Liebherr WPbl 4601 GrandCru + Extra sleva s kódem SLEVA10 + Dárek Frosch EKO Čistič na kuchyně s přírodní sodou 500 ml

Akce Prodloužená záruka slevovy-kod-10;sleva10
Značka: Liebherr
ZDARMAZDARMA
WPbl 4601 (1)
31 990 Kč 26 438,02 Kč bez DPH
Do týdne

Vinotéka Liebherr WPbl 4601 GrandCru

Rozmery 148,4 / 59,7 / 76,3 cm

Maximální počet láhví Bordeaux 0,75 l 166

Teplotní zóny 1

Regulovatelné chladící okruhy 1

Energetická třída F

 Záruka 5 let + 10 let na kompresor

REGISTRACE ZÁRUKY zde

Detailní informace

Detailní popis produktu

VibrateSafe 
Víno potřebuje ticho a klid. Proto naše vinotéky zaručují jemné uložení s mimořádně tichým kompresorem speciálně vyvinutým společností Liebherr a stabilními policemi vyrobenými z pevného bukového dřeva. Víno tak bude moci zrát v klidu a nerušeně.

Dřevěná police, výškově nastavitelná
Promyšlené a propracované. Elegantní police vyrobené z bukového dřeva jsou navrženy pro vodorovné uložení vín bez působení vibrací a díky ergonomickému tvaru lze láhve snadno zasouvat, vytahovat i přeskládat. Další výhodou je skutečnost, že dřevo dýchá a dokáže uložit menší množství vody, což je dobré pro mikroklima uvnitř a tedy i pro dlouhodobé skladování.

UVProtect Plus
Trojitá ochrana. U dlouhodobého skladování nabízí vinotéky s prosklenými dveřmi nedostižnou ochranu před UV zářením díky třem ochranným vrstvám skládajícím se z tónovaného skla a dvou pokovených vrstev uložených ve vakuu. Takzvaná izolace Low-E zajišťuje pro víno účinnou ochranu před škodlivým slunečním zářením.

Skladování bez vibrací
I nepatrné otřesy mohou vína narušit během jejich zrání v lahvích a zabránit usazování tříslovin. Speciálně vyvinuté, mimořádně klidné antivibrační kompresory zajišťují u všech chladniček na víno šetrné skladování vín.

Ideální vlhkost vzduchu
Správná vzdušná vlhkost je důležitá při skladování vín. Korkové zátky tak zůstávají pružné a nevysychají. Aby byly korky udržovány vlhké i zevnitř, měly by být láhve vína skladovány horizontálně. Se vzdušnou vlhkostí přesahující 50 % zaručují chladničky na víno nejlepší podmínky. Podle potřeby lze vzdušnou vlhkost v klimatizovaných chladničkách na víno ještě zvýšit nad standardizovanou úroveň přepnutím ventilátoru z automatického na trvalý provoz.

2 výškově nastavitelné nožky
Pro maximální stabilitu. S výškově nastavitelnými nožkami lze vinotéku optimálně zarovnat s ostatními spotřebiči a přizpůsobit ji i nerovnému povrchu. To znamená, že dveře se vždy řádně dovřou, dovnitř se nedostane teplo, nebude se vytvářet kondenzace a díky stálým skladovacím podmínkám zůstane zachována kvalita vašeho vína.

Zámek displeje s bezpečnostním kódem
Vše pod kontrolou. Zabezpečit sbírku vín dveřním zámkem je jedna věc, ale stejně tak důležité je zabránit neoprávněnému použití vinotéky. Velmi spolehlivým řešením je nový zámek displeje, který se aktivuje prostřednictvím nabídky. Díky nutnosti zadání trojmístného kódu PIN nemůže nikdo neoprávněný změnit nastavení, takže víno zůstane v optimálních podmínkách.

Dveřní alarm
Výstraha ihned po otevření. Pokud dveře vinotéky zůstanou otevřeny déle než 60 sekund, aktivuje se dveřní alarm. Dveřní alarm vydává zvukovou signalizaci a také začne blikat osvětlení spotřebiče. Budete tak moci rychle reagovat a zachovat optimální skladovací podmínky pro svá vína.

Pomůcka pro nakládání EasyFill
Usnadněte si vkládání. Vkládací pomůcka EasyFill se postará o to, že dveře vinotéky zůstanou po otevření do úhlu nad 90° otevřeny. A díky mechanismu SelfClosing se dveře samy automaticky zavřou, pokud jsou otevřeny v úhlu menším, než 90° - vždy tak jemně, jak si to Vaše drahocenná vína žádají.

Filtr s aktivním uhlím FreshAir
Aby vaše víno mohlo dozrávat v prostředí s optimální kvalitou vzduchu, jsou všechny vinotéky Liebherr vybaveny filtrem s aktivním uhlím, který spolehlivě váže všechny druhy pachů. Vína si tak zachovají svůj originální buket. A aby tuto skutečnost nic neohrozilo ani z dlouhodobého hlediska, spotřebič Liebherr vás každých 6 měsíců upozornění na nutnost výměny filtru, kterou hravě zvládnete sami.

Rukojeť, černá
Potěšení z otevření se nemusí týkat jen vína, ale také dveří – díky elegantnímu, černému, štíhlému madlu. Mnoho rukou se podílelo na zajištění jeho pohodlného používání a výsledkem je tedy ergonomické madlo, které výjimečně skvěle padne do každé ruky. Vinotéku GrandCru tak budete používat velice rádi.

HumiditySelect
Zachovejte optimální vlhkost korkových zátek. S funkcí HumiditySelect můžete nastavit vlhkost na displeji modelů GrandCru ve dvou stupních: standardní vlhkost a vysoká vlhkost. Je to jednoduché a velmi užitečné pro vaše víno, protože v prostředí s optimální vlhkostí zůstanou korkové zátky navlhčené a láhve dobře utěsněné.

Stropní LED osvětlení
Oblíbená vína byste měli vždy snadno najít. Proto jsou modely bez prosklených dveří vybaveny stropním LED osvětlením, které nasvítí celý interiér a předvedou vaši sbírku vín v tom nejlepším světle. Diody LED se nachází v pravém předním rohu, takže žádná láhev nezůstane ve stínu. A u spotřebičů s prosklenými dveřmi se funkce prezentačního osvětlení postará o působivé nasvícení vín i se zavřenými dveřmi.

Mechanický dveřní zámek, dodatečně montovaný
Chraňte své poklady. Sbírky vín jsou obvykle cennou investicí, a proto si zasluhují odpovídající ochranu. Vinotéku GrandCru lze dodatečně vybavit mechanickým dveřním zámkem, který vám zajistí plnou kontrolu nad tím, kdo bude mít přístup k cenným vínům.

Skladování hrdly k sobě pro maximální kapacitu
Maximální kapacita. S vinotékou Liebherr bude organizace vaší rozrůstající se sbírky vín snadná. Interiér byl navržen tak, aby byly láhve na dřevěných policích uloženy hrdly k sobě, díky čemuž lze naplno využít jeho kapacitu. To znamená, že i když se bude vaše sbírka cenných vín stále rozrůstat, vždy najdete místo pro další láhev. Můžete tak popustit uzdu své sběratelské vášni.

Alarm výpadku napájení
Kompletní ochrana. Podobně jako vinný sklep, i naše vinotéky poskytují ideální podmínky ke správnému skladování cenných sbírek vín. Občas se ovšem může stát, že dojde k výpadku napájení, a proto je spotřebič pro tento případ vybaven alarmem. Na všechny kritické události budete spolehlivě upozorněni.

Přesné nastavení teploty
Pokud není víno skladováno v prostředí se správnou teplotou, může doznat újmy a utrpět na kvalitě. Přesná elektronická regulace zajistí stálé udržování požadované teploty ve vinotéce Liebherr. Teplotu lze nastavit v krocích po jednom stupni v rozsahu 5–20 °C. Aktuální teplota se zobrazuje na displeji.

Prezentační osvětlení
Prezentační osvětlení se postará o to nejlepší předvedení vašeho vína. U spotřebičů s prosklenými dveřmi může světlo zůstat zapnuté, i když jsou dveře zavřené. Vaše sbírka vín tak bude moci zaujmout každého, kdo půjde kolem. Jas osvětlení lze individuálně upravit v aplikaci SmartDevice a na displeji.

Zadní panel: kov, šedý grafit
Interiér odpovídající kvalitě vašich vín. Díky kombinaci dřevěných polic a elegantního kovového šedého grafitového zadního panelu je interiér vinotéky GrandCru působivý, i když je spotřebič prázdný. Zadní panel však není pouze designovým prvkem, ale stará se také o důmyslnou cirkulaci vzduchu a stylově odděluje víno od technologického zázemí.

Vyměnitelné dveřní těsnění
Každý detail spotřebiče splňuje nejvyšší standardy a dveřní těsnění v tom není výjimkou. Postará se o to, že dveře budou vždy vzduchotěsně uzavřeny a uvnitř zůstanou zachovány ideální podmínky ke skladování. Výměnu těsnění navíc snadno zvládnete sami v několika málo krocích. Vinotéka tak bude vždy bez nejmenších nedostatků a hygienicky čistá.

SabbathMode
Během sabatu musí všechny aktivity ustat, což platí také pro elektrické spotřebiče. Váš Liebherr se o to postará za vás. Když je režim SabbathMode aktivován, veškeré osvětlení vinotéky GrandCru, displej i zvuková signalizace se vypnou. Po 80 hodinách se režim SabbathMode automaticky vypne.

SelfClosing Door včetně vkládací pomůcky EasyFill
Díky mechanismu samočinného zavírání se dveře automaticky zavřou, když je otevřete do úhlu menšího než 90 – vždy tak jemně, jak si to drahocenná vína žádají. Vkládací pomůcka EasyFill se postará o to, že dveře při otevření do úhlu 90° nebo většího zůstanou otevřené, takže se vám láhve budou velmi snadno vkládat.

Modul SmartDevice, dodatečná montáž
Své víno můžete kontrolovat, ať jste kdekoliv. Vinotéku GrandCru lze rychle připojit k síti díky modulu SmartDevice, který je dostupný jako příslušenství. Můžete tak využít všech výhod poskytovaných aplikací SmartDevice. S ní budete mít přístup ke spotřebiči odkudkoliv a i po dobu své nepřítomnosti si budete moci prohlédnout nebo změnit nastavení, jako je například teplota. Aplikace vám rovněž odešle bezpečnostní informace o spotřebiči a uloženém vínu na váš chytrý telefon.

Teplotní alarm
Systém neustále sleduje teplotu uvnitř spotřebiče Liebherr a zvukovou i optickou signalizací vás upozorní, jestliže se teplota odchýlí od nastavené hodnoty. Na displeji rovněž zjistíte, o kolik stupňů přesně teplota poklesla či vzrostla, takže i v nepravděpodobném případě teplotního výkyvu budete moci učinit odpovídající opatření.

TempProtect Plus
Dvojitá ochrana. Naše vinotéky s funkcí TempProtect Plus neustále měří teplotu s využitím dvou snímačů. Budete tak mít dvakrát zajištěno, že jsou vaše vína chráněna před teplotními výkyvy. Obdržíte upozornění ihned, jakmile snímače rozpoznají kritickou změnu teploty, takže budete moci rychle podniknout opatření.

Dotykový displej
Ovládání vinotéky je ještě lehčí než letní víno. Díky vysoce kvalitnímu dotykovému displeji LC můžete všechny funkce vybírat velice snadno. Položky nabídky jsou přehledně uspořádané a lze je vybrat jemným klepnutím prstem. A teplotu lze kontrolovat snadněji, jelikož se na displeji zobrazuje trvale.

Tác na vodu
Ideální vlhkost nebo i zcela suché prostředí díky tácu na vodu se snadnou dodatečnou montáží. Pomáhá zachovat optimální vlhkost ve spotřebiči shromažďováním vody z interiéru spotřebiče, případně doplněním vody dle potřeby. Tímto způsobem bude vaše sbírka vín uložena v ideálních podmínkách bez ohledu na okolní prostředí.

Výkon a spotřeba
 • Energetická třída F
 • Spotřeba energie za 24 h 0,304 kWh / 24 h
 • Spotřeba energie za rok 111 kWh/a
 • Klimatická třída SN-ST
 • Třída hlučnosti C
 • Příkon 1,5 A
 • Napětí 220-240 V ~
 • Frekvence 50/60 Hz
 • Spotřeba energie za 24 h 0,301 kWh / 24 h
 • Klimatická třída SN-ST
 • Hlučnost 38 dB
Rozměry a váha
 • Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka 148,4 / 59,7 / 76,3 cm
Ovládání a funkce
 • Ovládání Dotyk
 • Regulovatelné chladící okruhy 1
 • Teplotní zóny 1
 • Porucha: výstražný signál optický a akustický
 • Alarm při výpadku spotřebiče Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci
 • Elektronický zámek dveří
 • AlarmLightAmplifier Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci
 • Nastavení jazyka Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci
 • SabbathMode Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci
 • Řešení připojení k síti * Možnost dodatečné montáže
 • Einstellbarer Temperaturbereich Kühlteil +5 °C až +20 °C
 • Teplomer Vinotéka
 • Dvírka otevrená: Výstaržný signál zóna na víno optický a akustický
 • Detská pojistka
Zóna na víno
 • Maximální počet láhví Bordeaux 0,75 l ** 166
 • Nastavitelný rozsah teploty +5 °C až +20 °C
 • Anzeige Luftfeuchtigkeit
 • Regulace vlhkosti HumiditySelect
 • Osvětlení LED stropní osvětlení
 • s možností stmívání
 • s možností trvalého zapnutí
 • Skladování lahví Dřevěná police
 • Počet úložných polic 5
 • z toho výklopné drevené policky 0
 • z toho výsuvné na teleskopických kolejničkách 0
 • Počet úložných polic 0
 • Boxy výškove nastavitelné
 • Nádrž na vodu
 • Sommeliere board
 • Flaschenpresenter
 • Art des Zonentrenners
 • Zámek mechanický, jako dovybavení
 • Filtr FreshAir v zadní stěně
 • Chlazení cirkulujícím vzduchem
Design a materiály
 • Suchý zadní panel
 • Barevný, suchý zadní panel Antracit
 • Zadní stěna ze suchého materiálu ocel
 • Barva cerná
 • Materiál bočnic ocel
 • Barva dveří cerná
 • Materiál dveří Dveře s izolačním sklem
 • Materiál nádoby Kunststoff, graphitgrau
 • Materiál odkládací plochy, zóna na víno Dřevěná police
 • Madlo Černé plastové madlo
Konstrukce a instalace
 • Samozavírací dveře
 • SoftSystem
 • Smer otevírání dverí Pravý vyměnitelný
 • Změna strany otvírání dveří Lze oboustranně
 • Úhel otevrení dverí
 • Vymenitelné tesnení dverí
 • Transportní madla vzadu
 • Transportní kolecka vzadu
 • Odvetrání Přední větrání
 • Typ konektoru Euro
 • Přívodní kabel (délka) 2.000 mm
Specifikace
 • Objem chladicích částí 329 l
 • Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka (s obalem) 1.542,0 / 615,0 / 850,0 mm
 • Váha (bez obalu) 73 kg
 • Váha (s obalem) 79 kg
 • Celkový objem *** 328 l
 • Užitný objem, cást na víno 328 l

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinotéky
Záruka: 5 let plná záruka + 10 let na kompresor
Hmotnost: 73 kg
Barevná řada: Barevná
Barva: Černá
? Energetická třída: F
? Výška lednice: 148,4 cm
? Typ vinotéky: Temperovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: