Liebherr GT 3032 Comfort + Záruka 2 roky + 3 roky bezplatný servis

Akce
Značka: Liebherr
ZdarmaZdarma 18 990 Kč –16 %
GT 3032
18 990 Kč –16 % 15 990 Kč 13 214,88 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Záruka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Mraznička truhlicová, Liebherr GT 3032 Comfort, energetická třída A++, objem mrazničky 284 l, StopFrost, 2 koše

Detailní informace

Detailní popis produktu

FrostProtect

Mnoho mrazniček je umístěno v prostorech, které nedosahují běžné teploty domácího prostředí, nebo ani nejnižší stanovené úrovně klimatické třídy SN, tedy +10°C. Proto Liebherr vyvinul technologii FrostProtect. Spotřebiče Liebherr vybavené technologií FrostProtect mohou být umístěny a pracovat v prostředí, kde teplota poklesne až na mezní hodnotu -15°C. FrostProtect technologie se v současné době týká vybraných skříňových mrazniček Liebherr se SmartFrost a vybraných truhlicových mrazniček Liebherr.

Klimatická třída SN-T

Spotřebiče označené klimatickou třídou SN-T spolehlivě pracují i při teplotě okolního prostředí od +10°C do +43°C. Velkou teplotní toleranci umožňuje výkonný, ale zároveň úsporný chladicí systém, špičkové izolační hmoty a přesná řídící elektronika.

Robustní mrazící truhly

Aby byla trvale zaručena maximální odolnost, jsou skříně mrazicích truhel zhotoveny z jednoho kusu. Víka truhel jsou ve své horní části zhotovena technologií hlubokotažného kovu, tedy z jednoho kusu, bez "dodělávaného" plastového orámování víka. Tím pádem jsou prosty bez nežádoucích spár a spojů, což je velmi praktické z hygienického hlediska. Všechny kovové díly jsou ošetřeny práškovou barvou, která se nanáší pomocí elektrostatického pole, což zaručuje vysokou odolnost a zabraňuje korozi.

StopFrost

Technologie StopFrost skvěle předchází a značně omezí tvorbu námrazy uvnitř truhlicové mrazničky rychlým zachycováním a odstraňováním vlhkosti přinášené vzduchem. Díky systému StopFrost je odmrazování potřeba mnohem méně. Jakmile je truhlicová mraznička otevřena, může dovnitř vniknout teplý vzduch. Systém StopFrost zabraňuje vzniku podtlaku uvnitř spotřebiče, pokud je víko následně zavřeno, takže lze víko mrazničky ihned a snadno bez námahy znovu otevřít.

SuperFrost

Při použití automatické funkce SuperFrost nastane velmi účinné a energeticky úsporné zmrazování. Při teplotě -32°C je z nově vložených potravin rychle odebráno teplo - prudce se sníží jejich teplota a značně se omezí krystalizační efekt vody uvnitř potravin. Jakmile je proces zmrazení dokončen nebo maximálně po 65 hodinách provozu, je funkce SuperFrost automaticky vypnuta. Tento zmrazovací postup díky funkci SuperFrost zachová maximum nutričních látek v uložených potravinách.

4-hvězdičková mrazící část

Ve 4-hvězdičkové mrazící části mohou být zmrazeny a dlouhodobě uloženy čerstvé potraviny. Teploty pod -18 °C a ještě nižší zaručují šetrné skladování zásob se zachováním vitamínů a minerálních látek ve zmražených potravinách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pultové mrazáky
Záruka: 2 roky + 3 roky bezplatný servis
Barva: Bílá
? Celkový užitný objem: 284 l
Design: Klasický
? Energetická třída: A++
Funkce: SuperFrost, Klimatická třída SN-T, 4-hvězdičková mrazící část, FrostProtect, Robustní mrazící truhly, StopFrost
Hlučnost: 40 dB
? Klimatická třída: SN-T
Množství ke zmrazení za 24 hodin: 27 kg
Objem mrazáku: 250 - 300 l
? Počet chladících okruhů: 1
Počet kompresorů: 1
Počet teplotních zón: 1
Roční spotřeba energie: 209 kWh/rok
Typ modelu: Volně stojící model
? Výška mrazničky: 86 - 145 cm
Výška: 91,7 cm
Šířka: 99,5 cm
Hloubka: 75,8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: