč –35 %
SF800AO
31 990 Kč –35 % 20 490 Kč 16 933,88 Kč bez DPH
Na objednávku

Multifunkční horkovzdušná trouba s ventilátorem Smeg SF800AO, barva antracit/mosaz, analogový programátor s hodinkami, objem 70 l, Energetická třída A

V současné době zjišťujeme termín expedice individuálně - předpokládané dodání 4 - 8 týdnů. V případě objednávky, Vás budeme v nejbližší době informovat.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

TYP

Elektřina
Elektřina
 
Skupina výrobků:Termostat
Kategorie:60 cm
Metoda vaření:S ventilátorem
Elektrické napájení:Elektřina
EAN kód:8017709171896
 

AESTHETICS

 
Barva:Antracitová
Estetika:Coloniale
Povrchová úprava součásti:Antická mosaz
Materiál:Materiál s nátěrem
Typ skla:Clear
Dvířka:S panelem
Rukojeť:Koloniální
Barva rukojeti:Antická mosaz
 

PROGRAMY/FUNKCE

 
Počet funkcí vaření:6
Tradiční funkce vaření
  • Pouze horní a dolní topný článek: tradiční způsob vaření nejvhodnější pro jednotlivá jídla umístěná uprostřed trouby. Horní část trouby bude vždy nejteplejší. Ideální na pečení, ovocné koláče, chléb atd.Statický - Pouze horní a dolní topný článek: tradiční způsob vaření nejvhodnější pro jednotlivá jídla umístěná uprostřed trouby. Horní část trouby bude vždy nejteplejší. Ideální na pečení, ovocné koláče, chléb atd.
 
  • Ventilátor s horními a dolními topnými články: Cílem prvků v kombinaci s ventilátorem je zajistit rovnoměrnější teplo, což je podobný způsob jako u konvekčního vaření, takže je zapotřebí předehřev. Nejvhodnější pro jídla vyžadující pomalé vaření.S ventilátorem - Ventilátor s horními a dolními topnými články: Cílem prvků v kombinaci s ventilátorem je zajistit rovnoměrnější teplo, což je podobný způsob jako u konvekčního vaření, takže je zapotřebí předehřev. Nejvhodnější pro jídla vyžadující pomalé vaření.
 
  • EKO: Kombinace grilu, ventilátoru a spodního topného článku je vhodná zejména pro vaření malých množství jídla.Eco - Kombinace grilu, ventilátoru a spodního topného článku je vhodná zejména pro vaření malých množství jídla
 
  • Grilovací topný článek: Použití grilu přináší vynikající výsledky při vaření masa středních a malých porcí, zejména v kombinaci s Rotisserie (je-li to možné). Také ideální pro přípravu klobás a slaniny.Velký gril - Grilovací topný článek: Použití grilu přináší vynikající výsledky při vaření masa středních a malých porcí, zejména v kombinaci s Rotisserie (je-li to možné). Také ideální pro přípravu klobás a slaniny. 
 
  • Ventilátor s grilovacím topným článkem: Ventilátor snižuje intenzivní teplo z grilu, poskytuje vynikající způsob grilování různých potravin, kotlet, steaků, klobás atd., čímž zajišťuje rovnoměrné gratinování a distribuci tepla, aniž by jídlo vyschlo. Dvě nejvyšší úrovně doporučené k použití a spodní část trouby mohou být použity k udržení jídel v teple, a zároveň jsou vynikajícím zařízením při vaření grilované snídaně. Poloviční gril (pouze střední porce) je ideální pro malé množství jídla.Ventilátorový gril (velký) - Ventilátor s grilovacím topným článkem: Ventilátor snižuje intenzivní teplo z grilu, poskytuje vynikající způsob grilování různých potravin, kotlet, steaků, klobás atd., čímž zajišťuje rovnoměrné gratinování a distribuci tepla, aniž by jídlo vyschlo. Dvě nejvyšší úrovně doporučené k použití a spodní část trouby mohou být použity k udržení jídel v teple, a zároveň jsou vynikajícím zařízením při vaření grilované snídaně. Poloviční gril (pouze střední porce) je ideální pro malé množství jídla.
 
 • Circogas: V plynových troubách ventilátor distribuuje teplo rychle a rovnoměrně po celém prostoru trouby, čímž se zabrání přenosu chuti při současném vaření několika různých pokrmů. V elektrických troubách tato kombinace rychleji dokončuje vaření jídel, která jsou hotová na povrchu, ale vyžadují delší vaření uvnitř bez dalšího gratinování.Spodní část s ventilátorem - V plynových troubách ventilátor distribuuje teplo rychle a rovnoměrně po celém prostoru trouby, čímž se zabrání přenosu chuti při současném vaření několika různých pokrmů. V elektrických troubách tato kombinace rychleji dokončuje vaření jídel, která jsou hotová na povrchu, ale vyžadují delší vaření uvnitř bez dalšího gratinování.

OVLÁDÁNÍ

 
Nastavení ovládání:Knoflíky
Počet ovládacích prvků:2
Ovládací knoflíky:Koloniální
Barva ovládacích prvků:Mosazné
Barva tlačítek:Mosaz
 

MOŽNOSTI

 
Možnosti nastavení času:Automatické ukončení vaření
Minutka:Ano
 

TECHNICKÉ PARAMETRY

Smaltovaný interiér: Smaltovaný interiér všech pecí Smeg má speciální antacidový povrch, který pomáhá udržovat interiér čistý snížením množství přilnuté mastnoty z vaření. Vnitřní prostor trouby má 5 různé úrovně vaření. Celoskleněné vnitřní dvířka: Celoskleněné vnitřní dvířka, jeden rovný povrch, který se snadno udržuje čistý. Sklo vnitřních dvířek: lze vyjmout několika rychlými pohyby pro čištění. Boční světla: Dvě protilehlá boční světla zvyšují viditelnost uvnitř trouby. Dvířka s trojitým sklem: Počet skel dvířek. Systém chlazení vzduchem: pro zajištění bezpečných teplot povrchu.
 
 • Smaltovaný interiér: Smaltovaný interiér všech pecí Smeg má speciální antacidový povrch, který pomáhá udržovat interiér čistý snížením množství přilnuté mastnoty z vaření. Vnitřní prostor trouby má 5 různé úrovně vaření.
 • Celoskleněné vnitřní dvířka: Celoskleněné vnitřní dvířka, jeden rovný povrch, který se snadno udržuje čistý.
 • Sklo vnitřních dvířek: lze vyjmout několika rychlými pohyby pro čištění.
 • Boční světla: Dvě protilehlá boční světla zvyšují viditelnost uvnitř trouby.
 • Dvířka s trojitým sklem: Počet skel dvířek. Systém chlazení vzduchem: pro zajištění bezpečných teplot povrchu.
 
Řízení teploty:Elektromechanické
Minimální teplota:50 °C
Maximální teplota:250 °C
Materiál vnitřní části:Smalt Ever clean
Počet polic:5
Typ polic:Kovové police
Počet ventilátorů:1
Počet světel:1
Typ osvětlení:Halogenová
Výkon osvětlení:40 W
Typ otevřených dvířek:Standardní otevírání
Dvířka:S řízenou teplotou
Vyjímatelná dvířka:Ano
Speciálně upravená vnitřní část skleněných dvířek:Ano
Vyjímatelná vnitřní dvířka:Ano
Celkový počet dveřních skel:3
Bezpečnostní termostat:Ano
Chladicí systém:Tečna
Nižší výkon topného článku:1200 W
Horní topný článek – výkon:1000 W
Prvek grilu – výkon:1700 W
Velký gril – výkon:2700 W
 

VÝKON/ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

A: Sušicí výkon výrobku měřený od A+++ do D/G v závislosti na skupině výrobků Objem udává množství použitelného prostoru v troubě v litrech.
Třída energetické účinnosti:A
Čistý objem vnitřního prostoru:70 l
Spotřeba energie v konvenčním režimu:4.14 MJ
Spotřeba energie na cyklus v konvenčním režimu:1.15 KWh
Spotřeba energie při nucené konvekci vzduchu:2.88 MJ
Spotřeba energie na cyklus v konvekci s ventilátorem:0.80 KWh
 

ELEKTRICKÉ PŘIPOJENÍ

 
Napětí:220-240 V
Jmenovitý příkon:3000 W
Kmitočet (Hz):50 Hz
Power supply cable length:115 cm
 

LOGISTICKÉ INFORMACE

 
Rozměry výrobku (mm):592x597x548
Čistá hmotnost (kg):33.600 kg
Gross weight (kg):37.300 kg
 

PŘILOŽENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

 
Stojan se zadním dorazem:1
Hluboký smaltovaný plech (40 mm):1

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické pečící trouby
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 40 kg
Barevná řada: Barevná
Barva: Antracit
Design: Retro
Designová řada Smeg: Colonial
? Energetická třída: A
Objem trouby: 70 litrů
Funkce trouby: Horký vzduch, Gril

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: