Liebherr CNbe 4015 Comfort + Dárek Univerzální odstraňovač vodního kamene 1 litr

Prodloužená záruka
Značka: Liebherr
ZDARMAZDARMA
Liebherr CNbe 4015 Comfort lednice
31 990 Kč 26 438,02 Kč bez DPH
Do týdne

Kombinovaná chladnička s mrazákem s technologií NoFrost
NoFrost 
Technologie chlazení NoFrost
Vnější rozměry (V/Š/H) 201,1 / 60,0 / 62,5 cm
Energetická třída E
 

Záruka 2+3 roky + 10 let na kompresor

REGISTRACE ZÁRUKY zde 

Doprodej modelu - do vyprodání zásob

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alarm otevřených dveří 

Pro ochranu uložených potravin před nežádoucím teplotním vlněním, dojde po 60 sekundách od otevření dveří k upozornění uživatele pomocí aktivace akustického dveřního alarmu.

Box na láhve

Pro ukládání nápojů nabízí rošt na láhve stejně tak praktické jako hezké řešení. Zde lze bezpečně uložit lahve a ještě uspořit místo.

Dělitelný skleněný regál

Jednu polovinu dělitelného skleněného regálu je možné zasunout pod polovinu druhou, což s sebou přináší větší flexibilitu pro skladování potravin a možnost skladovat vyšší nádoby. Všechny regály z bezpečnostního skla mohou být výškově nastaveny podle potřeby.

Dětská pojistka

Dětskou pojistku lze aktivovat na ovládací elektronice proto, aby se zabránilo nežádoucímu vypnutí přístroje nedopatřením. Pokud je dětská pojistka aktivována, zobrazuje se to pomocí symbolu v MagicEye.

DuoCooling

Přesné a navzájem nezávislé nastavení teploty v chladicí a mrazicí části kombinované chladničky je dosaženo díky technologii DuoCooling s dvěma naprosto nezávisle regulovatelnými okruhy. Mezi chladicí a mrazicí částí nedochází k žádné cirkulační výměně vzduchu. Tím je zabráněno vzájemnému přenosu pachů, nadměrnému teplotnímu vlnění v úložných prostorech, vysoušení uskladněných potravin v chladicí části a nežádoucímu navyšování spotřeby přístroje.

Frost Control 

V případě výpadku proudu se na displeji Frost Control objeví nejvyšší teplota, které bylo dosaženo v mrazicí části. To pomáhá posoudit kvalitu a předpokládanou skladovatelnost zamražených potravin, které zde byly v době výpadku uloženy.

FrostSafe

U FrostSafe jsou extra vysoké a vyjímatelné úložné boxy navzájem kompaktní a dokola uzavřené. Proto mráz při otevření přístroje tak rychle neuniká. Průhledná čela boxů zaručují optimální přehled o uložených mražených produktech.

LED osvětlení 

Bezúdržbové, kompaktní a energeticky úsporné – LED osvětlení s dlouhou životností dokonale nasvětlí interiér ledničky. Díky nízkému tepelnému vyzařování jsou čerstvé potraviny vždy optimálně uchovávány.

Madlo  

Praktická patentovaná madla dveří s integrovanou dvoubodovou otevírací mechanikou umožňují velmi lehce a komfortně otevřít dveře přístroje bez efektu pozvolného znehodnocování těsnění. Ani vícenásobné otevírání a zavírání dveří v krátkém sledu po sobě není problém. Madlo je vybaveno mechanismem pro jemné odloučení těsnění dveří od tělesa přístroje, bez zbytečného mechanického rázu do těsnění.

NoFrost 

Pro dlouhodobé zachování nutričních hodnot potravin pomocí velmi rychlého zmražení až na -32°C, nabízí přístroje NoFrost mrazící výkon v profesionální kvalitě. Z uložených produktů je odnímáno teplo pomocí cirkulace ledového vzduchu a vzdušná vlhkost je odváděna mimo úložný prostor mrazničky. Uložené potraviny i úložný prostor mrazničky tak zůstávají vždy bez námrazy. S komfortem NoFrost již nikdy není třeba ztrácet čas s odmrazováním.

PowerCooling 

Výkonný cirkulační systém PowerCooling zajišťuje rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin (bez nežádoucího teplotního šoku) a udržuje rovnoměrnou teplotu v prostoru skleněných úložných polic chladničky. Aktivní uhlíkový filtr FreshAir je integrován přímo do směrového ventilátoru, kde zbavuje proudící vzduch pachové složky. Ve chvíli, kdy je potřeba filtr s aktivním uhlím vyměnit, je uživatel upozorněn světelným indikátorem na ovládací elektronice.

Průhledné zásuvky na zeleninu

Průhledné VitamínBoxy nabízí mnoho úložného prostoru pro přehledné uskladnění ovoce a zeleniny. Mimoto jsou snadno čistitelné.

SmartDevice 

Liebherr spotřebiče označené logem "SmartDevice" mohou být propojeny zařízením SmartDevice Box do sítě, čímž umožní přístroji přístup k dalším službám a ovládat jej dálkově z počítače nebo mobilního zařízení. SmartDevice Box je k dispozici jako příslušenství. Nicméně, přístroje s písmenem i ve svém názvu modelu (například: KBi 4350), již mají SmartDeviceBox integrován jako standard.

SuperCool

Funkce SuperCool zajistí rychlejší odnímání tepla z úložného prostoru chladničky, aby mohly být čerstvě uložené potraviny rychle zchlazeny. Návrat z teploty +2°C k původně zvolené teplotě v chladničce je kontrolován na základě množství nebo času. To vše pro úsporu energie.

SuperFrost

Funkce SuperFrost zajistí rychlejší odnímání tepla z úložného prostoru mrazničky, aby mohly být čerstvě vložené potraviny rychle zmrazeny a zachovaly si nutriční hodnoty. Návrat z mrazivé teploty -32°C k původně zvolené teplotě v mrazničce je kontrolován na základě množství nebo času. To vše pro úsporu energie.

Teplotní alerm 

Teplotní alarm informuje obratem opticky i akusticky o nežádoucích odchylkách teploty, např. při otevřených dveřích nebo po výpadku elektrického proudu.

 VarioSpace

 

Ve všech mrazničkách s technologiemi NoFrost, nebo SmartFrost mohou být díky variabilnímu prostorovému řešení VarioSpace úložné boxy a skleněné úložné police mezi nimi snadno vyjmuty a vytvořen potřebný prostor. VarioSpace je jednoduché řešení, jak rychle přizpůsobit místo pro uložení objemných potravin, například několikapatrového dortu, nebo celé krůty.

Zaměnitelné otvírání dveří 

Přístroje se z výrobních závodu dodávají standardně s otevíráním dveří doprava. Možnost změnit směr otevírání dveří napomůže k dokonalé prostorové integraci a sladění s interiérem kuchyně. Pozor, existují ale výjimky. Například u modelů ECBN, kde je pouze trvalé levé nebo trvalé pravé umístění pantů

Doplňkové parametry

Kategorie: Kombinované ledničky
Záruka: 2 + 3 roky záruka + 10 let na kompresor
Hmotnost: 76 kg
Barevná řada: Barevná
Barva: Krémová
? Celkový užitný objem: 365 l
Design: Retro
? Energetická třída: E
Frekvence: 50 Hz
Funkce: LED osvětlení, Zaměnitelný směr otevírání dveří, PowerCooling systém, SmartDevice, VarioSpace, FrostSafe, Dětská pojistka, DuoCooling, SuperFrost, FrostControl, Průhledné přihrádky na zeleninu, SuperCool, Alarm otevřených dveří, Teplotní alarm, Madlo s integrovaným mechanismem otvírání, Box na láhve, Tyčové madlo s integrovanou mechanikou otevírání, NoFrost, Dělitelný skleněný regál
? Klimatická třída: SN-T
Množství ke zmrazení za 24 hodin: 11 kg
Napětí: 220-240 V ~
Objem chladničky: 271 l
Objem mrazáku: 95 l
Počet polic lednice: 5
Počet přihrádek mrazáku: 3
? Počet chladících okruhů: 2
Počet kompresorů: 1
Počet teplotních zón: 2
Příkon: 1,4 A 163 W
Roční spotřeba energie: 245,28 kWh/a
? Směr otevírání: Volitelné
Typ modelu: Volně stojící model
Umístění mrazáku: Dole
? Výška lednice: 186 cm a více
Výška: 201,1 cm
Šířka: 60,0 cm
Hloubka: 62,5 cm
BioCool: Ne
BioFresh: Ne
BluPerformance: Ne
Box na láhve: 2
CoolPlus: Ne
Délka přívodního kabelu: 200
Design dveří: HardLine
Dóza na máslo: Ne
Dvířka otevřená: Výstražný signál chladící části: optický a akustický
Dvířka otevřená: Výstražný signál mrazící část: optický a akustický
Filtr s aktivním uhlím: Ne
? Funkce lednice a mrazáku: NoFrost
Hloubka včetně odstupu od stěny: 62,5 cm
Madlo: Hliníkové madlo s integrovanou mechanikou otevírání
Materiál dveří/víka: ocel
Materiál odkládací plochy: sklo
Materiál odkládací plochy, mrazící část: sklo
Materiál tělesa: ocel
Misky na ledové kostky: 1
Nastavitelné opěry: 2
NoFrost: Ano
Odmrazování mrazící části: automatický
Počet hvězdiček: 4
Porucha: výstražný signál: optický a akustický
Rozměry (V/Š/H): 201,1/60,0/62,5 cm
Rozměry balení (V/Š/H): 2068,0/617,0/711,0 mm
Skladovací doba při poruše: 18 h
SmartSteel: -
Směr otevíraní dveří: vpravo lze zaměnit
SuperCool: Ano
SuperFrost: časově řízený
Systém FrostSafe: s dokola uzavřenými šuplíky s průhledným čelem
Systém SmartFrost: Ne
Technologie chlazení: NoFrost
Tlumení zavírání: Ne
Třída emisí hluku: C
Typ vybavení: Comfort
Typ výrobku: Kombinovaná chladnicka s NoFrost
Váha: 77,30 kg
Váha s obalem: 83,30 kg
VarioSpace: Ano
Ventilátor: Ano
Vnitřní osvětlení chladící části: LED stropní osvetlení
Vnitřní osvětlení mrazící část: -
Vodní filtr: Ne
Vyměnitelné těsnění dveří: Ano
Vytápění boční stěny: ne
Z toho výškově nastavitelných: 4
Zařízení na přípravu ledových kostek: -
Zásuvky v mrazící cásti: 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: