Smeg SOP6900TX retro Victoria

Akce
Značka: Smeg
42 490 Kč –20 %
SOP6900TX
42 490 Kč –20 % 33 990 Kč 28 090,91 Kč bez DPH
Na objednávku

Retro horkovzdušná trouba Smeg SOP6900TX, šíře 60 cm, čisticí systém Pyrolitickýbarva nerezová, Linea Victoria

 

V současné době zjišťujeme termín expedice individuálně - předpokládané dodání 4 - 8 týdnů. V případě objednávky, Vás budeme v nejbližší době informovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TYP

Pyrolitické čištění: Pyrolitické čisticí cykly lze volit podle potřeby pro automatické čištění vnitřního prostoru trouby. Elektřina
 
Pyrolitické čištění: Pyrolitické čisticí cykly lze volit podle potřeby pro automatické čištění vnitřního prostoru trouby.
Skupina výrobků:Termostat
Kategorie:60 cm
Metoda vaření:Termo-ventilované
Technologie páry:Tradiční pyro
Elektrické napájení:Elektřina
EAN kód:8017709313968
Čisticí systém:Pyrolitické
 

AESTHETICS

 
Barva:Nerezová ocel
Povrchová úprava:Odolnost proti otiskům prstů
Estetika:Victoria
Materiál:Nerezová ocel
Typ oceli:Kartáčovaný
Typ skla:Clear
Dvířka:S panelem
Rukojeť:Victoria
Barva rukojeti:Nerezová ocel
 

PROGRAMY/FUNKCE

 
Počet funkcí vaření:9
Tradiční funkce vaření
  • Pouze horní a dolní topný článek: tradiční způsob vaření nejvhodnější pro jednotlivá jídla umístěná uprostřed trouby. Horní část trouby bude vždy nejteplejší. Ideální na pečení, ovocné koláče, chléb atd.Statický - Pouze horní a dolní topný článek: tradiční způsob vaření nejvhodnější pro jednotlivá jídla umístěná uprostřed trouby. Horní část trouby bude vždy nejteplejší. Ideální na pečení, ovocné koláče, chléb atd.
 
  • Ventilátor s horními a dolními topnými články: Cílem prvků v kombinaci s ventilátorem je zajistit rovnoměrnější teplo, což je podobný způsob jako u konvekčního vaření, takže je zapotřebí předehřev. Nejvhodnější pro jídla vyžadující pomalé vaření.S ventilátorem - Ventilátor s horními a dolními topnými články: Cílem prvků v kombinaci s ventilátorem je zajistit rovnoměrnější teplo, což je podobný způsob jako u konvekčního vaření, takže je zapotřebí předehřev. Nejvhodnější pro jídla vyžadující pomalé vaření. 
 
  • Circulaire: Kombinace ventilátoru a kruhového topného článku kolem něj poskytuje způsob vaření s horkým vzduchem. To poskytuje mnoho výhod, včetně nepotřebného předehřívání, pokud je doba vaření delší než 20 minut, žádný přenos chuti při vaření různých jídel najednou, méně energie a kratší doby vaření. Dobré pro všechny druhy jídla.Circulaire - Kombinace ventilátoru a kruhového topného článku kolem něj poskytuje způsob vaření s horkým vzduchem. To poskytuje mnoho výhod, včetně nepotřebného předehřívání, pokud je doba vaření delší než 20 minut, žádný přenos chuti při vaření různých jídel najednou, méně energie a kratší doby vaření. Dobré pro všechny druhy jídla.
 
  • Circulaire element s horními a dolními topnými články: Použití ventilátoru s oběma prvky umožňuje rychlé a efektivní vaření jídel, ideální pro velká jídla, která vyžadují důkladné vaření. Nabízí podobný výsledek jako Rotisserie, s prouděním tepla kolem jídla, namísto pohybu samotného jídla, což umožňuje vařit jakékoli množství nebo tvar jídla.Turbodmychadlo - Circulaire element s horními a dolními topnými články: Použití ventilátoru s oběma prvky umožňuje rychlé a efektivní vaření jídel, ideální pro velká jídla, která vyžadují důkladné vaření. Nabízí podobný výsledek jako Rotisserie, s prouděním tepla kolem jídla, namísto pohybu samotného jídla, což umožňuje vařit jakékoli množství nebo tvar jídla. 
 
  • EKO: Kombinace grilu, ventilátoru a spodního topného článku je vhodná zejména pro vaření malých množství jídla.Eco - Kombinace grilu, ventilátoru a spodního topného článku je vhodná zejména pro vaření malých množství jídla. 
 
  • Grilovací topný článek: Použití grilu přináší vynikající výsledky při vaření masa středních a malých porcí, zejména v kombinaci s Rotisserie (je-li to možné). Také ideální pro přípravu klobás a slaniny.Velký gril - Grilovací topný článek: Použití grilu přináší vynikající výsledky při vaření masa středních a malých porcí, zejména v kombinaci s Rotisserie (je-li to možné). Také ideální pro přípravu klobás a slaniny.
 
  • Ventilátor s grilovacím topným článkem: Ventilátor snižuje intenzivní teplo z grilu, poskytuje vynikající způsob grilování různých potravin, kotlet, steaků, klobás atd., čímž zajišťuje rovnoměrné gratinování a distribuci tepla, aniž by jídlo vyschlo. Dvě nejvyšší úrovně doporučené k použití a spodní část trouby mohou být použity k udržení jídel v teple, a zároveň jsou vynikajícím zařízením při vaření grilované snídaně. Poloviční gril (pouze střední porce) je ideální pro malé množství jídla.Ventilátorový gril (velký) - Ventilátor s grilovacím topným článkem: Ventilátor snižuje intenzivní teplo z grilu, poskytuje vynikající způsob grilování různých potravin, kotlet, steaků, klobás atd., čímž zajišťuje rovnoměrné gratinování a distribuci tepla, aniž by jídlo vyschlo. Dvě nejvyšší úrovně doporučené k použití a spodní část trouby mohou být použity k udržení jídel v teple, a zároveň jsou vynikajícím zařízením při vaření grilované snídaně. Poloviční gril (pouze střední porce) je ideální pro malé množství jídla.
 
  • Pouze spodní topný článek: Tato funkce je ideální pro jídla, která vyžadují zvýšenou základní teplotu bez gratinování, např. pečivo, pizzu. Vhodné také pro pomalé vaření dušeného masa a jídel vařených v kastrolech.Základ - Pouze spodní topný článek: Tato funkce je ideální pro jídla, která vyžadují zvýšenou základní teplotu bez gratinování, např. pečivo, pizzu. Vhodné také pro pomalé vaření dušeného masa a jídel vařených v kastrolech
 
 • Circogas: V plynových troubách ventilátor distribuuje teplo rychle a rovnoměrně po celém prostoru trouby, čímž se zabrání přenosu chuti při současném vaření několika různých pokrmů. V elektrických troubách tato kombinace rychleji dokončuje vaření jídel, která jsou hotová na povrchu, ale vyžadují delší vaření uvnitř bez dalšího gratinování.Spodní část s ventilátorem - Circogas: V plynových troubách ventilátor distribuuje teplo rychle a rovnoměrně po celém prostoru trouby, čímž se zabrání přenosu chuti při současném vaření několika různých pokrmů. V elektrických troubách tato kombinace rychleji dokončuje vaření jídel, která jsou hotová na povrchu, ale vyžadují delší vaření uvnitř bez dalšího gratinování.
Funkce čištění
 • Pyrolitické čištění: Pyrolitické čisticí cykly lze volit podle potřeby pro automatické čištění vnitřního prostoru trouby.Pirolýza - Pyrolitické čištění: Pyrolitické čisticí cykly lze volit podle potřeby pro automatické čištění vnitřního prostoru trouby.

OVLÁDÁNÍ

 
Displej:Ano
Nastavení ovládání:Knoflíky
Počet ovládacích prvků:2
Ovládací knoflíky:Victoria
Barva ovládacích prvků:Ocelový efekt
 

MOŽNOSTI

KEEP_WARM_72dpi Automatické vypnutí osvětlení: pro větší úsporu energie se osvětlení automaticky vypne po jedné minutě od začátku vaření. Rychlé předehřátí: Funkci rychlého předehřátí lze použít k dosažení zvolené teploty během několika minut.
 •  Automatické vypnutí osvětlení: pro větší úsporu energie se osvětlení automaticky vypne po jedné minutě od začátku vaření.
 • Rychlé předehřátí: Funkci rychlého předehřátí lze použít k dosažení zvolené teploty během několika minut.
Možnosti nastavení času:Odložený start a automatické ukončení vaření
Minutka:Ano
Časovač:1
Možnost předvádění v showroomu:Ano
Rychlé předehřívání:Ano
Další možnosti:Udržování teplých pokrmů, Eko světlo

TECHNICKÉ PARAMETRY

Fresh Touch: Většina trub Smeg má „chladná dvířka“. Díky kombinaci tangenciálního chlazení a vnitřních termoreflexních skel je teplota na vnějším povrchu dvířek udržována pod 50 °C. Kromě zajištění bezpečnosti chrání tento systém vedlejší nábytek před přehřátím troubou. Elektronické ovládání: Umožňuje udržovat teplotu uvnitř trouby s přesností 2 – 3 °C. Umožňuje připravovat jídla, která jsou velmi citlivá na změny teploty, jako jsou koláče, suflé, pudinky. Celoskleněné vnitřní dvířka: Celoskleněné vnitřní dvířka, jeden rovný povrch, který se snadno udržuje čistý. Čtyři skla: Počet skel dvířek. Smaltovaný interiér: Smaltovaný interiér všech pecí Smeg má speciální antacidový povrch, který pomáhá udržovat interiér čistý snížením množství přilnuté mastnoty z vaření. Dětský zámek: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamčení programu/cyklu, takže jej nelze omylem změnit. Vnitřní prostor trouby má 5 různé úrovně vaření. Sklo vnitřních dvířek: lze vyjmout několika rychlými pohyby pro čištění. ... Boční světla: Dvě protilehlá boční světla zvyšují viditelnost uvnitř trouby. Systém chlazení vzduchem: pro zajištění bezpečných teplot povrchu.
 
 • Fresh Touch: Většina trub Smeg má „chladná dvířka“. Díky kombinaci tangenciálního chlazení a vnitřních termoreflexních skel je teplota na vnějším povrchu dvířek udržována pod 50 °C. Kromě zajištění bezpečnosti chrání tento systém vedlejší nábytek před přehřátím troubou.
 • Elektronické ovládání: Umožňuje udržovat teplotu uvnitř trouby s přesností 2 – 3 °C. Umožňuje připravovat jídla, která jsou velmi citlivá na změny teploty, jako jsou koláče, suflé, pudinky.
 • Celoskleněné vnitřní dvířka: Celoskleněné vnitřní dvířka, jeden rovný povrch, který se snadno udržuje čistý.
 • Čtyři skla: Počet skel dvířek.
 • Smaltovaný interiér: Smaltovaný interiér všech pecí Smeg má speciální antacidový povrch, který pomáhá udržovat interiér čistý snížením množství přilnuté mastnoty z vaření.
 • Dětský zámek: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamčení programu/cyklu, takže jej nelze omylem změnit. Vnitřní prostor trouby má 5 různé úrovně vaření.
 • Sklo vnitřních dvířek: lze vyjmout několika rychlými pohyby pro čištění. ...
 • Boční světla: Dvě protilehlá boční světla zvyšují viditelnost uvnitř trouby.
 • Systém chlazení vzduchem: pro zajištění bezpečných teplot povrchu.
Zobrazovat jako:DigiScreen
Technologie displeje:LED
Řízení teploty:Elektronické
Minimální teplota:30 °C
Maximální teplota:280 °C
Materiál vnitřní části:Smalt Ever clean
Počet polic:5
Typ polic:Kovové police
Počet ventilátorů:1
Počet světel:2
Uživatelem vyměnitelné světlo:Ano
Typ osvětlení:Halogenová
Výkon osvětlení:40 W
Světlo při otevření dvířek:Ano
Typ otevřených dvířek:Standardní otevírání
Dvířka:Chlad
Vyjímatelná dvířka:Ano
Speciálně upravená vnitřní část skleněných dvířek:Ano
Vyjímatelná vnitřní dvířka:Ano
Celkový počet dveřních skel:4
Komín:Fixní
Bezpečnostní termostat:Ano
Chladicí systém:Tečna
Zámek dvířek během pyrolýzy:Ano
Topení pozastaveno při otevření dvířek:Ano
Nižší výkon topného článku:1200 W
Horní topný článek – výkon:1000 W
Prvek grilu – výkon:1700 W
Velký gril – výkon:2700 W
Kruhový topný článek – výkon:2000 W
 

VÝKON/ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

A: Sušicí výkon výrobku měřený od A+++ do D/G v závislosti na skupině výrobků Objem udává množství použitelného prostoru v troubě v litrech.
Třída energetické účinnosti:A
Čistý objem vnitřního prostoru:68 l
Spotřeba energie v konvenčním režimu:3.92 MJ
Spotřeba energie na cyklus v konvenčním režimu:1.09 KWh
Spotřeba energie při nucené konvekci vzduchu:2.88 MJ
Spotřeba energie na cyklus v konvekci s ventilátorem:0.80 KWh
 

ELEKTRICKÉ PŘIPOJENÍ

 
Napětí:220-240 V
Jmenovitý příkon:3000 W
Kmitočet (Hz):50/60 Hz
Power supply cable length:115 cm
 

LOGISTICKÉ INFORMACE

 
Rozměry výrobku (mm):592x597x548
Čistá hmotnost (kg):38.400 kg
Gross weight (kg):42.100 kg
 

PŘILOŽENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Stojan se zadním dorazem:1
Hluboký smaltovaný plech (50 mm):1

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické pečící trouby
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 45 kg
Barevná řada: Barevná
Barva: Nerez
Design: Retro
Designová řada Smeg: Victoria
? Energetická třída: A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: