Smeg SCD90IMX9-1 Classic indukční sporák nerez 90 cm

Akce
Značka: Smeg
ZDARMAZDARMA 91 990 Kč –27 %
Smeg SCD90IMX9-1 Classic indukční sporák nerez 90 cm
91 990 Kč –27 % 66 990 Kč 55 363,64 Kč bez DPH
Do 2 týdnů

Volně stojící indukční sporák Smeg SCD90IMX9-1, šíře 90 cm, barva nerez, multifunkční trouba, Energetická třída A, Linea Concert

V současné době zjišťujeme termín expedice individuálně, vzhledem k problémům ve výrobách.  V případě objednávky, Vás budeme v nejbližší době informovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 TYP

Indukce: Provoz těchto varných desek je založen na principu elektromagnetické indukce. Teplo vzniká přímo ve spodní části nádobí během jeho kontaktu s varnou deskou.
Skupina výrobků:Sporák
Velikost vařiče:90x60 cm
Typ energie pro varnou desku:Elektřina
Počet troubí:1
Typ varné desky:Indukce
Typ hlavní trouby:Termo-ventilované
EAN kód:8017709279240
 

AESTHETICS

 
Barva:Nerezová ocel
Povrchová úprava:Satén
Estetika:Mista
Vzhled:Standardní
Serie:Concerto
Materiál:Nerezová ocel
Dvířka:Plné sklo
Povrchová úprava ovládacího panelu:Nerezová ocel
Barva varné desky:Nerezová ocel
Rukojeť:Smeg kulatá rukojeť
Barva ovládacích prvků:Nerezová ocel
Displej:5 elektronických tlačítek
Typ skla:Stopsol
Barva rukojeti:Kartáčovaná nerezová ocel
Ovládací knoflíky:Smeg Classic
Počet ovládacích prvků:7
Stopa:Stříbrná
Odkládací přihrádka:Dvířka
 

PROGRAMY/FUNKCE

 
 
Tradiční funkce vaření
  • Pouze horní a dolní topný článek: tradiční způsob vaření nejvhodnější pro jednotlivá jídla umístěná uprostřed trouby. Horní část trouby bude vždy nejteplejší. Ideální na pečení, ovocné koláče, chléb atd.Statický - Pouze horní a dolní topný článek: tradiční způsob vaření nejvhodnější pro jednotlivá jídla umístěná uprostřed trouby. Horní část trouby bude vždy nejteplejší. Ideální na pečení, ovocné koláče, chléb atd.
 
  • Ventilátor s horními a dolními topnými články: Cílem prvků v kombinaci s ventilátorem je zajistit rovnoměrnější teplo, což je podobný způsob jako u konvekčního vaření, takže je zapotřebí předehřev. Nejvhodnější pro jídla vyžadující pomalé vaření.S ventilátorem - Ventilátor s horními a dolními topnými články: Cílem prvků v kombinaci s ventilátorem je zajistit rovnoměrnější teplo, což je podobný způsob jako u konvekčního vaření, takže je zapotřebí předehřev. Nejvhodnější pro jídla vyžadující pomalé vaření.
 
  • Circulaire: Kombinace ventilátoru a kruhového topného článku kolem něj poskytuje způsob vaření s horkým vzduchem. To poskytuje mnoho výhod, včetně nepotřebného předehřívání, pokud je doba vaření delší než 20 minut, žádný přenos chuti při vaření různých jídel najednou, méně energie a kratší doby vaření. Dobré pro všechny druhy jídla.Circulaire - Kombinace ventilátoru a kruhového topného článku kolem něj poskytuje způsob vaření s horkým vzduchem. To poskytuje mnoho výhod, včetně nepotřebného předehřívání, pokud je doba vaření delší než 20 minut, žádný přenos chuti při vaření různých jídel najednou, méně energie a kratší doby vaření. Dobré pro všechny druhy jídla.
 
  • EKO: Kombinace grilu, ventilátoru a spodního topného článku je vhodná zejména pro vaření malých množství jídla.Eco - Kombinace grilu, ventilátoru a spodního topného článku je vhodná zejména pro vaření malých množství jídla.
 
  • Poloviční gril: Pro rychlé vaření a gratinování jídla. Nejlepších výsledků lze dosáhnout použitím horní police pro malé porce, spodní police pro větší porce, jako jsou kotlety nebo klobásy. U polovičního grilu se teplo generuje pouze ve středu článku, takže je ideální pro menší množství.Malý gril - Poloviční gril: Pro rychlé vaření a gratinování jídla. Nejlepších výsledků lze dosáhnout použitím horní police pro malé porce, spodní police pro větší porce, jako jsou kotlety nebo klobásy. U polovičního grilu se teplo generuje pouze ve středu článku, takže je ideální pro menší množství.
 
  • Grilovací topný článek: Použití grilu přináší vynikající výsledky při vaření masa středních a malých porcí, zejména v kombinaci s Rotisserie (je-li to možné). Také ideální pro přípravu klobás a slaniny.Velký gril - Grilovací topný článek: Použití grilu přináší vynikající výsledky při vaření masa středních a malých porcí, zejména v kombinaci s Rotisserie (je-li to možné). Také ideální pro přípravu klobás a slaniny.
 
  • Ventilátor s grilovacím topným článkem: Ventilátor snižuje intenzivní teplo z grilu, poskytuje vynikající způsob grilování různých potravin, kotlet, steaků, klobás atd., čímž zajišťuje rovnoměrné gratinování a distribuci tepla, aniž by jídlo vyschlo. Dvě nejvyšší úrovně doporučené k použití a spodní část trouby mohou být použity k udržení jídel v teple, a zároveň jsou vynikajícím zařízením při vaření grilované snídaně. Poloviční gril (pouze střední porce) je ideální pro malé množství jídla.Ventilátorový gril (velký) - Ventilátor s grilovacím topným článkem: Ventilátor snižuje intenzivní teplo z grilu, poskytuje vynikající způsob grilování různých potravin, kotlet, steaků, klobás atd., čímž zajišťuje rovnoměrné gratinování a distribuci tepla, aniž by jídlo vyschlo. Dvě nejvyšší úrovně doporučené k použití a spodní část trouby mohou být použity k udržení jídel v teple, a zároveň jsou vynikajícím zařízením při vaření grilované snídaně. Poloviční gril (pouze střední porce) je ideální pro malé množství jídla.
 
 • Circogas: V plynových troubách ventilátor distribuuje teplo rychle a rovnoměrně po celém prostoru trouby, čímž se zabrání přenosu chuti při současném vaření několika různých pokrmů. V elektrických troubách tato kombinace rychleji dokončuje vaření jídel, která jsou hotová na povrchu, ale vyžadují delší vaření uvnitř bez dalšího gratinování.Spodní část s ventilátorem -  V plynových troubách ventilátor distribuuje teplo rychle a rovnoměrně po celém prostoru trouby, čímž se zabrání přenosu chuti při současném vaření několika různých pokrmů. V elektrických troubách tato kombinace rychleji dokončuje vaření jídel, která jsou hotová na povrchu, ale vyžadují delší vaření uvnitř bez dalšího gratinování.
Funkce čištění
 • Parní čištění: jednoduchá funkce čištění pomocí páry k uvolnění usazenin ve vnitřním prostoru trouby.Parní čištění - jednoduchá funkce čištění pomocí páry k uvolnění usazenin ve vnitřním prostoru trouby.

MOŽNOSTI VARNÉ DESKY

Dětský zámek: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamčení programu/cyklu, takže jej nelze omylem změnit. ECO-logika: možnost umožňuje omezit výkon spotřebiče a dosáhnout skutečnou úsporu energie.
 
 • Dětský zámek: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamčení programu/cyklu, takže jej nelze omylem změnit.
 • ECO-logika: možnost umožňuje omezit výkon spotřebiče a dosáhnout skutečnou úsporu energie.
Zámek ovládacích prvků/Bezpečnost dětí:Ano
Režim omezené spotřeby energie:Ano
Režim omezené spotřeby energie ve W:3700, 4800, 7400 W
 

MOŽNOSTI HLAVNÍ TROUBY

 
Časovač:Ano
Akustický alarm konce vaření:Ano
Minimální teplota:50 °C
Maximální teplota:260 °C
 

TECHNICKÉ VLASTNOSTI VARNÉ DESKY

Ochrana proti přehřátí: Bezpečnostní systém, který automaticky vypne varnou desku v případě přehřátí řídicí jednotky. Posilovač výkonu: možnost umožňující provoz zóny s plným výkonem, pokud je nutné velmi intenzivní vaření.
 
 • Ochrana proti přehřátí: Bezpečnostní systém, který automaticky vypne varnou desku v případě přehřátí řídicí jednotky.
 • Posilovač výkonu: možnost umožňující provoz zóny s plným výkonem, pokud je nutné velmi intenzivní vaření.
Celkový počet varných zón:5
Počet varných zón se zesíleným výkonem:5
Pozice 1. zóny:Přední levá
Pozice 2. zóny:Zadní levá
Pozice 3. zóny:Středová
Pozice 4. zóny:Zadní pravá
Pozice 5. zóny:Přední pravá
Typ 1. zóny:Indukční – jediná
Typ 2. zóny:Indukční – jediná
Typ 3. zóny:Indukční – jediná
Typ 4. zóny:Indukční – jediná
Typ 5. zóny:Indukční – jediná
Rozměry 1. zóny:Ø 21.0 cm
Rozměry 2. zóny:Ø 18.0 cm
Rozměry 3. zóny:Ø 27.0 cm
Rozměry 4. zóny:Ø 18.0 cm
Rozměry 5. zóny:Ø 21.0 cm
Výkon 1. zóny:2.30 kW
Výkon 2. zóny:1.30 kW
Výkon 3. zóny:2.30 kW
Výkon 4. zóny:1.30 kW
Výkon 5. zóny:2.30 kW
Výkon posilovače 1. zóny:3.00 kW
Výkon posilovače 2. zóny:1.40 kW
Výkon posilovače 3. zóny:3.00 kW
Výkon posilovače 4. zóny:1.40 kW
Výkon posilovače 5. zóny:3.00 kW
Automatické vypnutí při přehřátí:Ano
Automatická detekce nádobí:Ano
Indikace minimálního průměru nádobí:Ano
Indikátor vybrané zóny:Ano
 

HLAVNÍ TECHNICKÉ VLASTNOSTI TROUBY

Celoskleněné vnitřní dvířka: Celoskleněné vnitřní dvířka, jeden rovný povrch, který se snadno udržuje čistý. Systém chlazení vzduchem: pro zajištění bezpečných teplot povrchu. Dvířka s trojitým sklem: Počet skel dvířek. Objem udává množství použitelného prostoru v troubě v litrech. Smaltovaný interiér: Smaltovaný interiér všech pecí Smeg má speciální antacidový povrch, který pomáhá udržovat interiér čistý snížením množství přilnuté mastnoty z vaření. Vnitřní prostor trouby má 5 různé úrovně vaření. Sklo vnitřních dvířek: lze vyjmout několika rychlými pohyby pro čištění. Boční světla: Dvě protilehlá boční světla zvyšují viditelnost uvnitř trouby.
 
 • Celoskleněné vnitřní dvířka: Celoskleněné vnitřní dvířka, jeden rovný povrch, který se snadno udržuje čistý.
 • Systém chlazení vzduchem: pro zajištění bezpečných teplot povrchu.
 • Dvířka s trojitým sklem: Počet skel dvířek.
 • Objem udává množství použitelného prostoru v troubě v litrech.
 • Smaltovaný interiér: Smaltovaný interiér všech pecí Smeg má speciální antacidový povrch, který pomáhá udržovat interiér čistý snížením množství přilnuté mastnoty z vaření.
 • Vnitřní prostor trouby má 5 různé úrovně vaření.
 • Sklo vnitřních dvířek: lze vyjmout několika rychlými pohyby pro čištění.
 • Boční světla: Dvě protilehlá boční světla zvyšují viditelnost uvnitř trouby.
Čistý objem vnitřního prostoru:115 l
Hrubý objem, 1. vnitřní prostor:129 l
Materiál vnitřní části:Smalt Ever Clean
Počet polic:5
Typ polic:Kovové police
Typ osvětlení:Halogenová
Výkon osvětlení:40 W
Číslo ventilátoru:2
Nastavení doby vaření:Start a stop
Otevírání dvířek:Dvířka dolů
Osvětlení při otevřených dvířkách trouby:Ano
Vyjímatelná dvířka:Ano
Speciálně upravená vnitřní část skleněných dvířek:Ano
Vyjímatelná vnitřní dvířka:Ano
Celkový počet dveřních skel:3
Počet termoreflexních skel dveří:2
Bezpečnostní termostat:Ano
Chladicí systém:Tečna
Typ grilu:Elektřina
Grilovací prvek:1700 W
Velký gril – výkon:2900 W
Nižší výkon topného článku:1700 W
Horní topný článek – výkon:1200 W
Kruhový topný článek – výkon:2 x 1550 W
Řízení teploty:Elektromechanické
 

VÝKON/ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

A: Sušicí výkon výrobku měřený od A+++ do D/G v závislosti na skupině výrobků
Třída energetické účinnosti:A
Spotřeba energie při nucené konvekci vzduchu:3.53 MJ
Spotřeba energie na cyklus v konvekci s ventilátorem:0.98 KWh
Spotřeba energie v konvenčním režimu:4.36 MJ
Spotřeba energie na cyklus v konvenčním režimu:1.21 KWh
Spotřeby energie zóny 2:176.7 Wh/Kg
Spotřeby energie zóny 3:142 Wh/Kg
Spotřeby energie zóny 4:176.7 Wh/Kg
Spotřeby energie zóny 5:182.6 Wh/Kg
 

ELEKTRICKÉ PŘIPOJENÍ

 
Jmenovitý výkon elektrického připojení:10600 W
Napětí:220-240 V
Napětí 2 (V):380-415 V
Frekvence:50/60 Hz
 

LOGISTICKÉ INFORMACE

 
Šířka (mm):900 mm
Výška výrobku (mm):900 mm
Hloubka (mm):600 mm
Gross weight (kg):83.100 kg
Čistá hmotnost (kg):73.900 kg
 

PŘÍSLUŠENSTVÍ V CENĚ PRO HLAVNÍ TROUBU A VARNOU DESKU

Stojan se zadním a bočním dorazem:1
Grilovací mřížka:1
20 mm hluboký plech:1
40 mm hluboký plech:1
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sporáky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 98 kg
Barevná řada: Nerezová
Barva: Nerezová
Design: Klasický
Designová řada Smeg: Concert
? Energetická třída: A
Typ desky: Indukční
Šířka sporáku: 90 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: