Severin RKS 8830 červená retro
Související produkty
Detailní popis produktu

PRAVÉ OTVÍRÁNÍ - PANTY NA PRAVÉ STRANĚ (levé otvírání nelze objednat)
RETRO DESIGN A CHROMOVANÉ ÚCHYTKY
Červená chladnička s retro designem se vyznačuje chromovanými kovovými úchyty a detaily; vnitřní LED osvětlení nabízí jasný výhled a nízkou spotřebu energie.
VEGGIBOX zaručuje správnou úroveň vlhkosti pro lepší a delší uchování ovoce a zeleniny.
Chcete dodat svému interiéru retro nádech?
Retro chladnička SEVERIN pod kuchyňskou linku vnese do vašeho interiéru svěží vůni a originalitu. Zamilujete si její vzhled, ale také její interiér, který pojme jídlo a lahve pro útulný večer s rodinou nebo přáteli.
Stylová lednice
chladnička v intenzivní červené barvě přesvědčí svými kvalitními materiály, jako jsou pochromované kovové rukojeti dveří, ušlechtilé chromované lišty, skleněné police a odkládací přihrádky ve dveřích, tak bude každé kuchyni propůjčen nostalgický retro vzhled.
Další užitečné funkce
s moderním vnitřním LED osvětlením pro příjemně jasné světlo. Regulátor teploty je prakticky integrován s lampou chladničky, díky nastavitelným nožkám lze chladničku navíc bezpečně přizpůsobit každému místu.
Vlastnosti
- Atraktivní vzhled ve stylovém retro designu
- Celková kapacita 106 l
- Vysoce kvalitní provedení s pochromovanými kovovými madly dveří, skleněnými rámy, odkládacími vanami a kryty dveří
- Moderní LED osvětlení interiéru pro příjemně jasné světlo a dokonalý výhled na to, co je uvnitř
- Regulátor teploty integrovaný na lampě
- 2 x výškově nastavitelné police z bezpečnostního skla
- 3 x dveřní přihrádky
- Nastavitelné nožky
Technické specifikace
- Energetická třída D
- Roční spotřeba 88 kWh
- Celková čistá kapacita 106 litrů
- Čistý objem chladničky 93 litrů
- Čistá kapacita mrazničky 13 litrů
- 4* mrazící prostor
- Hladina hluku 41 dB
- Vnitřní osvětlení LED
- 1 zásuvka VEGIGIBOX
- Skleněné police 2 z toho 1 nastavitelná v různých úrovních
- Mrazící kapacita 2 kg/24 h
- Doba skladování v případě výpadku proudu 11 hod.
- Klimatická třída N-ST
Rozměry
- Rozměry VxŠxH: 89,5 x 55 x 61,5 cm
- Hmotnost: 27 kg
- Rozměry balení VxŠxH: 95,5 x 58 x 66 cm
- EAN kód: 4008146030260
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombinované ledničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 27 kg |
| EAN: | 4008146030260 |
| Barevná řada: | Barevná |
| Barva: | Červená |
| ? Celkový užitný objem: | 106 l |
| Design: | Retro |
| ? Energetická třída: | D |
| Chladnička: | 1 zásuvka na ovoce/zeleninu, vnitřní LED osvětlení, Automatické odmrazování, 2 skleněné police |
| ? Klimatická třída: | N-ST |
| Množství ke zmrazení za 24 hodin: | 2 kg |
| Objem chladničky: | 93 l |
| Objem mrazáku: | 13 l |
| Roční spotřeba energie: | 88 kWh/rok |
| S mrazákem uvnitř: | Ano |
| ? Směr otevírání: | Panty vpravo |
| Typ modelu: | Volně stojící model |
| ? Výška lednice: | 86 - 145 cm, 90 cm |
| Šířka: | 55 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
