Vestfrost VR-FB373-2E0BM retro lednička černá
Související produkty
Detailní popis produktu

Technologie NoFrost Multi
Samostatný systém cirkulace vzduchu v odděleních chladničky a mrazničky. Teplý vzduch je okamžitě odváděn ven, zatímco chladný vzduch je rovnoměrně vháněn dovnitř, což zajišťuje optimální provoz spotřebiče.
Díky technologii NoFrost Multi se nevytváří námraza na stěnách.
Potraviny se ochlazují rovnoměrně, nevysychají a zůstávají déle čerstvé.
Zápachy nepronikají mezi oddělením chladničky a mrazničky.
Filtr Maxi Fresh
Umístěný v přihrádce na ovoce a zeleninu. Odstraňuje ethylen uvolňovaný během zrání, čímž prodlužuje čerstvost uložených potravin.
Ion Tech
Technologie ionizace vzduchu na základě negativních iontů, která neutralizuje prachové částice a nepříjemné pachy. Ionizátor není třeba vyměňovat.
Alarm otevřených dveří
Pokud zůstanou dveře chladničky otevřené, systém vás upozorní zvukovým signálem, což šetří energii i potraviny.
Držák na víno
Ve společnosti Vestfrost si uvědomujeme, že víno potřebuje vhodné skladovací podmínky, a proto jsou naše chladničky vybavené speciálním držákem na víno. Je umístěn mezi policemi a zabírá tak méně prostoru uvnitř spotřebiče.

Skládací výsuvná skleněná police - vShelf
Když potřebujete v chladničce víc místa, tuto praktickou polici lze rychle sklopit. Vznikne tím další prostor na vysoké lahve či dokonce několikapatrový narozeninový dort.

Oddíl s teplotou 0 °C
Zásuvka udržuje optimální úroveň vlhkosti a teplotu kolem 0 °C. Díky tomu je ideální pro skladování čerstvého masa a ryb. Zachovejte déle čerstvost Vaši potravin.

Zásuvka s regulací vlhkosti
Vestfrost s ohledem na zdraví a pohodlí uživatelů vyvinul zásuvku s regulací vlhkosti, ideální pro skladování ovoce a zeleniny. Čerstvé ovoce a zelenina v ní déle vydrží pevné, šťavnaté a čerstvé.

Technické parametry
- Barva Černá
- Energetická třída E
- Klimatická třída T/SN
- Třída mrazničky ****
- Čistý objem 331 l
- Celkový objem chladničky 230 l
- Celkový objem mrazničky 94 l
- Mrazící výkon 5 kg/24h
- Roční spotřeba energie 263 kWh
- Hlučnost 42 dB
- Chladící médium R600a
Funkce
- NoFrost Multi
- Filtr Maxi Fresh
- Ion Tech
- Elektronická regulace (Super Cool, eko režim)
- Alarm otevřených dveří
- Police na víno
- Přihrádka na vejce
- Skládací výsuvná police ze skla - vShelf
- Oddíl s teplotou 0 °C
- Zásuvka s regulací vlhkosti
- 3 poličky na dveřích
- Mrazící police s chlopní
- Mrazící zásuvka, velikost XL
- Mrazící zásuvka, velikost L
- 2 zásobníky na kostky ledu
- LED osvětlení
Rozměry
- Šířka 605 mm
- Výška 1901 mm
- Hloubka 681 mm
- EAN 5901138701294
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombinované ledničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 82 kg |
| EAN: | 5901138701294 |
| Barevná řada: | Barevná |
| Barva: | Černá |
| Design: | Retro |
| ? Energetická třída: | E |
| Objem chladničky: | 230 l |
| Objem mrazáku: | 94 l |
| Roční spotřeba energie: | 250 kWh/rok |
| ? Směr otevírání: | Panty vpravo |
| Umístění mrazáku: | Dole |
| ? Výška lednice: | 186 cm a více, 190 cm |
| Výška: | 190,1 cm |
| Šířka: | 60,5 cm |
| Hloubka: | 68,1 cm |
| ? Funkce lednice a mrazáku: | NoFrost, zásuvka 0°C |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
