Liebherr BFFsg 5501 Performance + Extra sleva s kódem SLEVA5

Akce Prodloužená záruka slevovy-kod-5;sleva5
Značka: Liebherr
ZDARMAZDARMA
BFFsg 5501
64 118 Kč 52 990,08 Kč bez DPH
Do týdne

Mraznička podle pekárské normy se statickým chlazením BFFsg 5501 Performance

Celkový hrubý objem 496 l

Plné dveře

Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka 168,3 / 74,7 / 76,9 cm

Chladící prostredek R 290, Spotřeba energie za 24 h 3,400 kWh / 24 h

 

Záruka profi zařízení Liebherr profi 3 roky

 • Záruku získáte automaticky a není nutná registrace
 • Záruka se vztahuje i na zákazníky s IČ a DIČ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mraznička Performance dle pekařské normy 600x400 mm, cukrářský mrazák 496 litrů; mrazák na cukrovinky; statický (SmartFrost - výparník zapěněný ve stěnách) chladicí systém; uzamykatelné dveře HardLine plné; rozsah chlazení: -9 / -26 °C; digitální ovládání LC-displej monochrom včetně alarmů; digitální zobrazení teploty; mechanický zámek; přetlakový ventil; vyhřívání rámu dveří; vnější ocelový plášť s bílým práškovým nástřikem; jednodílný tepelně tvarovaný polystyren (ekologický) vnitřní plášť; 60 mm silná izolace boční stěny; 10 párů nastavitelných nerezových pečicích lišt ve tvaru "L" 600x400 mm; rozteč kolejnic: 25 mm; nosnost na polici: max. 60 kg; směr otevírání dveří je reverzibilní; hygienická, vyměnitelná izolace dveří; ruční odmrazování; 1 pár předních vyrovnávacích nožiček; Chladivo bez FCKW-FKW (R 290) a izolace stěn (60 mm); venkovní teplota: mezi + 10 / + 40 ° C; lze spárovat s chladničkou BRFvg 5501 nebo 5511 ; roční spotřeba energie: 1241 kWh

Desetiletá dostupnost náhradních dílů
Udržitelnost znamená, že spotřebič je nejen šetrný k životnímu prostředí a hospodárný, ale že také vyniká dlouhou životností. Aby vám profesionální spotřebič přinášel co nejdéle radost, zaručuje společnost Liebherr dostupnost náhradních dílů alespoň deset let od ukončení výroby dané řady. A navíc děláme vše pro to, abyste náhradní díly především vůbec nepotřebovali.

Výškově nastavitelné nožky
S volitelnými výškově nastavitelnými nožkami si můžete výšku spotřebiče upravit přesně podle svých potřeb. Například jej můžete zvednout, aby se podlaha pod ním dala snáze uklidit.

Přehledné informace o spotřebiči 
Všechny informace o spotřebiči by měly být k dispozici vždy, když je potřebujete. Proto lze u každého spotřebiče Liebherr nalézt sériové číslo, servisní číslo i označení modelu přímo na displeji. Díky tomu si ušetříte frustraci spojenou s hledáním těchto údajů na spotřebiči nebo nutnost vyčištění interiéru, aby údaje bylo možné vůbec přečíst.

Vhodné pro pečicí plechy podle euronorm
Ideální kombinace: Pečicí plechy odpovídající euronormám lze perfektně umístit na robustní policové kolejnice ve tvaru L a opět je snadno vyjmout. Ostatně každý spotřebič Liebherr pro pekaře byl navržen tak, aby mohl využívat standardizované pečicí plechy.

Odolná kolečka
S kolečky, která lze namontovat i dodatečně, jsou profesionální spotřebiče Liebherr extrémně pohyblivé. Kdykoliv je tak budete moci přemístit jinam nebo je odsunout stranou kvůli úklidu.

Zaměnitelný dveřní závěs
Profesionální spotřebiče Liebherr jsou z výroby osazeny pravým dveřním závěsem. S minimem úsilí a bez jakýchkoliv dalších dílů však můžete dveřní závěs přemístit doleva. Tímto máte zajištěnu naprostou svobodu ohledně výběru místa instalace.

Ukázkový režim
Pro účely zaškolení nebo při použití na výstavách lze funkce spotřebiče simulovat v ukázkovém režimu, aniž by docházelo ke skutečnému ovládání spotřebiče. Ušetříte tak čas i peníze, protože chlazení nebude třeba zapínat.

Zámek displeje
Aby nemohlo být nastavení změněno omylem, lze uživatelskou nabídku zamknout. Zvukové výstrahy však lze potvrdit, i když je zámek aktivován. Tímto způsobem je zaručeno, že všechny potřebné akce lze provést a ty nežádoucí naopak nikoliv. Spotřebiče Liebherr myslí na vše i v oblasti zabezpečení.

SafetyStop
Rošt se zarážkou proti výsuvu zajišťuje stabilitu a bezpečné pracovní prostředí: Nelze ji vytáhnout omylem, a to ani v případě, že uděláte prudký pohyb. Při naskladňování nebo vyskladňování zboží zůstane rošt pevně aretován v dané poloze a nehrozí vám žádná pohroma.

Skrytá zákaznická nabídka
Ochrana, zabezpečení a jednoduchost: Ve skryté zákaznické nabídce se nachází informace o spotřebiči, případně zde lze provádět podrobná nastavení spotřebiče nebo obnovit výrobní nastavení. Jelikož se tyto informace a nastavení nacházejí v samostatné úrovni nabídky chráněné kódem, je tak zabráněno nežádoucím změnám a neoprávněné manipulaci.

Interiér vhodný ke skladování potravin
Všechny materiály ve spotřebičích Liebherr pro pekárny a stravovací odvětví mohou přijít do styku s potravinami a jsou vhodné k ukládání nebalených potravin.

Vlastní zámky
Příslušenství pro extra bezpečnost: Pro každý profesionální spotřebič je k dispozici pět různých zámků s klíči. Díky tomu bude mít k vaší chladničce nebo mrazničce přístup pouze pověřený personál a uložené cenné zboží bude chráněno před nenechavci.

Bezúdržbové provedení
Šetří čas, energii i peníze: Profesionální samostatně stojící spotřebiče Liebherr nevyužívají žádné filtry ani jiné komponenty, které by vyžadovaly pravidelnou výměnu. Také se k nim nevážou žádné další požadavky na čištění.

Mechanický zámek
Všechny profesionální spotřebiče Liebherr pro pekárny a stravovací odvětví jsou vybaveny mechanickým zámkem se dvěma klíči. Budete tak mít jistotu, že se k uloženému zboží nedostanou nepovolané ruce.

Informace o výpadku napájení
Pokud dojde kvůli závadě k výpadku napájení, po obnovení přívodu elektrického proudu se zobrazí hlášení informující o této skutečnosti. Uživatel se tak dozví nejen to, že spotřebič byl dočasně bez proudu, ale také jaké maximální teploty bylo po tuto dobu dosaženo. Na základě těchto informací bude moci vyhodnotit, jestli mohlo dojít k poklesu kvality uloženého zboží.

Soulad s normou DIN EN 60335 o bezpečnosti spotřebičů
Kromě označení CE vyžadovaného předpisy byly externí nezávislou testovací laboratoří vyhodnoceny a testovány také všechny oblasti související s bezpečností, od samotného zařízení až po uživatelskou příručku. Díky tomu se můžete spolehnout na nejvyšší možnou bezpečnost produktu.

Interiér pro snadné čištění
Plastový vnitřní kontejner je zhotoven z polystyrenu, což je plně recyklovatelný a robustní plastový materiál nevydávající žádný zápach. Je vyroben bez spojů z jednoho kusu, nemá žádné prohlubně, v nichž by se usazovaly nečistoty, a jeho velké rohy lze snadno a rychle vyčistit. Zkrátka, jde o ideální řešení z hlediska udržitelnosti a hygieny.

Samočinné zavření dveří v úhlu < 90° / automatické zavření dveří v úhlu do 90°
Rutinní práce můžete provádět bez obav, že byste na něco zapomněli: Když dveře spotřebiče otevřete alespoň do úhlu 90°, zůstanou poté již otevřeny, abyste mohli snáze vložit či vyjmout zboží nebo provést čištění spotřebiče. Při otevření do úhlu 90° se dveře samy zavřou, aby nezůstaly otevřeny omylem. Díky tomu je zachována stálá teplota i kvalita uložených potravin.

Vyměnitelné dveřní těsnění
Úspora času i financí: Zatlačovací těsnění dveří spotřebičů Liebherr lze snadno vyměnit. V případě poškození dokážete těsnění vyměnit sami bez jakéhokoliv nářadí.

Komponenty navržené na 15 let
Udržitelnost znamená, že spotřebič je nejen hospodárný, ale že také vyniká dlouhou životností. Spotřebiče Liebherr se vyznačují robustností, spolehlivostí a extrémně dlouhým zachováním špičkového výkonu i za náročného každodenního používání, k čemuž přispívají vysoce kvalitní materiály, poctivé zpracování i přinejmenším desetiletá dostupnost náhradních dílů po ukončení výroby dané řady.

Sada pro uspořádání Side by Side
V této sadě příslušenství se nachází vše potřebné k umístění více spotřebičů vedle sebe. Spotřebiče se k sobě pevně připojí pomocí profilové lišty, takže jejich přední strany budou lícovat a spotřebiče se nerozjedou každý jiným směrem. Vzájemné upevnění navíc zaručí dodržení doporučené vzdálenosti bránící v hromadění kondenzace mezi spotřebiči.

SmartFrost
Bez námrazy nevzniká ani nutnost odmrazování: Funkce SmartFrost výrazně omezuje tvorbu námrazy na vnitřních stěnách spotřebiče i na uloženém zboží. Odmrazování tedy není potřeba provádět tak často, a když už nastane ta nutnost, je celý proces mnohem snazší díky hladkým vnitřním stěnám, které se jednoduše čistí. Výparník v pěnové izolaci se stará o vysokou energetickou účinnost i o dobré chlazení.

SuperFrost
Chcete zmrazit čerstvé potraviny tak, aby si zachovaly co nejvíce vitamínů? Stačí aktivovat funkci SuperFrost a v mrazicím oddílu se zvýší chladicí výkon. Díky tomu zůstane uvnitř konstantní teplota, i když do přihrádky vložíte nové nezmrazené potraviny. Funkce SuperFrost navíc šetří energii. Pokud ji nevypnete ručně, deaktivuje se automaticky po 65 hodinách.

Rošt s dorazem vysunutí
Stabilní, odolné a ventilované: Robustní rošty z lakované oceli odolné proti korozi unesou i těžké zboží. A současně zaručují i stálý oběh vzduchu a teplotní stabilitu. Dorazy brání vypadnutí roštu při vybírání zboží ze spotřebiče.

Teplotní stálost vyhovuje normě DIN EN 16825:2015/Freezing.
Citlivé potraviny nesmí být vystaveny větším teplotním odchylkám od ideální skladovací teploty. Mrazničky Liebherr zaručují stabilní teplotu v rozsahu −15 °C až −18 °C. Potraviny tak vydrží déle a zůstane zachována také kvalita mražených výrobků.

Intuitivní navigace nabídkami
Pohodlný přístup k informacím: Stav spotřebiče můžete zjistit pomocí integrovaného ovládacího panelu zapuštěného do dveří, aniž byste museli spotřebič otevírat. Procházení nabídkami je intuitivní a ovládá se pomocí tří dotykových tlačítek.

Rozhraní Wi-Fi/LAN s možností dodatečné montáže
Zapojit spotřebič Liebherr do sítě je velmi snadné: Díky rozhraním Wi-Fi a LAN, která lze zabudovat i dodatečně, lze spotřebič velmi snadno připojit k externím systémům, jako je například SmartMonitoring od společnosti Liebherr. S digitálním monitorovacím řešením můžete pohodlně sledovat a dokumentovat teplotu skladování a všechny informace navíc bezpečně přenášet přes příslušné rozhraní.

Kondenzátor z dutých drátů
Špinavé kondenzátory se velmi nákladně čistí a chladničky jsou s nimi náchylnější k závadě. Naše odolné kondenzátory z dutých drátů však zabraňují usazování mastnoty a nečistot, nevyžadují údržbu a po mnoho let zaručují excelentní chod i efektivitu chladničky. Také se můžete těšit na nízké provozní náklady.

Vhodné pro pečicí plechy podle euronorm
Ideální kombinace: Pečicí plechy odpovídající euronormám lze perfektně umístit na robustní policové kolejnice ve tvaru L a opět je snadno vyjmout. Ostatně každý spotřebič Liebherr pro pekaře byl navržen tak, aby mohl využívat standardizované pečicí plechy.

Účinný systém chlazení
Liebherr garantuje mimořádnou kvalitu svých chladicích systémů díky odbornosti získané na základě zkušeností z několika dekád v oboru chladicích technologií a díky neustálému vývoji a výzkumu. Díky používání výhradně velmi kvalitních kompresorů, kondenzátorů, výparníků a dalších chladicích komponentů jsou spotřeba energie a provozní náklady spotřebičů Liebherr značně sníženy.

Teplotní alarm
Integrovaný teplotní alarm uvádí, zda bylo dosaženo spodní nebo horní prahové hodnoty. Používá akustické i vizuální signály pro zajištění maximální bezpečnosti uloženého zboží.

Ekologické chladicí médium
Zařízení Liebherr jsou optimalizována s ohledem na co nejlepší energetickou účinnost a nízké provozní náklady. Používáme výhradně přírodní a k životnímu prostředí šetrná chladiva R 600a a R 290. Ve spojení s vysoce účinnými kompresory jsou extrémně výkonná a díky svému nízkému potenciálu skleníkového efektu jsou také bezpečná pro budoucnost.

Reverzní závěsy dveří (levý/pravý)
Spotřebiče Liebherr jsou v továrně opatřeny závěsy na pravé straně. Možnost změnit stranu závěsů umožňuje uzpůsobení spotřebiče dle individuálních potřeb a jeho optimální umístění.

Výkon a spotřeba
 • Užitný objem, celkem 402 l
 • Čistý objem mrazicí části 402 l
 • Celkový čistý objem 402 l
 • Spotřeba energie za 24 h 3,400 kWh / 24 h
 • Metodika měření spotřeby energie EN 16825
 • Spotřeba energie za rok 1.241 kWh/a
 • Klimatická třída 7
 • Sicherheitsklasse 5
 • Hlučnost 49 dB
 • Chladící prostredek R 290
 • Okolní teplota +10 °C až 40 °C
 • Příkon 2,0 A
 • Napětí 220-240 V ~
 • Frekvence 50 Hz
Rozměry a váha
 • Izolace 63/67 mm
Ovládání a funkce
 • Ovládání elektronické rízení
 • Ovládání Dotyk
 • Alarm při výpadku proudu Nastavitelné na jednotce a viditelné přes SmartMonitoring
 • Alarm při výpadku spotřebiče Nastavitelné na jednotce a viditelné přes SmartMonitoring
 • Porucha: výstražný signál optický a akustický
 • Ukazatel teploty vnejší digitální
 • Dveřní alarm chladicí části
 • Dveřní alarm mrazicí části Nastavitelné na jednotce a viditelné přes SmartMonitoring
 • AlarmLightAmplifier
 • SuperCool
 • SuperFrost Nastavitelné na jednotce a viditelné přes SmartMonitoring
 • Nastavení jazyka
 • Zámek displeje Nastavitelné na spotřebiči
 • Elektronický zámek dveří
 • Vernetzbarkeit Možnost dodatečné montáže
Mrazící cást
 • Teplotní rozsah -9 °C až -26 °C
 • Technologie chlazení SmartFrost
 • Chladící systém statické
 • Proces odmrazování manuální
 • Zásuvky v mrazící části 0
 • Počet úložných polic 1
 • z toho nastavitelných 0
Design a materiály
 • Barva bílá
 • Materiál bočnic ocel
 • Barva dveří bílá
 • Materiál dveří/víka Ocel
 • Madlo Hliníkové tyčové madlo
 • Materiál vnitrní nádoby umelá hmota bílá
 • Materiál polic Chrom-nikl-ocelové opěrné lišty ve tvaru L
 • Materiál stavecí nohy ocel pozinkovaná
Konstrukce a instalace
 • Dvere samozavírací
 • SoftSystem
 • Vkládací otvor 600x400mm (Vkládací otvor příčný)
 • Smer otevírání dverí Pravý vyměnitelný
 • Vymenitelné tesnení dverí
 • Nastavitelné nožičky 2
 • Transportní madla
 • Válecky
 • Druh kolecek
 • Chlazení cirkulujícím vzduchem
 • Délka prívodního kabelu 3.000 mm
Design a vybavení
 • Zámek mechanický
Specifikace
 • Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka 168,3 / 74,7 / 76,9 cm
 • Výška / šířka / hloubka (s obalem) 1.720,0 / 765,0 / 840,0 mm
 • Váha (bez obalu) 88 kg
 • Váha (s obalem) 94 kg
 • Celkový hrubý objem 496 l
 • Hrubý objem mrazicí části 496 l
 • Nosnost odkládací plochy mrazicí části 60 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Velké spotřebiče
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 88 kg
Barevná řada: Bílá
Barva: Bílá
Design: Klasický
Počet kompresorů: 1
Počet teplotních zón: 1
? Směr otevírání: Volitelné
Typ modelu: Volně stojící model
? Výška lednice: 166 - 185 cm
Skleněné dveře: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: