Liebherr GNP 1066 Preminum + Záruka 2 roky + 3 roky bezplatný servis

Značka: Liebherr
ZdarmaZdarma
liebherr GNP 1066
18 990 Kč 15 694,21 Kč bez DPH
Na dotaz
Záruka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Mrazák Liebherr GNP 1066 Premium skří­ňová mraznička s NoFrost - samoodmrazování, energie A++, spotřeba 150 kWh, 3 zásuvky, objem 92 l, rozměry (vxšxh) 85 x 60 x 62,8 cm.

DOPRODEJ MODELU - do vyprodání zásob - informace na telefonu 775 201 949 

Detailní informace

Detailní popis produktu

FrostControl

Ukazatel FrostControl v magickém oku MagicEye ukazuje po síťovém výpadku, jaká nejvyšší teplota byla dosažena. Vaše mražené produkty jsou nejlépe chráněny asi hodinu.

FrostSafe

U FrostSafe jsou extra vysoké a vyjímatelné úložné boxy navzájem kompaktní a dokola uzavřené. Proto mráz při otevření přístroje tak rychle neuniká. Průhledná čela boxů zaručují optimální přehled o uložených mražených produktech.

NoFrost

NoFrost od Liebherr nabízí mrazící výkon v profesionální kvalitě. Vložené potraviny jsou velmi rychle zmrazeny a udržovány ve zmrzlém stavu pomocí cirkulace ledového vzduchu, který aktivně odnímá teplo z potravin i prostoru mrazničky.
Rychlost odebrání tepla z potravin je rozhodující pro jejich následnou kvalitu při rozmražení. Vše je řízeno a kontrolováno elektronicky. Mrazící prostor a hlavně uložené potraviny zůstávají bez nepříjemné námrazy. S technologií NoFrost od Liebherr již nemusíte manuálně odmrazovat.

SuperFrost

Při použití automatické funkce SuperFrost nastane velmi účinné a energeticky úsporné zmrazování. Při teplotě -32°C je z nově vložených potravin rychle odebráno teplo - prudce se sníží jejich teplota a značně se omezí krystalizační efekt vody uvnitř potravin. Jakmile je proces zmrazení dokončen nebo maximálně po 65 hodinách provozu, je funkce SuperFrost automaticky vypnuta. Tento zmrazovací postup díky funkci SuperFrost zachová maximum nutričních látek v uložených potravinách.

VarioSpace

Ve všech mrazničkách s technologiemi NoFrost, nebo SmartFrost mohou být díky variabilnímu prostorovému řešení VarioSpace úložné boxy a skleněné úložné police mezi nimi snadno vyjmuty a vytvořen potřebný prostor. VarioSpace – jednoduché řešení, jak rychle přizpůsobit místo pro uložení objemných potravin, například celé krůty.

Zaměnitelný směr otevírání dveří

Přístroje se z výrobních závodu dodávají standardně s otevíráním dveří doprava. Možnost změnit směr otevírání dveří napomůže k dokonalé prostorové integraci a sladění s interiérem.

4-hvězdičková mrazící část

Ve 4-hvězdičkové mrazící části mohou být zmrazeny a dlouhodobě uloženy čerstvé potraviny. Teploty pod -18 °C a ještě nižší zaručují šetrné skladování zásob se zachováním vitamínů a minerálních látek ve zmražených potravinách.

Alarm otevřených dveří

Pro ochranu uložených potravin před nežádoucím teplotním vlněním, dojde po 60 sekundách od otevření dveří k upozornění uživatele pomocí aktivace akustického dveřního alarmu.

Dětská pojistka

Dětskou pojistku lze aktivovat na ovládací elektronice proto, aby se zabránilo nežádoucímu vypnutí přístroje nedopatřením. Pokud je dětská pojistka aktivována, zobrazuje se to pomocí symbolu v MagicEye.

Teplotní alarm

Teplotní alarm informuje obratem opticky i akusticky o nežádoucích odchylkách teploty, např. při otevřených dveřích nebo po výpadku elektrického proudu.

Odmrazování­ mrazí­cí­ část automatický
Klimatická tří­da: SN-T
Skladovací­ doba při poruše 30 hodin
Množství­ ke zmrazení­ za 24 hodin 14 kg
Hluk – akustický výkon 39 dB
Rozměry cm 85,1/60,2/62,8
Směr oteví­rání­ dveří­ vpravo lze zaměnit
Brutto objem, mrazicí­ část 102 l
Užitný objem, mrazí­cí­ části 92 l
Ovládání­ ří­zení­ tlačí­tka
Ukazatel teploty mrazí­cí­ část LCD displej
SuperFrost - dělá z mrazení potravin snadný a energeticky nenáročný proces. Prudkým snížením teploty až na -32 °C dochází k rychlému zmrazení při zachování vitamínů. Jakmile je jídlo plně zmrazeno (nebo po nejvýše 65 hodinách), přejde mraznička automaticky na původně nastavenou teplotu.
Porucha: výstražný signál - optický a akustický
Materiál tělesa ocel
Barva bí­lá
Design SwingDesign
Madlo ergonomické tyčové madlo
Nastavitelné opěry: 2
Odvětrání­ zepředu umožňuje zasunutí­ těsně ke stěně
Zásuvky v mrazí­cí­ části: 3
Materiál odkládací­ plochy, mrazí­cí­ část: umělé hmoty
Systém FrostSafe s dokola uzavřenými šuplí­ky s průhledným čelem
VarioSpace
Akumulátor chladu: 2

Doplňkové parametry

Kategorie: Skříňové mrazáky
Záruka: 2 roky + 3 roky bezplatný servis
Barva: Bílá
? Celkový užitný objem: 91 l
Design: Klasický
? Energetická třída: A++
Hlučnost: 41 dB
? Klimatická třída: SN-ST
Množství ke zmrazení za 24 hodin: 14 kg
Počet přihrádek mrazáku: 3
? Počet chladících okruhů: 1
Počet kompresorů: 1
Počet teplotních zón: 1
Roční spotřeba energie: 150 kWh/rok
? Směr otevírání: Volitelné
Typ modelu: Volně stojící model
? Výška mrazničky: Do 85 cm
Výška: 85 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 62,8 cm
? Funkce lednice a mrazáku: NoFrost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: