Smeg SFP9302TX Classic

Akce
Značka: Smeg
ZDARMAZDARMA 79 990 Kč –15 %
SFP9395X1
79 990 Kč –15 % 67 990 Kč 56 190,08 Kč bez DPH
Na dotaz

Multifunkční pyrolytická trouba horkovzdušná Smeg SFP9302TX vestavná, šířka 90 cm, výška 60 cm, 10 funkcí,  TFT graf.display, Objem 77 l, Pyrolýza

V současné době zjišťujeme termín expedice individuálně, vzhledem k problémům ve výrobách.  V případě objednávky, Vás budeme v nejbližší době informovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vestavná pečící trouba s pyrolýzou 90 cm Classic

 
 • TYP

  Pyrolitické čištění: Pyrolitické čisticí cykly lze volit podle potřeby pro automatické čištění vnitřního prostoru trouby. Elektřina
   
  • Pyrolitické čištění: Pyrolitické čisticí cykly lze volit podle potřeby pro automatické čištění vnitřního prostoru trouby.
  • Elektřina
  Skupina výrobků:Termostat
  Kategorie:90 cm
  Metoda vaření:Termo-ventilované
  Elektrické napájení:Elektřina
  EAN kód:8017709325466
  Čisticí systém:Pyrolitické
   

  AESTHETICS

   
  Barva:Nerezová ocel
  Povrchová úprava:Odolnost proti otiskům prstů
  Estetika:Classica
  Materiál:Nerezová ocel
  Typ oceli:Kartáčovaný
  Typ skla:Eclipse
  Dvířka:Se 2 vodorovnými pásy
  Rukojeť:Klasický
  Barva rukojeti:Nerezová ocel
   

  PROGRAMY/FUNKCE

   
  Počet funkcí vaření:10
  Automatické programy:50
  Přizpůsobitelné recepty:10
  Tradiční funkce vaření
   • Pouze horní a dolní topný článek: tradiční způsob vaření nejvhodnější pro jednotlivá jídla umístěná uprostřed trouby. Horní část trouby bude vždy nejteplejší. Ideální na pečení, ovocné koláče, chléb atd.Statický - Pouze horní a dolní topný článek: tradiční způsob vaření nejvhodnější pro jednotlivá jídla umístěná uprostřed trouby. Horní část trouby bude vždy nejteplejší. Ideální na pečení, ovocné koláče, chléb atd. 
   
   • Ventilátor s horními a dolními topnými články: Cílem prvků v kombinaci s ventilátorem je zajistit rovnoměrnější teplo, což je podobný způsob jako u konvekčního vaření, takže je zapotřebí předehřev. Nejvhodnější pro jídla vyžadující pomalé vaření.S ventilátorem - Ventilátor s horními a dolními topnými články: Cílem prvků v kombinaci s ventilátorem je zajistit rovnoměrnější teplo, což je podobný způsob jako u konvekčního vaření, takže je zapotřebí předehřev. Nejvhodnější pro jídla vyžadující pomalé vaření. 
   
   • Circulaire: Kombinace ventilátoru a kruhového topného článku kolem něj poskytuje způsob vaření s horkým vzduchem. To poskytuje mnoho výhod, včetně nepotřebného předehřívání, pokud je doba vaření delší než 20 minut, žádný přenos chuti při vaření různých jídel najednou, méně energie a kratší doby vaření. Dobré pro všechny druhy jídla.Circulaire - Kombinace ventilátoru a kruhového topného článku kolem něj poskytuje způsob vaření s horkým vzduchem. To poskytuje mnoho výhod, včetně nepotřebného předehřívání, pokud je doba vaření delší než 20 minut, žádný přenos chuti při vaření různých jídel najednou, méně energie a kratší doby vaření. Dobré pro všechny druhy jídla.
   
   • Circulaire element s horními a dolními topnými články: Použití ventilátoru s oběma prvky umožňuje rychlé a efektivní vaření jídel, ideální pro velká jídla, která vyžadují důkladné vaření. Nabízí podobný výsledek jako Rotisserie, s prouděním tepla kolem jídla, namísto pohybu samotného jídla, což umožňuje vařit jakékoli množství nebo tvar jídla.Turbodmychadlo - Circulaire element s horními a dolními topnými články: Použití ventilátoru s oběma prvky umožňuje rychlé a efektivní vaření jídel, ideální pro velká jídla, která vyžadují důkladné vaření. Nabízí podobný výsledek jako Rotisserie, s prouděním tepla kolem jídla, namísto pohybu samotného jídla, což umožňuje vařit jakékoli množství nebo tvar jídla
   
   • EKO: Kombinace grilu, ventilátoru a spodního topného článku je vhodná zejména pro vaření malých množství jídla.Eco - Kombinace grilu, ventilátoru a spodního topného článku je vhodná zejména pro vaření malých množství jídla. 
   
   • Grilovací topný článek: Použití grilu přináší vynikající výsledky při vaření masa středních a malých porcí, zejména v kombinaci s Rotisserie (je-li to možné). Také ideální pro přípravu klobás a slaniny.Velký gril - Grilovací topný článek: Použití grilu přináší vynikající výsledky při vaření masa středních a malých porcí, zejména v kombinaci s Rotisserie (je-li to možné). Také ideální pro přípravu klobás a slaniny.
   
   • Ventilátor s grilovacím topným článkem: Ventilátor snižuje intenzivní teplo z grilu, poskytuje vynikající způsob grilování různých potravin, kotlet, steaků, klobás atd., čímž zajišťuje rovnoměrné gratinování a distribuci tepla, aniž by jídlo vyschlo. Dvě nejvyšší úrovně doporučené k použití a spodní část trouby mohou být použity k udržení jídel v teple, a zároveň jsou vynikajícím zařízením při vaření grilované snídaně. Poloviční gril (pouze střední porce) je ideální pro malé množství jídla.Ventilátorový gril (velký) -  Ventilátor s grilovacím topným článkem: Ventilátor snižuje intenzivní teplo z grilu, poskytuje vynikající způsob grilování různých potravin, kotlet, steaků, klobás atd., čímž zajišťuje rovnoměrné gratinování a distribuci tepla, aniž by jídlo vyschlo. Dvě nejvyšší úrovně doporučené k použití a spodní část trouby mohou být použity k udržení jídel v teple, a zároveň jsou vynikajícím zařízením při vaření grilované snídaně. Poloviční gril (pouze střední porce) je ideální pro malé množství jídla.
   
   • Circulaire + gril: Circulaire s horním prvkem nebo grilem: Podobně jako ventilátor s horním prvkem s přidanou rychlostí vaření Circulaire elementu, ideální pro pokrmy s křupavou polevou. Při použití s grilem jídlo rychleji zhnědne.Circulaire + gril - Circulaire s horním prvkem nebo grilem: Podobně jako ventilátor s horním prvkem s přidanou rychlostí vaření Circulaire elementu, ideální pro pokrmy s křupavou polevou. Při použití s grilem jídlo rychleji zhnědne. 
   
   • Pouze spodní topný článek: Tato funkce je ideální pro jídla, která vyžadují zvýšenou základní teplotu bez gratinování, např. pečivo, pizzu. Vhodné také pro pomalé vaření dušeného masa a jídel vařených v kastrolech.Základ - Pouze spodní topný článek: Tato funkce je ideální pro jídla, která vyžadují zvýšenou základní teplotu bez gratinování, např. pečivo, pizzu. Vhodné také pro pomalé vaření dušeného masa a jídel vařených v kastrolech.
   
  • Circogas: V plynových troubách ventilátor distribuuje teplo rychle a rovnoměrně po celém prostoru trouby, čímž se zabrání přenosu chuti při současném vaření několika různých pokrmů. V elektrických troubách tato kombinace rychleji dokončuje vaření jídel, která jsou hotová na povrchu, ale vyžadují delší vaření uvnitř bez dalšího gratinování.Spodní část s ventilátorem -  V plynových troubách ventilátor distribuuje teplo rychle a rovnoměrně po celém prostoru trouby, čímž se zabrání přenosu chuti při současném vaření několika různých pokrmů. V elektrických troubách tato kombinace rychleji dokončuje vaření jídel, která jsou hotová na povrchu, ale vyžadují delší vaření uvnitř bez dalšího gratinování.
   
  Další funkce
   • Rozmrazování podle času: pomocí této funkce se automaticky určuje doba rozmrazování potravin.Rozmrazování podle času - pomocí této funkce se automaticky určuje doba rozmrazování potravin.
   
   • Rozmrazování podle hmotnosti: Pomocí této funkce se určuje doba odmrazováníRozmrazování podle hmotnosti - Pomocí této funkce se určuje doba odmrazování 
   
   • Vzduch s teplotou 40 °C poskytuje perfektní prostředí
pro kynutí kvasnicového těsta.
Jednoduše vyberte funkci a umístěte těsto
do vnitřního prostoru pro přidělenéKynutí - Vzduch s teplotou 40 °C poskytuje perfektní prostředí pro kynutí kvasnicového těsta. Jednoduše vyberte funkci a umístěte těsto do vnitřního prostoru pro přidělené
   
   • Ohřev: Možnost ohřevu jídla a udržení připravených pokrmů teplých.Stojan na talíř/ohřívač - Možnost ohřevu jídla a udržení připravených pokrmů teplých.
   
  • Sabbath: Tato funkce umožňuje vařit jídlo během soboty, svátku odpočinku v židovském náboženství, při respektování přikázání. Trouba fungujeSabbath - Tato funkce umožňuje vařit jídlo během soboty, svátku odpočinku v židovském náboženství, při respektování přikázání. Trouba fungujeSabbath
   
  Funkce čištění
   • Pyrolitické čištění: Pyrolitické čisticí cykly lze volit podle potřeby pro automatické čištění vnitřního prostoru trouby.Pirolýza - Pyrolitické čisticí cykly lze volit podle potřeby pro automatické čištění vnitřního prostoru trouby.
   
  • Pyrolitické čištění: Funkci ekologického pyrolitického čištění lze zvolit, pokud se v troubě nahromadí lehčí nečistoty. Tato funkce má maximální dobu trvání 1,5 hodiny.Pirolýza eko - Pyrolitické čištění: Funkci ekologického pyrolitického čištění lze zvolit, pokud se v troubě nahromadí lehčí nečistoty. Tato funkce má maximální dobu trvání 1,5 hodiny.

  OVLÁDÁNÍ

   
  Displej:Ano
  Nastavení ovládání:Knoflíky
  Počet ovládacích prvků:2
  Ovládací knoflíky:Klasický
  Barva ovládacích prvků:Ocelový efekt
   

  MOŽNOSTI

  EASYGUIDE_72 dpi KEEP_WARM_72dpi Automatické vypnutí osvětlení: pro větší úsporu energie se osvětlení automaticky vypne po jedné minutě od začátku vaření. Systém chytrého vaření: pro dokonalé vaření je jednoduše nutné zvolit druh a hmotnost jídla a teplotu vaření: jakékoli jiné nastavení bude nastaveno automaticky. Rychlé předehřátí: Funkci rychlého předehřátí lze použít k dosažení zvolené teploty během několika minut. Dětský zámek: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamčení programu/cyklu, takže jej nelze omylem změnit. ECO-logika: možnost umožňuje omezit výkon spotřebiče a dosáhnout skutečnou úsporu energie.
   
  • Automatické vypnutí osvětlení: pro větší úsporu energie se osvětlení automaticky vypne po jedné minutě od začátku vaření.
  • Systém chytrého vaření: pro dokonalé vaření je jednoduše nutné zvolit druh a hmotnost jídla a teplotu vaření: jakékoli jiné nastavení bude nastaveno automaticky.
  • Rychlé předehřátí: Funkci rychlého předehřátí lze použít k dosažení zvolené teploty během několika minut.
  • Dětský zámek: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamčení programu/cyklu, takže jej nelze omylem změnit.
  • ECO-logika: možnost umožňuje omezit výkon spotřebiče a dosáhnout skutečnou úsporu energie.
  • Možnosti nastavení času:Odložený start a automatické ukončení vaření
  Možnosti nastavení času:Odložený start a automatické ukončení vaření
  Minutka:Ano
  Režim omezené spotřeby energie:Ano
  Možnost předvádění v showroomu:Ano
  Rychlé předehřívání:Ano
  Chytré vaření:Ano
  Zámek ovládacích prvků/dětská pojistka:Ano
  Další možnosti:Systém SmartCook, Udržování teplých pokrmů, Eko světlo

  TECHNICKÉ PARAMETRY

  Fresh Touch: Většina trub Smeg má „chladná dvířka“. Díky kombinaci tangenciálního chlazení a vnitřních termoreflexních skel je teplota na vnějším povrchu dvířek udržována pod 50 °C. Kromě zajištění bezpečnosti chrání tento systém vedlejší nábytek před přehřátím troubou. Elektronické ovládání: Umožňuje udržovat teplotu uvnitř trouby s přesností 2 – 3 °C. Umožňuje připravovat jídla, která jsou velmi citlivá na změny teploty, jako jsou koláče, suflé, pudinky. Celoskleněné vnitřní dvířka: Celoskleněné vnitřní dvířka, jeden rovný povrch, který se snadno udržuje čistý. Čtyři skla: Počet skel dvířek. Smaltovaný interiér: Smaltovaný interiér všech pecí Smeg má speciální antacidový povrch, který pomáhá udržovat interiér čistý snížením množství přilnuté mastnoty z vaření. Jemné dovření: všechny modely jsou vybaveny pokročilou funkcí jemného dovření dvířek, což umožňuje plynulé a tiché zavírání zařízení. Dětský zámek: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamčení programu/cyklu, takže jej nelze omylem změnit. Vnitřní prostor trouby má 5 různé úrovně vaření. Sklo vnitřních dvířek: lze vyjmout několika rychlými pohyby pro čištění. Technologie tří ventilátorů: Trouba je vybavena exkluzivním systémem tří ventilátorů, který v kombinaci se zvýšeným výkonem motorů umožňuje vynikající výkon při vaření. Dva velké boční ventilátory rozvádějí vzduch po vnějším obvodu vnitřního prostoru, zatímco menší střední ventilátor zvyšuje ventilaci vytvořením vertikálního víru tepla. Teplota ve vnitřním prostoru je tedy stejnoměrná, což umožňuje rovnoměrné vaření potravin na všech pěti úrovních, například v profesionálních
kuchyních. Boční světla: Dvě protilehlá boční světla zvyšují viditelnost uvnitř trouby. Systém chlazení vzduchem: pro zajištění bezpečných teplot povrchu.
   
  • Fresh Touch: Většina trub Smeg má „chladná dvířka“. Díky kombinaci tangenciálního chlazení a vnitřních termoreflexních skel je teplota na vnějším povrchu dvířek udržována pod 50 °C. Kromě zajištění bezpečnosti chrání tento systém vedlejší nábytek před přehřátím troubou.
  • Elektronické ovládání: Umožňuje udržovat teplotu uvnitř trouby s přesností 2 – 3 °C. Umožňuje připravovat jídla, která jsou velmi citlivá na změny teploty, jako jsou koláče, suflé, pudinky.
  • Celoskleněné vnitřní dvířka: Celoskleněné vnitřní dvířka, jeden rovný povrch, který se snadno udržuje čistý.
  • Čtyři skla: Počet skel dvířek.
  • Smaltovaný interiér: Smaltovaný interiér všech pecí Smeg má speciální antacidový povrch, který pomáhá udržovat interiér čistý snížením množství přilnuté mastnoty z vaření.
  • Jemné dovření: všechny modely jsou vybaveny pokročilou funkcí jemného dovření dvířek, což umožňuje plynulé a tiché zavírání zařízení.
  • Dětský zámek: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamčení programu/cyklu, takže jej nelze omylem změnit. Vnitřní prostor trouby má 5 různé úrovně vaření.
  • Sklo vnitřních dvířek: lze vyjmout několika rychlými pohyby pro čištění.
  • Technologie tří ventilátorů: Trouba je vybavena exkluzivním systémem tří ventilátorů, který v kombinaci se zvýšeným výkonem motorů umožňuje vynikající výkon při vaření. Dva velké boční ventilátory rozvádějí vzduch po vnějším obvodu vnitřního prostoru, zatímco menší střední ventilátor zvyšuje ventilaci vytvořením vertikálního víru tepla. Teplota ve vnitřním prostoru je tedy stejnoměrná, což umožňuje rovnoměrné vaření potravin na všech pěti úrovních, například v profesionálních
  • kuchyních.
  • Boční světla: Dvě protilehlá boční světla zvyšují viditelnost uvnitř trouby. Systém chlazení vzduchem: pro zajištění bezpečných teplot povrchu.
  Technologie displeje:TFT
  Řízení teploty:Elektronické
  Minimální teplota:30 °C
  Maximální teplota:280 °C
  Materiál vnitřní části:Smalt Ever clean
  Počet polic:5
  Typ polic:Kovové police
  Počet ventilátorů:3
  Počet světel:2
  Uživatelem vyměnitelné světlo:Ano
  Typ osvětlení:Halogenová
  Výkon osvětlení:40 W
  Světlo při otevření dvířek:Ano
  Typ otevřených dvířek:Standardní otevírání
  Dvířka:Chlad
  Vyjímatelná dvířka:Ano
  Speciálně upravená vnitřní část skleněných dvířek:Ano
  Vyjímatelná vnitřní dvířka:Ano
  Celkový počet dveřních skel:4
  Závěsy jemného dovření:Ano
  Bezpečnostní termostat:Ano
  Chladicí systém:Tečna
  Zámek dvířek během pyrolýzy:Ano
  Topení pozastaveno při otevření dvířek:Ano
  Nižší výkon topného článku:1700 W
  Horní topný článek – výkon:1200 W
  Prvek grilu – výkon:1700 W
  Velký gril – výkon:2900 W
  Kruhový topný článek – výkon:1850 W
  Kruhový topný článek 2 – výkon:1850 W
   

  VÝKON/ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

   Objem udává množství použitelného prostoru v troubě v litrech.
   
  Objem udává množství použitelného prostoru v troubě v litrech.
  Třída energetické účinnosti:A+
  Čistý objem vnitřního prostoru:115 l
  Spotřeba energie v konvenčním režimu:3.02 MJ
  Spotřeba energie na cyklus v konvenčním režimu:0.84 KWh
  Spotřeba energie při nucené konvekci vzduchu:5.22 MJ
  Spotřeba energie na cyklus v konvekci s ventilátorem:1.45 KWh
   

  ELEKTRICKÉ PŘIPOJENÍ

   
  Napětí:220-240 V
  Jmenovitý příkon:4000 W
  Kmitočet (Hz):50/60 Hz
  Power supply cable length:115 cm
   

  LOGISTICKÉ INFORMACE

   
  Rozměry výrobku (mm):595x896x571
  Čistá hmotnost (kg):63.700 kg
  Gross weight (kg):73.000 kg
   

  PŘILOŽENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

  Stojan se zadním a bočním dorazem:1
  Vkládací mřížka:1
  Hluboký smaltovaný plech (40 mm):2
  Teleskopické vodicí lišty, celková extrakce:1

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické pečící trouby
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 73 kg
Barevná řada: Nerezová
Barva: Nerez
Design: Retro, Klasický
Designová řada Smeg: Classic
? Energetická třída: A+
Objem trouby: 115 litrů
Funkce trouby: Horký vzduch, Gril, pyrolýza

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: