Univerzální odstraňovač vodního kamene 1 litr

Skladem na prodejně
190 Kč 157,02 Kč bez DPH
Do 2 týdnů

Univerzální odstraňovač vodního kamene má šetrnou, nekorozivní recepturu, která je přísná vůči vodnímu kameni. Objem: 1 litr. Snadno se čistí a funguje na základě odstranění minerálů z vody a zastavení tvorby vodního kamene, aby váš spotřebič nadále fungoval. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokyny:

Myčka nádobí (dávka 500-1000ml): prázdnou myčku zapněte na program 50˚C a po napuštění vody otevřete dveře a nalijte dovnitř požadované množství přípravku. Poté dveře zavřete a nechte dokončit nastavený mycí program.

Pračky (dávka 500-1000ml): prázdnou pračku zapněte na program 60˚C bez předpírky a v momentě, kdy pračka začne napouštět vodu, vypněte přístroj, otevřete dveře a nalijte přímo do bubnu pračky požadované množství odvápňovacího přípravku a nechte dokončit nastavený program. V případě nutnosti zapněte dodatečný oplachovací program (máchání).

Kávovary (dávka 100-150 ml na litr vody): přidejte přípravek do vody a pokračujte dle instrukcí v návodě pro daný kávovar. Pro důkladné odstranění usazenin proveďte celý proces 3x.

Žehlička: jeden díl odvápňovače a dva díly vody smíchejte a nalejte do nádržky. Nechte 30 minut působit. Poté nechte odpařit celý obsah nádržky, opláchněte a osušte funkční plochu žehličky. Detaily odvápňovacího procesu si prosím vyhledejte v návodě konkrétního spotřebiče.

Univerzální použití: směs jednoho dílu odvápňovače a dvou dílů teplé vody nechte působit 60 minut a poté pečlivě opláchněte. Varovani: Způsobuje těžké poleptání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: