Smeg SOP6902S2PN retro Victoria

Akce
Značka: Smeg
60 990 Kč –19 %
SOP6902S2PN
60 990 Kč –19 % 48 990 Kč 40 487,60 Kč bez DPH
Na objednávku

Retro pečící multifunkční trouba Smeg SOP6902S2PN, barva černá, Čisticí systém Pyrolitický, podpora páry 20-40%, tepelná sonda, Linea Victoria

V současné době zjišťujeme termín expedice individuálně - předpokládané dodání 4 - 8 týdnů. V případě objednávky, Vás budeme v nejbližší době informovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TYP

Kombinovaná pára: trouby mohou být použity buď jako parní trouba, nebo jako tradiční trouba, nebo lze kombinovat obě metody. Pyrolitické čištění: Pyrolitické čisticí cykly lze volit podle potřeby pro automatické čištění vnitřního prostoru trouby. Elektřina
 
 • Kombinovaná pára: trouby mohou být použity buď jako parní trouba, nebo jako tradiční trouba, nebo lze kombinovat obě metody.
 • Pyrolitické čištění: Pyrolitické čisticí cykly lze volit podle potřeby pro automatické čištění vnitřního prostoru trouby.
 • Elektřina
Skupina výrobků:Termostat
Kategorie:60 cm
Interval páry:20 - 40%
Metoda vaření:Kombinovaná pára
Technologie páry:Pyro pára
Elektrické napájení:Elektřina
EAN kód:8017709312336
Čisticí systém:Pyrolitické
 

AESTHETICS

 
Barva:Černá
Estetika:Victoria
Materiál:Materiál s nátěrem
Typ skla:Clear
Dvířka:S panelem
Rukojeť:Victoria
Barva rukojeti:Ocelový efekt
 

PROGRAMY/FUNKCE

 
Počet funkcí vaření:12
Tradiční funkce vaření
  • Pouze horní a dolní topný článek: tradiční způsob vaření nejvhodnější pro jednotlivá jídla umístěná uprostřed trouby. Horní část trouby bude vždy nejteplejší. Ideální na pečení, ovocné koláče, chléb atd.Statický - Pouze horní a dolní topný článek: tradiční způsob vaření nejvhodnější pro jednotlivá jídla umístěná uprostřed trouby. Horní část trouby bude vždy nejteplejší. Ideální na pečení, ovocné koláče, chléb atd.
 
  • Ventilátor s horními a dolními topnými články: Cílem prvků v kombinaci s ventilátorem je zajistit rovnoměrnější teplo, což je podobný způsob jako u konvekčního vaření, takže je zapotřebí předehřev. Nejvhodnější pro jídla vyžadující pomalé vaření.S ventilátorem - Ventilátor s horními a dolními topnými články: Cílem prvků v kombinaci s ventilátorem je zajistit rovnoměrnější teplo, což je podobný způsob jako u konvekčního vaření, takže je zapotřebí předehřev. Nejvhodnější pro jídla vyžadující pomalé vaření.
 
  • Circulaire: Kombinace ventilátoru a kruhového topného článku kolem něj poskytuje způsob vaření s horkým vzduchem. To poskytuje mnoho výhod, včetně nepotřebného předehřívání, pokud je doba vaření delší než 20 minut, žádný přenos chuti při vaření různých jídel najednou, méně energie a kratší doby vaření. Dobré pro všechny druhy jídla.Circulaire - Kombinace ventilátoru a kruhového topného článku kolem něj poskytuje způsob vaření s horkým vzduchem. To poskytuje mnoho výhod, včetně nepotřebného předehřívání, pokud je doba vaření delší než 20 minut, žádný přenos chuti při vaření různých jídel najednou, méně energie a kratší doby vaření. Dobré pro všechny druhy jídla. 
 
  • Circulaire element s horními a dolními topnými články: Použití ventilátoru s oběma prvky umožňuje rychlé a efektivní vaření jídel, ideální pro velká jídla, která vyžadují důkladné vaření. Nabízí podobný výsledek jako Rotisserie, s prouděním tepla kolem jídla, namísto pohybu samotného jídla, což umožňuje vařit jakékoli množství nebo tvar jídla.Turbodmychadlo - Circulaire element s horními a dolními topnými články: Použití ventilátoru s oběma prvky umožňuje rychlé a efektivní vaření jídel, ideální pro velká jídla, která vyžadují důkladné vaření. Nabízí podobný výsledek jako Rotisserie, s prouděním tepla kolem jídla, namísto pohybu samotného jídla, což umožňuje vařit jakékoli množství nebo tvar jídla.
 
  • EKO: Kombinace grilu, ventilátoru a spodního topného článku je vhodná zejména pro vaření malých množství jídla.Eco - Kombinace grilu, ventilátoru a spodního topného článku je vhodná zejména pro vaření malých množství jídla. 
 
  • Grilovací topný článek: Použití grilu přináší vynikající výsledky při vaření masa středních a malých porcí, zejména v kombinaci s Rotisserie (je-li to možné). Také ideální pro přípravu klobás a slaniny.Velký gril - Grilovací topný článek: Použití grilu přináší vynikající výsledky při vaření masa středních a malých porcí, zejména v kombinaci s Rotisserie (je-li to možné). Také ideální pro přípravu klobás a slaniny.
 
  • Pouze spodní topný článek: Tato funkce je ideální pro jídla, která vyžadují zvýšenou základní teplotu bez gratinování, např. pečivo, pizzu. Vhodné také pro pomalé vaření dušeného masa a jídel vařených v kastrolech.Základ - Pouze spodní topný článek: Tato funkce je ideální pro jídla, která vyžadují zvýšenou základní teplotu bez gratinování, např. pečivo, pizzu. Vhodné také pro pomalé vaření dušeného masa a jídel vařených v kastrolech.
 
 • Funkce pizzy: Současný provoz tří článků zajišťuje optimální vaření při použití
s
kamenem na pizzu Smeg.Pizza - Funkce pizzy: Současný provoz tří článků zajišťuje optimální vaření při použití s kamenem na pizzu Smeg.
Funkce vaření s párou
  • Ventilátor v kombinaci s tradičním vařením, při kterém se teplo vytváří shora a zdola, zajišťuje rovnoměrné teplo. Přidání funkce páry umožňuje stejné výsledky vaření za kratší dobu.S ventilátorem - Ventilátor v kombinaci s tradičním vařením, při kterém se teplo vytváří shora a zdola, zajišťuje rovnoměrné teplo. Přidání funkce páry umožňuje stejné výsledky vaření za kratší dobu.
 
  • Circulaire element s párou: Vaření se současným použitím kruhového topného tělesa v kombinaci s ventilátorem a přívodem páry.Circulaire - Vaření se současným použitím kruhového topného tělesa v kombinaci s ventilátorem a přívodem páry.
 
  • Turbodmychadlo 
 
 • Gril + ventilátor
Další funkce páry
  • Pro zajištění optimálního fungování spotřebiče se doporučuje provádět čištění nádrže zhruba jednou za 2 – 3 měsíce.Čištění nádrže - Pro zajištění optimálního fungování spotřebiče se doporučuje provádět čištění nádrže zhruba jednou za 2 – 3 měsíce.
 
  • FUN_STEAM_OTHER_WATER_IN_OUT_72 dpiOdvod vody 
 
  • FUN_STEAM_OTHER_WATER_IN_OUT_72 dpiPřívod vody 
 
 • Funkce odstranění vodního kamene: Je nezbytné odstranit přebytečné usazeniny vodního kamene v nádrži a umožnit řádný provoz výrobku. Potřeba provést tuto operaci je signalizována samotným výrobkem.Odstraňování kamene -  Je nezbytné odstranit přebytečné usazeniny vodního kamene v nádrži a umožnit řádný provoz výrobku. Potřeba provést tuto operaci je signalizována samotným výrobkem.
Další funkce
  • Rozmrazování podle času: pomocí této funkce se automaticky určuje doba rozmrazování potravin.Rozmrazování podle času - pomocí této funkce se automaticky určuje doba rozmrazování potravin.
 
  • Vzduch s teplotou 40 °C poskytuje perfektní prostředí
pro kynutí kvasnicového těsta.
Jednoduše vyberte funkci a umístěte těsto
do vnitřního prostoru pro přidělenéKynutí - Vzduch s teplotou 40 °C poskytuje perfektní prostředí pro kynutí kvasnicového těsta. Jednoduše vyberte funkci a umístěte těsto do vnitřního prostoru pro přidělené 
 
  • Speciální funkce pečení pro obdélníkový žáruvzdorný kámen PPR2. Rozměry Ideální pro přípravu pizzy se stejnými výsledky jako u typické pece na dřevo. Lze jej použít i na pečení chleba, focaccie a dalších receptů, jako jsou koláče, placky nebo sušenkyVaření na kameni - Speciální funkce pečení pro obdélníkový žáruvzdorný kámen PPR2. Rozměry Ideální pro přípravu pizzy se stejnými výsledky jako u typické pece na dřevo. Lze jej použít i na pečení chleba, focaccie a dalších receptů, jako jsou koláče, placky nebo sušenky
 
  • Speciální funkce přípravy pokrmu pro oboustranné grilování na desce. Vhodné pro přípravu šťavnatých a křupavých pokrmů v troubě s typickou chutí grilovaného jídla. Vroubkovaná strana je vhodná zejména na maso a sýry, hladká strana na ryby, mořské plody a zeleninu.Gril - Speciální funkce přípravy pokrmu pro oboustranné grilování na desce. Vhodné pro přípravu šťavnatých a křupavých pokrmů v troubě s typickou chutí grilovaného jídla. Vroubkovaná strana je vhodná zejména na maso a sýry, hladká strana na ryby, mořské plody a zeleninu. 
 
  • Vyhrazená funkce vaření pro stojan teplovzdušné fritézy AIRFRY. Ideální pro nahrazení tradičního smažení v troubě, ale s menším množstvím kalorií a tuku. Umožňuje rychlou a jednoduchou přípravu pokrmů, jako jsou hranolky, smažená zelenina a ryby, a zajišťuje dokonalé propečení a křupavost.Teplovzdušné fritování - Vyhrazená funkce vaření pro stojan teplovzdušné fritézy AIRFRY. Ideální pro nahrazení tradičního smažení v troubě, ale s menším množstvím kalorií a tuku. Umožňuje rychlou a jednoduchou přípravu pokrmů, jako jsou hranolky, smažená zelenina a ryby, a zajišťuje dokonalé propečení a křupavost. 
 
 • Sabbath: Tato funkce umožňuje vařit jídlo během soboty, svátku odpočinku v židovském náboženství, při respektování přikázání. Trouba fungujeSabbath - Tato funkce umožňuje vařit jídlo během soboty, svátku odpočinku v židovském náboženství, při respektování přikázání. 
Funkce čištění
 • Pyrolitické čištění: Pyrolitické čisticí cykly lze volit podle potřeby pro automatické čištění vnitřního prostoru trouby.Pirolýza - Pyrolitické čisticí cykly lze volit podle potřeby pro automatické čištění vnitřního prostoru trouby.

OVLÁDÁNÍ

 
Displej:Ano
Nastavení ovládání:Knoflíky a dotyková tlačítka
Počet ovládacích prvků:2
Ovládací knoflíky:Victoria
 

MOŽNOSTI

KEEP_WARM_72dpi Automatické vypnutí osvětlení: pro větší úsporu energie se osvětlení automaticky vypne po jedné minutě od začátku vaření. Rychlé předehřátí: Funkci rychlého předehřátí lze použít k dosažení zvolené teploty během několika minut. Dětský zámek: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamčení programu/cyklu, takže jej nelze omylem změnit. Vaření s teplotní sondou:
Je možné zobrazit teplotu detekovanou sondou a nastavit cílovou teplotu, kterou má jídlo dosáhnout.
Když jádro jídla dosáhne požadované teploty, vaření se zastaví
 
 • Automatické vypnutí osvětlení: pro větší úsporu energie se osvětlení automaticky vypne po jedné minutě od začátku vaření.
 • Rychlé předehřátí: Funkci rychlého předehřátí lze použít k dosažení zvolené teploty během několika minut.
 • Dětský zámek: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamčení programu/cyklu, takže jej nelze omylem změnit.
 • Vaření s teplotní sondou: Je možné zobrazit teplotu detekovanou sondou a nastavit cílovou teplotu, kterou má jídlo dosáhnout. Když jádro jídla dosáhne požadované teploty, vaření se zastaví
 • Možnosti nastavení času:Odložený start a automatické ukončení vaření
Možnosti nastavení času:Odložený start a automatické ukončení vaření
Minutka:Ano
Časovač:1
Možnost předvádění v showroomu:Ano
Rychlé předehřívání:Ano
Zámek ovládacích prvků/dětská pojistka:Ano
Vaření pomocí sondového teploměru:Ano
Další možnosti:Udržování teplých pokrmů, Eko světlo, Odstíny, Jas

TECHNICKÉ PARAMETRY

Fresh Touch: Většina trub Smeg má „chladná dvířka“. Díky kombinaci tangenciálního chlazení a vnitřních termoreflexních skel je teplota na vnějším povrchu dvířek udržována pod 50 °C. Kromě zajištění bezpečnosti chrání tento systém vedlejší nábytek před přehřátím troubou. Elektronické ovládání: Umožňuje udržovat teplotu uvnitř trouby s přesností 2 – 3 °C. Umožňuje připravovat jídla, která jsou velmi citlivá na změny teploty, jako jsou koláče, suflé, pudinky. Celoskleněné vnitřní dvířka: Celoskleněné vnitřní dvířka, jeden rovný povrch, který se snadno udržuje čistý. Čtyři skla: Počet skel dvířek.  Smaltovaný interiér: Smaltovaný interiér všech pecí Smeg má speciální antacidový povrch, který pomáhá udržovat interiér čistý snížením množství přilnuté mastnoty z vaření. Jemné dovření: všechny modely jsou vybaveny pokročilou funkcí jemného dovření dvířek, což umožňuje plynulé a tiché zavírání zařízení. Dětský zámek: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamčení programu/cyklu, takže jej nelze omylem změnit. Vnitřní prostor trouby má 5 různé úrovně vaření. Sklo vnitřních dvířek: lze vyjmout několika rychlými pohyby pro čištění. ... Boční světla: Dvě protilehlá boční světla zvyšují viditelnost uvnitř trouby. Systém chlazení vzduchem: pro zajištění bezpečných teplot povrchu.
 
 • Fresh Touch: Většina trub Smeg má „chladná dvířka“. Díky kombinaci tangenciálního chlazení a vnitřních termoreflexních skel je teplota na vnějším povrchu dvířek udržována pod 50 °C. Kromě zajištění bezpečnosti chrání tento systém vedlejší nábytek před přehřátím troubou.
 • Elektronické ovládání: Umožňuje udržovat teplotu uvnitř trouby s přesností 2 – 3 °C. Umožňuje připravovat jídla, která jsou velmi citlivá na změny teploty, jako jsou koláče, suflé, pudinky.
 • Celoskleněné vnitřní dvířka: Celoskleněné vnitřní dvířka, jeden rovný povrch, který se snadno udržuje čistý.
 • Čtyři skla: Počet skel dvířek. 
 • Smaltovaný interiér: Smaltovaný interiér všech pecí Smeg má speciální antacidový povrch, který pomáhá udržovat interiér čistý snížením množství přilnuté mastnoty z vaření. Jemné dovření: všechny modely jsou vybaveny pokročilou funkcí jemného dovření dvířek, což umožňuje plynulé a tiché zavírání zařízení.
 • Dětský zámek: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamčení programu/cyklu, takže jej nelze omylem změnit. Vnitřní prostor trouby má 5 různé úrovně vaření.
 • Sklo vnitřních dvířek: lze vyjmout několika rychlými pohyby pro čištění. ...
 • Boční světla: Dvě protilehlá boční světla zvyšují viditelnost uvnitř trouby.
 • Systém chlazení vzduchem: pro zajištění bezpečných teplot povrchu.
Zobrazovat jako:EvoScreen
Technologie displeje:LCD
Řízení teploty:Elektronické
Minimální teplota:30 °C
Maximální teplota:280 °C
Materiál vnitřní části:Smalt Ever clean
Počet polic:5
Typ polic:Kovové police
Počet ventilátorů:1
Počet světel:2
Uživatelem vyměnitelné světlo:Ano
Typ osvětlení:Halogenová
Výkon osvětlení:40 W
Světlo při otevření dvířek:Ano
Typ otevřených dvířek:Standardní otevírání
Dvířka:Chlad
Vyjímatelná dvířka:Ano
Speciálně upravená vnitřní část skleněných dvířek:Ano
Vyjímatelná vnitřní dvířka:Ano
Celkový počet dveřních skel:4
Závěsy jemného dovření:Ano
Soft Open:Ano
Komín:Fixní
Bezpečnostní termostat:Ano
Chladicí systém:Tečna
Zámek dvířek během pyrolýzy:Ano
Napouštění vody:Zásuvka, manuální
Objem nádržky:0,8 l
Topení pozastaveno při otevření dvířek:Ano
Nižší výkon topného článku:1200 W
Prvek grilu – výkon:1750 W
Kruhový topný článek – výkon:2000 W
 

VÝKON/ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

 Objem udává množství použitelného prostoru v troubě v litrech.

Třída energetické účinnosti:A+
Čistý objem vnitřního prostoru:68 l
Spotřeba energie v konvenčním režimu:3.92 MJ
Spotřeba energie na cyklus v konvenčním režimu:1.09 KWh
Spotřeba energie při nucené konvekci vzduchu:2.45 MJ
Spotřeba energie na cyklus v konvekci s ventilátorem:0.68 KWh
 

ELEKTRICKÉ PŘIPOJENÍ

 
Napětí:220-240 V
Jmenovitý příkon:3000 W
Kmitočet (Hz):50/60 Hz
Power supply cable length:115 cm
 

LOGISTICKÉ INFORMACE

 
Rozměry výrobku (mm):592x597x548
Čistá hmotnost (kg):42.600 kg
Gross weight (kg):46.300 kg
 

PŘILOŽENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Teplotní sonda:Ano, jednobodový
Stojan se zadním dorazem:1
Vkládací mřížka:1
Smaltovaný plech (20 mm):1
Hluboký smaltovaný plech (50 mm):1
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické pečící trouby
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 45 kg
Barevná řada: Barevná
Barva: Černá
Design: Retro
Designová řada Smeg: Victoria
? Energetická třída: A+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: