Smeg Classic SFR9390X

Značka: Smeg
ZDARMAZDARMA 62 990 Kč –20 %
sfr9390x
62 990 Kč –20 % 49 990 Kč 41 314,05 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Smeg SFR9390X horkovzdušná pečící trouba 90 cm , design Classic, barva nerez, 10 funkcí, 20 automatických programů, Objem 85 l, výška 48 cm, šířka 90 cm

 

V současné době zjišťujeme termín expedice individuálně, vzhledem k problémům ve výrobách.  V případě objednávky, Vás budeme v nejbližší době informovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TYP

Vapor Clean: jednoduchá funkce čištění pomocí páry k uvolnění usazenin v vnitřku trouby. Kompaktní spotřebiče s výškou 48 cm. Perfektní řešení pro splnění funkčních požadavků kuchyňských sestav malé výšky. Dostupné v několika typech a v různých stylech. Elektrický
 
 • Elektrický Vapor Clean: jednoduchá funkce čištění pomocí páry k uvolnění usazenin v vnitřku trouby.
 • Kompaktní spotřebiče s výškou 48 cm.  Perfektní řešení pro splnění funkčních požadavků kuchyňských sestav malé výšky.  Dostupné v několika typech a v různých stylech.
Produktová řada:Trouba
Kategorie:Snížená výška 90 cm
Způsob vaření:Tepelně větrané
Zdroj napájení:Elektrický
EAN kód:8017709235840
Systém čištění:Parní čištění
 

ESTETIKA

 
Barva:Nerezová ocel
Estetický:Classica
Materiál:Nerezová ocel
Typ oceli:Kartáčovaný
Typ skla:Zatmění
Dveře:Se 2 vodorovnými pruhy
Rukojeť:Klasický
Barva rukojeti:Inox
 

PROGRAM / FUNKCE

 
Počet funkcí vaření:9
Automatické programy:20
Tradiční funkce vaření
  • Statické: Tradiční vaření vhodné pro přípravu jednoho pokrmu najednou. Ventilátor není aktivní a teplo přichází zespodu i shora zároveň. Statické vaření je pomalejší a jemnější, ideální pro získání dobře uvařených a suchých pokrmů i uvnitř. Ideální pro pečení všech druhů pečeně, tučného masa, chleba, plněných koláčů.Statický - Tradiční vaření vhodné pro přípravu jednoho pokrmu najednou.  Ventilátor není aktivní a teplo přichází zespodu i shora zároveň.  Statické vaření je pomalejší a jemnější, ideální pro získání dobře uvařených a suchých pokrmů i uvnitř.  Ideální pro pečení všech druhů pečeně, tučného masa, chleba, plněných koláčů.
 
  • Ventilátor: Intenzivní a homogenní tradiční vaření, vhodné i pro složité recepty. Ventilátor je aktivní a teplo přichází zespodu i shora zároveň. Vaření s ventilací zajišťuje rychlejší a homogennější výsledek, přičemž vonné potraviny zůstanou venku a uvnitř vlhčí. Ideální pro zapečené těstoviny, sušenky, pečeně a ševce.Za asistence ventilátoru - Intenzivní a homogenní tradiční vaření, vhodné i pro složité recepty.  Ventilátor je aktivní a teplo přichází zespodu i shora zároveň.  Vaření s ventilací zajišťuje rychlejší a homogennější výsledek, přičemž vonné potraviny zůstanou venku a uvnitř vlhčí.  Ideální pro zapečené těstoviny, sušenky, pečeně a ševce.
 
  • Circulaire: je to perfektní funkce pro jemnější vaření všech typů pokrmů. Teplo vychází ze zadní části trouby a je distribuováno rychle a rovnoměrně Ventilátor je aktivní. Je také ideální pro vaření na více úrovních bez míchání pachů a chutí.Circulaire - je to perfektní funkce pro jemnější vaření všech typů pokrmů.  Teplo vychází ze zadní části trouby a je distribuováno rychle a rovnoměrně Ventilátor je aktivní.  Je také ideální pro vaření na více úrovních bez míchání pachů a chutí.
 
  • Turbo: teplo přichází ze 3 směrů: nahoře, dole a ze zadní části trouby Ventilátor je aktivní. Umožňuje rychlé vaření, dokonce i na několika policích, aniž by se mísily vůně. Ideální pro velké objemy nebo potraviny, které vyžadují intenzivní vaření.Turbo - teplo přichází ze 3 směrů: nahoře, dole a ze zadní části trouby Ventilátor je aktivní.  Umožňuje rychlé vaření, dokonce i na několika policích, aniž by se mísily vůně.  Ideální pro velké objemy nebo potraviny, které vyžadují intenzivní vaření.
 
  • ECO: vaření s nízkou spotřebou energie: tato funkce je vhodná zejména pro vaření na jedné polici s nízkou spotřebou energie. Doporučuje se pro všechny druhy potravin kromě těch, které mohou vytvářet velké množství vlhkosti (například zelenina). Pro dosažení maximální úspory energie a zkrácení času se doporučuje vkládat jídlo do trouby bez předehřívání pečícího prostoruEco - vaření s nízkou spotřebou energie: tato funkce je vhodná zejména pro vaření na jedné polici s nízkou spotřebou energie.  Doporučuje se pro všechny druhy potravin kromě těch, které mohou vytvářet velké množství vlhkosti (například zelenina).  Pro dosažení maximální úspory energie a zkrácení času se doporučuje vkládat jídlo do trouby bez předehřívání pečícího prostoru
 
  • Gril: Velmi intenzivní teplo přicházející pouze shora z dvojitého topného tělesa. Ventilátor není aktivní. Poskytuje vynikající výsledky grilování a gratinování. Používá se na konci vaření, dodává pokrmům rovnoměrné zhnědnutí.Velký gril - Velmi intenzivní teplo přicházející pouze shora z dvojitého topného tělesa.  Ventilátor není aktivní.  Poskytuje vynikající výsledky grilování a gratinování.  Používá se na konci vaření, dodává pokrmům rovnoměrné zhnědnutí
 
  • Gril s ventilátorem: velmi intenzivní teplo přicházející pouze shora z dvojitého topného tělesa Ventilátor je aktivní. Umožňuje optimální grilování nejtlustších mas. Ideální pro velké kusy masa.Ventilátorový gril (velký) - velmi intenzivní teplo přicházející pouze shora z dvojitého topného tělesa Ventilátor je aktivní.  Umožňuje optimální grilování nejtlustších mas.  Ideální pro velké kusy masa.
 
  • Základna: teplo vychází pouze ze dna dutiny. Ventilátor není aktivní. Ideální pro sladké i slané koláče, ševce a pizzu. Navrženo pro dokončení vaření a zvýšení křupavosti jídla Tento symbol v plynových troubách označuje plynový hořák.Základna -  teplo vychází pouze ze dna dutiny.  Ventilátor není aktivní.  Ideální pro sladké i slané koláče, ševce a pizzu.  Navrženo pro dokončení vaření a zvýšení křupavosti jídla Tento symbol v plynových troubách označuje plynový hořák.
 
 • Základna s ventilátorem: samotná kombinace ventilátoru a spodního topného tělesa umožňuje rychleji dovařit pokrmy již uvařené na povrchu, ale ne uvnitř. Tento systém se doporučuje pro dokončení vaření potravin, které jsou již dobře propečené na povrchu, ale ne uvnitř, které proto vyžadují mírně vyšší teplo. Ideální pro jakýkoli druh jídla.Základna s podporou ventilátoru - samotná kombinace ventilátoru a spodního topného tělesa umožňuje rychleji dovařit pokrmy již uvařené na povrchu, ale ne uvnitř.  Tento systém se doporučuje pro dokončení vaření potravin, které jsou již dobře propečené na povrchu, ale ne uvnitř, které proto vyžadují mírně vyšší teplo.  Ideální pro jakýkoli druh jídla.
Další funkce
  • Rozmrazování podle času: Funkce ručního rozmrazování. Po uplynutí nastavené doby se funkce zastaví.Rozmrazujte podle času - Funkce ručního rozmrazování.  Po uplynutí nastavené doby se funkce zastaví.Rozmrazujte podle času
 
  • Rozmrazování podle hmotnosti: Funkce automatického rozmrazování. Druh jídla k rozmrazování si volíte z dostupných kategorií (MASO - RYBA - CHLEB - DEZERTY) Po zadání hmotnosti pokrmu trouba automaticky definuje čas potřebný pro správné rozmrazování.Rozmrazujte podle hmotnosti - Funkce automatického rozmrazování.  Druh jídla k rozmrazování si volíte z dostupných kategorií (MASO - RYBA - CHLEB - DEZERTY) Po zadání hmotnosti pokrmu trouba automaticky definuje čas potřebný pro správné rozmrazování.
 
  • Vzduch o teplotě 40 °C poskytuje dokonalé prostředí pro kynutí těst kynutého typu. Jednoduše zvolte funkci a vložte těsto do dutiny pro přiděleníKynutí - Vzduch o teplotě 40 °C poskytuje dokonalé prostředí pro kynutí těst kynutého typu.  Jednoduše zvolte funkci a vložte těsto do dutiny pro přidělení
 
 • SABBATH: funkce, která umožňuje vařit jídlo respektující ustanovení judaismu o dni odpočinku.sabat - funkce, která umožňuje vařit jídlo respektující ustanovení judaismu o dni odpočinku.
Funkce čištění
 • Vapor Clean: jednoduchá funkce čištění pomocí páry k uvolnění usazenin v vnitřku trouby.Parní čištění - jednoduchá funkce čištění pomocí páry k uvolnění usazenin v vnitřku trouby.

ŘÍZENÍ

 
Zobrazit:Ano
Nastavení ovládání:Knoflíky
Počet kontrol:2
Ovládací knoflíky:Klasický
Barva ovládání:Ocelový efekt
 

MOŽNOSTI

KEEP_WARM_72 dpi Automatická deaktivace osvětlení: Pro větší úsporu energie se osvětlení automaticky vypne po jedné minutě od začátku vaření Možnost lze deaktivovat prostřednictvím nabídky nastavení. V tomto případě zůstane světlo svítit po celou dobu vaření. Rychlý předehřev: vaření předchází fáze předehřívání, která umožňuje, aby pečicí prostor dosáhl nastavené teploty. Tato možnost zkracuje čas až o 50 %. Dětská pojistka: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamknutí programu/cyklu, aby nemohlo dojít k jeho náhodné změně.
 
 • Automatická deaktivace osvětlení: Pro větší úsporu energie se osvětlení automaticky vypne po jedné minutě od začátku vaření Možnost lze deaktivovat prostřednictvím nabídky nastavení.  V tomto případě zůstane světlo svítit po celou dobu vaření.
 • Rychlý předehřev: vaření předchází fáze předehřívání, která umožňuje, aby pečicí prostor dosáhl nastavené teploty.  Tato možnost zkracuje čas až o 50 %.
 • Dětská pojistka: některé modely jsou vybaveny zařízením pro uzamknutí programu/cyklu, aby nemohlo dojít k jeho náhodné změně
 
Možnosti nastavení času:Odložený start a automatický konec vaření
Minutka:Ano
Časovač:1
Možnost demo showroomu:Ano
Rychlé předehřátí:Ano
Zámek ovládání / Dětská pojistka:Ano
Jiné možnosti:Udržujte teplo, Eco světlo

TECHNICKÉ VLASTNOSTI

Fresh Touch: Většina pecí Smeg má a Elektronické ovládání: Umožňuje udržovat teplotu uvnitř trouby s přesností 2-3 °C. To umožňuje vařit jídla velmi citlivá na změny teploty, jako jsou koláče, suflé, pudinky. Celoskleněné vnitřní dveře: Celoskleněné vnitřní dveře, jeden plochý povrch, který se snadno udržuje v čistotě. Dveře s trojitým sklem: Počet prosklených dveří. Ever Clean Enamel: Smalt Ever Clean se nanáší elektrostaticky, od rohu k rohu a od okraje k okraji, aby se časem zabránilo praskání nebo praskání. Jedná se o speciální pyrolytický smalt odolný vůči kyselinám, který kromě toho, že je příjemně lesklý, podporuje větší čištění stěn trouby díky své nižší poréznosti. Peče se při teplotě vyšší než 850 °C a pomalu polymeruje vědecky stanovenou rychlostí, aby byla zajištěna jednotná hloubka a pevnost. udržovat v průběhu času, protože snižuje přilnavost tuku během vaření Měkké zavírání: všechny modely jsou vybaveny pokročilou funkcí hladkého zavírání dveří, která umožňuje zavírání zařízení plynule a tiše. Vnitřní prostor trouby má 4 různé úrovně pečení. Vnitřní sklo dveří: lze vyjmout několika rychlými pohyby pro čištění. Boční světla: Dvě protilehlá boční světla zvyšují viditelnost uvnitř trouby. Systém chlazení vzduchem: pro zajištění bezpečné povrchové teploty.
 
 • Fresh Touch: Většina pecí Smeg má a Elektronické ovládání: Umožňuje udržovat teplotu uvnitř trouby s přesností 2-3 °C. To umožňuje vařit jídla velmi citlivá na změny teploty, jako jsou koláče, suflé, pudinky.
 • Celoskleněné vnitřní dveře: Celoskleněné vnitřní dveře, jeden plochý povrch, který se snadno udržuje v čistotě.
 • Dveře s trojitým sklem: Počet prosklených dveří.
 • Ever Clean Enamel: Smalt Ever Clean se nanáší elektrostaticky, od rohu k rohu a od okraje k okraji, aby se časem zabránilo praskání nebo praskání.  Jedná se o speciální pyrolytický smalt odolný vůči kyselinám, který kromě toho, že je příjemně lesklý, podporuje větší čištění stěn trouby díky své nižší poréznosti.  Peče se při teplotě vyšší než 850 °C a pomalu polymeruje vědecky stanovenou rychlostí, aby byla zajištěna jednotná hloubka a pevnost. udržovat v průběhu času, protože snižuje přilnavost tuku během vaření
 • Měkké zavírání: všechny modely jsou vybaveny pokročilou funkcí hladkého zavírání dveří, která umožňuje zavírání zařízení plynule a tiše. Vnitřní prostor trouby má 4 různé úrovně pečení.
 • Vnitřní sklo dveří: lze vyjmout několika rychlými pohyby pro čištění.
 • Boční světla: Dvě protilehlá boční světla zvyšují viditelnost uvnitř trouby.
 • Systém chlazení vzduchem: pro zajištění bezpečné povrchové teploty.
 
Technologie displeje:LCD
Ovládání teploty:Elektronický
Minimální teplota:30 °C
Maximální teplota:280 °C
Materiál dutiny:Vždy čistý smalt
Počet polic:4
Typ polic:Kovové stojany
Počet fanoušků:2
Počet světel:2
Typ světla:Halogen
Světelný výkon:40 W
Světlo při otevření dveří:Ano
Typ otevírání dveří:Standardní otevírání
Dveře:Chladný
Odnímatelné dveře:Ano
Celoskleněné vnitřní dveře:Ano
Odnímatelné vnitřní dveře:Ano
Celkový počet dveřních skel:3
Panty Soft Close:Ano
Bezpečnostní termostat:Ano
Chladící systém:Tangenciální
Vytápění pozastaveno při otevření dveří:Ano
Nižší výkon topného tělesa:1700 W
Horní topné těleso - Výkon:1200 W
Grilovací prvek - výkon:1700 W
Velký gril - Výkon:2900 W
Kruhové topné těleso - Výkon:1550 W
Kruhové topné těleso 2 - Výkon:1550 W
 

VÝKON / ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

 
Třída energetické účinnosti:A+
Čistý objem dutiny:85 l
Spotřeba energie v konvenčním režimu:3,96 MJ
Spotřeba energie na cyklus v konvenčním režimu:1,10 kWh
Spotřeba energie při nucené konvekci vzduchu:2,63 MJ
Spotřeba energie na cyklus při konvekci nucené ventilátorem:0,73 kWh
 

ELEKTRICKÉ PŘIPOJENÍ

 
Napětí:220-240 V
Nominální výkon:3100 W
Frekvence (Hz):50/60 Hz
Délka napájecího kabelu:115 cm
 

LOGISTICKÉ INFORMACE

 
Rozměry výrobku (mm):475x896x571
Čistá hmotnost (kg):51.400 kg
Hrubá hmotnost (kg):59.700 kg
 

PŘÍSLUŠENSTVÍ V CENĚ

Regál se zadním dorazem:1
Vložit pás:1
Smaltovaný hluboký tác (40 mm):1
Teleskopické vodicí lišty, celková těžba:1

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické pečící trouby
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 70 kg
Barevná řada: Nerezová
Barva: Nerezová
Designová řada Smeg: Linea Classic
? Energetická třída: A+
Objem trouby: 85 litrů
Funkce trouby: Horký vzduch, Gril

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: